"Weird Al" Yankovic

Ma, tip je neverovatan. S obzirom da je nase gore list, cula sam i da je saradivao sa trubacima i napravio obradu cuvenog hita "Smoke on the Water". Jeste li culi taj hit. On je najavio i svoj dolazak na EXIT, ali su ga ovi iz Guce preoteli. Ponekad me on podseca i na Juzni Vetar. Weird Al Jankovic je radio i obrade flamenko numera, ako nisi znao, kao i cuvenih disco hitova iz 70. tih, kao sto je Say My Name, Rasputin, Daddy Cool, kao i mnoge druge. Stvarno je neponovljiv..8)
 
Prvi put sam za njega cuo kad sam gledao spot za pesmicu "Amiski Raj" (mislim da se tako zove; oreveo sam jer ne znam napisati :redface: ) i odusevio me je. . . Koliko znam cicko je vec omatori i ima podosta godina a karijera mu datira jos skraja 70-tih koliko znam (a mozda i gresim ko ce mene znati). . .
 
. . .:
Prvi put sam za njega cuo kad sam gledao spot za pesmicu "Amiski Raj" (mislim da se tako zove; oreveo sam jer ne znam napisati :redface: ) i odusevio me je. . . Koliko znam cicko je vec omatori i ima podosta godina a karijera mu datira jos skraja 70-tih koliko znam (a mozda i gresim ko ce mene znati). . .

Jeste, jos od kraja 70-tih on se javlja na svetskoj muzickoj sceni 8-)
 

Back
Top