zorica pavlic

Poruke na profilima Najnovije aktivnosti Poruke O članu Blog

  • Da cestitam i ja tebi...
    Mada nismo katolici, znam da zene zamere kad izostane ta cestitka :mrgreen:
    U svakom slucaju - sve najbolje ;)
    Hvala ti Zolki na ovako divnoj cestitci... I tebi sretan praznik a sljedece godine zna se,da budes najsretnija mama na svijetu !!!!!! Veliki pozzzzz i pusa ko`kuca velika.....
    Hvala ti.Srećan i tebi dan zaljubljenih :heart: :heart: :heart:
    neka sledeće godine uz tebe bude tvoja slatka beba :andjeo:
    t4306.gif


    w-valentine-wallpaper_08%5B3%5D.jpg



    Zoko draga,sve najbolje i dobra mama da budes.Pratim redovno tvoje stanje.Mislim,citam:) i mnogo mi je drago zbog tebe:zag:
    :heart:
    Bila sam na ET u 11h a došla sam kuči u 19:30h,primala sam infuziju pa nikad da iscuri:Vratili su mi 3 embriona,i dobila sam sličicu..Bilo je 10 embriona.Nismo ih zamrzli nismo u finanskoj mogućnosti a i nadam se da će sad uspeti.Želim ti puno sreće u ponedeljak.Kako si ti?
    Pa kako si "mamice"? Nisam htjela da ti dosadjujem ali sad moram samo kratko da priupitam kako se osjecas? Ja ti zelim samo jedno-VELIKI STOMAK i to bi bilo to,sad te ljubim i samo polako i smireno.
    Imam 13jć,sve je prošlo ok.Zvaće me u petak da jve da li ću u subotu il u ponedeljak raditi ET.Radiće nam ICSI verovatno zbog mm spermograma.Ponudili su mi da zamrznamo embrione ali to košta 400e godišnje,pa sad ćemo još videti....
    Cao buduca mamice !!! 5 embriona pa to je odlicno...... Sada uzivaj mila sa svojim mrvicama, ponosni smo na tebe,sve si to junacki podnijela i uradila i sad je sve u Bozijim rukama. Mi tebi od srca zelimo jednu veliku i trocifrenu betu !!!!! Kada vadis betu? Velika pusa za mamicu i njene male mrvice....
    Nisam te pitala da li treba nešto da se nosi od stvari kad ideš na ET,papuče,pidžamu,.....I koliko ostaješmsamo da prenoćiš?Sad te malo davim,izvini,ali...
    Cao srecnice! A sta sam ti rekla? Sad opet samo smireno i polako pa ako Bog da onda sledece zime,zivo,zivo,bez spavanja i trka frka po cijeli dan i noc.Zasluzile smo,mora nam se nekad osmijehnuti sreca.Molim te,uzmi kakvu dobru,laganu knjizicu ili roman,nesto ljubavno,romanticno i polako citaj,uz kakav dobar cajic, onako penzionerski.Uzivaj ovih par dana sa svojim mrvicama,mazi stomacic i misli pozitivno.Super je da imas 2 zaledjena embriona,za nedaj Boze,ta cinjenica smiruje,mada mislim da ti nece trebati ili ces se ipak odluciti za svih 5 beba.Salim se,ljubim vas cetvoro a tati veliki pozdrav pa se pisemo.
    Ja večeras primam stop injekciju i u sredu radim aspiraciju.Imam 15 folikula i dr je zadovoljna, i ja sam.Da li boli ET?
    Bas lijepo,Zoki !!!! I drago mi je da si zadovoljna medicinskim osobljem,vjeruj da i to mnogo znaci.... Nego,nisi napisala koliko imas jc nakon aspiracije.... Mi smo hvala,dobro.... A moj djecak je pravi nestasko ovih dana... Ne izlazimo mnogo zbog hladdnoce(osim u vrtic),pa samo vrslja po kuci i pravi nestasluke... Obavezno javljaj kada zavrsis ET... Pusa od nas....
    Mila moja....sve najbolje za danas....drzim ti palceve i obavezno javi kako je prosla aspiracija.... Pola puta si vec presla (za mene ako ne i najtezeg i najstresnijeg,valjda zbog toga sto sam sama sebi davala inekcije).. ET nista ne boli(kao gin.pregled),jedino sto se poslije svega cekanje malo oduzi.... Sada samo smireno i polako.... vidjeces kako ces sve zaboraviti kada ugledas dvije crtice... Mislimo na tebe... SRETNO......
    Bravo,bravo draga i samo smireno,sve ima da bude kako treba samo bez panike.Sad je najvaznije da ostanes pri sebi.Znas sta zelis,znas svoj cilj,nalazis se na pravom putu i sad samo polako i sa puno pozitivne energije naprijed a ja cu isto tako misliti na tebe i biti na tvojoj strani.Kod mene sve po starom,ma pusti mene sad kraju,bitno je da si mi ti ok.Velika pusa i javi se obavezno kad prodje punkcija.SVE NAJ,NAJ......................
    I ja idem sutra u Genezis po šemu za stimulaciju.Ja sam krenula sa Suprefactom 6.1. ali se sve odužilo jer sam imala cistu koja je punktirana 17.1.Ja sutra imam zakazano u 10.15. a ti?
    Ja se dobro osećam,ja sam prezadovoljna sa dr i sa osobljem u Genezisu.Mi se lečimo od steriliteta 5 godina i bili smo kod mnogih lekara ali smo ostali u Genezisu zbog dr Crnogorac zato tamo i radimo VTO.Nama su rekli da nikad nećemo imati dece i da se nenadamo čak smo se raspitivali za usvajanje dece.Onda sam nazvala Genezis da se raspitam o ceni VTO i terapije gde sam posle dužeg pričanja sa sestricom došla do zaključka da Su nam svašta napričali i zakazala sam konsultaciju kod dr Crnogorac,sve smo joj objasnili pogledala je našu ogromnu dokumentaciju i rekla da možemo da idemo na VTO i to o trošak države što je i bilo tačno sad smo pri kraju i to sve zahvaljujući dr Crnogorac.
    Kako se ti osećaš? Kakvo je tvoje mišljenje o bolnici?
    Draga moja... Kako si mi ? Dokle si stigla ? Ja sam u zadnje vrijeme imala puno obaveza,pa nisam stigla da ti pisem.... Ljubimo te i saljemo puuuuuno pozitivne energije,da ti ovo vrijeme sto brze proleti a onda cekamo (nadam se) lijepe vijesti.... Sve najbolje......
  • Učitavanje...
  • Učitavanje...
  • Učitavanje...
  • Učitavanje...
Back
Top