problem sa vindowsom

machine man

Zainteresovan član
Poruka
186
e danas mi se desi da slucajno iskljucim prekidac za napajanje kompjutera .kad sam ga ponovo ukljucio dobio sam opcije za pokretanje windowsa u safe modu i za normalno pokretanje windowsa(start windows normaly)koju god opciju da odaberem pojavi mi se ono windows xp profesional i ona crta ispod sto sto se pomjera medjutim komp se onda restartuje ,i sve tako u krug u cemu je problem?
 
@BGD-Platform
Ne razumem tvoj link...tamo se covek zali da mu se sistem podize duze od kada je iscupao neke opticke....ovde se coveku sistem uopste ne podize
btw kada sam ja cupao moja 2 opticka zbog POP sistem se dizao sasvim normalno
Problem je vrlo cudan mada je mozda hardverske prirode
 
Hardverske najverovatnije da se ne restartuje iskocio bi plavi ekran...to moze da znaci da je riknulo neko parce hardvera ili da je neki driver los...a moze biti nesto sasvim 10-to..npr. kod mene je bila losa memorija...kod jednog ortaka driver za zvucnu a kod treceg ide kabal...e sad sta je kod tebe nemam pojma........
 
@Wild Boy
Slichni su problemi prilikom podizanja sistema na prosloj i na ovoj temi, pretpostavljam da bi ovo trebalo da resi njegov problem tako sto ce kada prochita sve redom kako sistem funckionise i (gde sam sve lepo objasnio) do tog dela gde mu se restartuje masina znati sta je problem.
Posle ce postaviti pitanje kako sada taj i taj fajl da iskopiram ponovo na masinu, pa ce se pokrenuti tema o recovery konzoli.
Mozda sam i pogresio. Mada mislim da sam ispravno postupio.
 

Back
Top