Dame (vi, koje volite dame) koja vam je bila prva L-ZZenska Ljubav ?!
Strana 1 od 7 12345 ... PoslednjaPoslednja
Prikazujem rezultate 1 do 25 od 163

Tema: Dame (vi, koje volite dame) koja vam je bila prva L-ZZenska Ljubav ?!

Aktivan član dugi777jezik (avatar)
    Učlanjen
    09.07.2003.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Smile Dame (vi, koje volite dame) koja vam je bila prva L-ZZenska Ljubav ?!

Hajde, nemojte da prozivam, javljajte se same... Koja vam je prva (kada i gde i kako, possto je to sigurno jedna lepa uspomena koje se ne stidite, jelte...) skinula L-mrak s ochiju, to jest, ssta sad radi vassa L-prFa (kako to prelepo goFori, moja Ljubljena Peta W.!) L-Ljubav ?! : P

Tuzni_patak nije na forumu
    Trazi forum gde moze procitati svoje postove i posle 2 nedelje
    Elita Tuzni_patak (avatar)
    Učlanjen
    13.04.2004.
    Pol
    muški
    Real Beograd,Virtuelno u preseljenju,bice naknadno objavljeno
    Tekstova u blogu
    20
    Reputaciona moć
    259

Podrazumevano Re: Dame (vi, koje volite dame) koja vam je bila prva L-ZZenska Ljubav ?!

Da , kad je to uradila u razočarenju što joj je dečko prepun poštovanja prema duši , a premalo prema telu ....
    Kupila litru soka, voće i čokoladu i došla da vidi kakav je ukus mojih usana....

I nije se prevarila....

Kad svi lude , dobro je NE-NORMALAN biti

Aktivan član neogeo (avatar)
    Učlanjen
    22.08.2005.
    Reputaciona moć
    59

Podrazumevano Re: Dame (vi, koje volite dame) koja vam je bila prva L-ZZenska Ljubav ?!

E ja nisam imala lez iskustva, ali sa nekih 18 godina priznajem da sam bila malo zbunjena, narochito kad sam upoznala nju...Apsolutno fantastichna, interesantna, neobichna, ma ludilo...Nishta nije bilo, mada zamalo jer se ispostavilo da ona voli i dame...Sad samo mushke ali se redovno zaljubljujem u zene, jednostavno kad mi se neka svidi to je bash kao pravi osecaj zaljubljenosti...Evo imam druzim se sa jednom takvom vec 2 godine...

Ističe se latica (avatar)
    Učlanjen
    31.01.2005.
    Reputaciona moć
    67

A ovde se radi o toome
    Pa meni je to ok dok je samo cisto eksperimentisanje u seksu. A dovoljno sam iskazala svoj stav o homoseksualnim vezama i braku na ovom forumu.
    Ali da covek proba, da vidi kako je, pa sto da ne. Btw nisam jos probala
    svet je lep kada se posmatra bez zelja za traganjem,jednostavno i kao dete

Tuzni_patak nije na forumu
    Trazi forum gde moze procitati svoje postove i posle 2 nedelje
    Elita Tuzni_patak (avatar)
    Učlanjen
    13.04.2004.
    Pol
    muški
    Real Beograd,Virtuelno u preseljenju,bice naknadno objavljeno
    Tekstova u blogu
    20
    Reputaciona moć
    259

E kad ne bi bilo onoga, šta god učiniš ostavi neki trag na tebi i u tebi.....

Kad svi lude , dobro je NE-NORMALAN biti

Ističe se Captain Jack Sparrow (avatar)
    Učlanjen
    29.02.2004.
    Reputaciona moć
    74

Citat Original postavio dugi777jezik
    Hajde, nemojte da prozivam, javljajte se same... Koja vam je prva (kada i gde i kako, possto je to sigurno jedna lepa uspomena koje se ne stidite, jelte...) skinula L-mrak s ochiju, to jest, ssta sad radi vassa L-prFa (kako to prelepo goFori, moja Ljubljena Peta W.!) L-Ljubav ?! : P
    A zasto nema interesovanja za probleme znojavih maljavih seljanki koje vole znojave maljave seljanke, nego vas zanimaju samo dame?
    mozda zato sto seljanke nemaju vremena da misle na takve stvari od kolicine posla koje imaju ....?
    E a dame sede kod kuce i trose lovu koju drugi zaradjuju i onda od dosade bi i gouanca gricale ko cokoladne bombonice.. a kamoli sex pa makar i sa domacim ljubimcem, a sto je onda problem i sa drugom zenom.... fuj bre, jeste li vi ljudi bas tolko zastranili?
    Pirates RULE

Domaćin Cupavka (avatar)
    Učlanjen
    22.03.2006.
    Pol
    ženski
    Tekstova u blogu
    2
    Reputaciona moć
    78

A, je l i analni seks izmisljen od strane dokonih muskih ?
    O, tako si mi bio sladak na onoj temi o jednom fantasticnom, zenskom dupetu na koje si naisao cekajuci u redu u prodavnici, da prosto nisam odolela...oni opisi, uzbudjenje- slatko, nema sta.

Iskusan Petar_Pan (avatar)
    Učlanjen
    14.11.2005.
    Reputaciona moć
    114

Citat Original postavio Captain Jack Sparrow
    fuj bre, jeste li vi ljudi bas tolko zastranili?
    Tek sad si to shvatio... Jesu na zalost... i to postaje trend... Uvek se zapitam za inteligenciju tih osoba koje to javno priznaju... a nekad mi dodje da napisem spisak tih lezbejki i da nikad ni rec ne progovorim sa njima...

Poznat Peta W. (avatar)
    Učlanjen
    29.10.2003.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    157

Sanja... udala se... ima cerku... otishla daleko... dovoljno je toliko.
    Quod me nutrit me destruit

Učlanjen
    31.01.2005.
    Reputaciona moć
    67

Znaci Pero samnom ipak jos pricas

Učlanjen
    14.11.2005.
    Reputaciona moć
    114

Citat Original postavio latica
    Znaci Pero samnom ipak jos pricas
    Vise kuckam nego pricam... ma mutna si mi i ti.. Sad jos samo da vidimo obnazene slike sa drugaricom... koje si obecala...

Učlanjen
    31.01.2005.
    Reputaciona moć
    67

A ja jos zvanicno nisam

Učlanjen
    31.01.2005.
    Reputaciona moć
    67

I zao mi je sto cu te razocarati bice samo moje ovde i nece biti obnazene.

Učlanjen
    14.11.2005.
    Reputaciona moć
    114

A ja jos zvanicno nisam
    Dobro kad je zvanicno...

Učlanjen
    14.11.2005.
    Reputaciona moć
    114

I zao mi je sto cu te razocarati bice samo moje ovde i nece biti obnazene.
    Peh... razocarala me...
    Ma zezam se ja, sto se mene tice ne moras ni postaviti te slike.. ja ne sumnjam da ok izgledas... :wink:

Aktivan član
    Učlanjen
    29.01.2006.
    Reputaciona moć
    58

Citat Original postavio neogeo
    ...Sad samo mushke ali se redovno [FONT=Arial Black]zaljubljujem u zene[/FONT], jednostavno kad mi se neka svidi to je bash kao pravi osecaj zaljubljenosti...Evo imam druzim se sa jednom takvom vec 2 godine...
    shta mi sad naprica ? znaci ti i bila ozbiljna kad si rekla da mogu da te muvam ?! :shock:

kako bre - zaljubish se u zene ?

Učlanjen
    09.07.2003.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Smile Re: Dame (vi, koje volite dame) koja vam je bila prva L-ZZenska Ljubav ?!

Citat Original postavio neogeo
    E ja nisam imala lez iskustva, ali sa nekih 18 godina priznajem da sam bila malo zbunjena, narochito kad sam upoznala nju...Apsolutno fantastichna, interesantna, neobichna, ma ludilo...Nishta nije bilo, mada zamalo jer se ispostavilo da ona voli i dame...Sad samo mushke ali se redovno zaljubljujem u zene, jednostavno kad mi se neka svidi to je bash kao pravi osecaj zaljubljenosti...Evo imam druzim se sa jednom takvom vec 2 godine...
    Odluka cce ti kad tad sazreti (ti vecc jesi) i probaccess i to u zzivotu, makar da ne bude da nisi nikad. ZZivot je jedan.

Učlanjen
    09.07.2003.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Smile Re: Dame (vi, koje volite dame) koja vam je bila prva L-ZZenska Ljubav ?!

Citat Original postavio Peta W.
    Sanja... udala se... ima cerku... otishla daleko... dovoljno je toliko.
    "Iz Umetnichke..." ... Da. Znachi vecc ima i svog malog Andjela, neka joj je zzivo i zdravo... Choveche ! Hvala ti Petice. Long... Long... Forever FOR YOU. : )

Učlanjen
    22.08.2005.
    Reputaciona moć
    59

Uf pa ne verujem da ce odluka sazreti...kad nije tad...

jastuk pa jednostavno neka devojka mi bude toliko super, znachi svidi mi se kompletno i fizichki i kao osoba i zelim da je vidim ponovo i ponovo...Znachi taj odnos prerasta u prijateljstvo ako je sve ok, ali u pocetku vrlo podseca na zaljubljenost ako nije i isto...

Elita
    Učlanjen
    08.05.2003.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    0

A, da li si fizicki intimna sa tim zenama?

Učlanjen
    22.08.2005.
    Reputaciona moć
    59

Pa u stanju pijanstva padne neki poljubac, al ne pijem vishe tako da...Znachi nisam...

Elita
    Učlanjen
    08.05.2003.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    0

Hm, pokusavam da to zamislim i razumijem...

Veoma poznat gost 37180 (avatar)
    Učlanjen
    03.07.2005.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    0

Bilo je to u prvom srednje u skolskom wc-u,..dosta smo licile jedna na drugu,..i bile smo naj drugarice,...i tako smo pricali o momcima koji se kako ljubi pa smo odlucile da nas dve probamo da vidimo kako se koja ljubi. Naravno ljubile smo se i malo smo se milovale i onda je uleteo neki nezreo kreten (MUSKI) i poceo da vristi ?? I eto sve je ostalo na tome......

Poznat
    Učlanjen
    26.09.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

To je Samantha bio neki manijak koji prepada fine devojchice po zenskim skolskim WC-ima,dok se nezno miluju i dodiruju vrhovima prstiju svuda po telu.

Zainteresovan član dekart1973 (avatar)
    Učlanjen
    25.04.2006.
    Reputaciona moć
    47

Samantha dušo, zašto imam osećaj da ne govoriš istinu???

Strana 1 od 7 12345 ... PoslednjaPoslednja
Vrh strane

Slične teme

1. DAme sta najvise volite????
    Autor joockey u forumu Ljubav i seks
    Odgovora: 25
    Poslednja poruka: 07.02.2005., 21:38

Pravila za slanje poruka

• Ne možete kreirati novu temu
  • Ne možete poslati odgovor
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoju poruku