V

Poruke na profilima Najnovije aktivnosti Poruke O članu Blog

  • Dobro vece mila moja evo da ti se javim posle dosta vremena,kod mene se svasta desava cesto idem na kontrole za stitnu kod endokrinologa,pre jedno 3 nedelje mi odradjen serklaz preventive radi a malo mi je bio kraci i grlic ali sve u svemu nije lose.Sada sam petipo meseci trudnoce i nosim devojcicu i decaka.Kako si mi ti sta ima kod tebe novo?Puno te pozdravljam.
    Samo da te cmoknemo i pozelimo gute Besserung !!! Ozdravi nam sto pre i cujemo se !!!!!
    Cao draga moja..... Kako si nam? Ovo divno vrijeme nam ne da mira,koristimo ga maksimalno i vecinom smo vani... Prolazila sam jednom vasim krajevima,a Wörtersee me je nacisto odusevio i cak me malo podsjetilo i na more..... Samo da je malo blize,dolazili bi mi vama cesce u goste a ovako nam preostaju samo bazeni..... I svakako,ako uhvatimo malo vremena skoknemo i do mora.... Ali ne znam,da li cemo ove godine uspjeti,tri krstenja i jedna svadba a samo dvije sedmice godisnjega...... Clanovi nasega kluba su opet bili u Villachu i naravno bili odusevljeni... Za Uskrs ostajemo ovdje,nemamo godisnjega dovoljno a samo za vikend nam se ne isplati,jer vjerujem da mnogi idu i bice mnogo guzve.... Primi mnogo,mnogo,pozdrava i poljubaca od svoje forumske drugarice i drugara Bokija,koji te mnooooogo vole i zele (ma dobro ti znas sta ti mi zelimo,ali eto,samo da te posjetimo malo)........... ´ :cmok:
    Cao mila moja kako ti samo pada na pamet da dosadjujes ,bas mi je drago sto si tu i sto se javljas.Evo ja sam dobro dan podnosim relativno ok jedino navece me jos ponekad zezaju malo mucnine ali nije opasno.Malo sam jurcala po rzzo da se nesto raspitam i poludela sam,dr u N.S kada sam bila zadnji put mi rekla da bi volela da se vidimo jos 2-3 puta ali sam ja zbog finansija pitala dali je to potrebno i dali mogu da refundiram novac ako moram jos do nje u N.S i ona mi je rekla da to nije problem samo da odem u rzzo i da se raspitam na sta su mi oni rekli da mi nista vise neide na buzdet nikakav pregled jer oni placaju sam postupak i cim se potvrdi trudnoca ja vise nisam na budzetu za vto pa sam poludela sto me slagala dr
    Draga moja,mi smo dobro,sve je po starom,samo sto je proljece stiglo i covjek se odmah bolje osjeca.... Vi za Italiju(da znas da vam malo i zavidim).... Samo nisam razumijela da li tamo planirate za godisnji ili sada samo za vikend? Ja bih bas voljela otputovati za godisnji za Italiju ili Grcku ali moj muz je vise za nase krajeve i podneblje,pa se uglavnom godisnji na moru zavrsi negdje dolje kod nas..... On cak ne voli ni more,najvise ode zbog mene a ja more i plivanje prosto ooooooobozavam ! A sto se tice frizure,ja sam prije imala uvijek duzu kosu.. Pre par godina sam se osisala i na pocetku mi bilo strasno neobicno a sada sam vec navikla i cim malo vrhovi narastu,ja odmah na sisanje,mnogo je lakse odrzavati kratku kosu.... Ljubimo te i lijepo se provedite u Italiji i svakako javi kako vam je bilo.... pozzzz
    Vodolijice,gdje si? Sta ima kod tebe? Kod nas uglavnom sve po starom. Ova zima nikako da prodje,hladnoca pracena vjetrom koji traje vec danima,uzas jedan.... Nece valjda vise dugo,nadam se.... Velika pusa od nas !!! :cmok:
    Cao draga moja vodolijo prvo da ti cestitam 8 mart mila i naravno zelim ti sve najbolje.Evo i ja da ti se javim bila sam u n.s na kontrolnom uz i sve je ok u 6 nedelji sam i bebe lepo napreduju jos kad mi je pustila da im cujem mala srculenca a ja uplac od srece.Puno te ljubim i saljem puno puno pozdrava.
    Hvala ti mila moja od srca na podrsci i znas ti mene kako sam nestrpljiva nisam radila 14 nego 13 dan i nalaz mi pokazao 332 a kada sam nazvala bolnicu da javim nalaz dr je bila odusevljena i sad od nedelje idem da radim ultrazvuk da vidim kolko nas ima.Boze nemogu da veruje kad mi je muz pokazao nalaz posto je on isao po njega nisam mogla da verujem samo sam gledala u njega i onda sam pocela da placem ko luda.Eto malo opsirnije o svemu sto se nadam jednog dana da ce se desiti i tebi mila sto ti zelim od sveg srca.Puno te pozdravljam pa se cujemo.
    Pa jel´ti imas rodjendan na Valentinovo,vodolijice ? Za rodjendan nisam znala tacno kad je,ali zato sada sa malim zakasnjenjem sve najbolje !!!!!! :rodjendan: :cvet:
    Mila moja pa ti meni nikaad ne dosadjujej i drago mi je sto se javljas.Ja sam relativno dobro desava mi se da me uhvati spavanje bez obzira sta radim pre neki dan sam oprala 2 tanjira i skoro zaspala,stalno mi neka nesvestica a neznam zasto i cesto se umaram a inace je ostalo sve ok.Javi se mila nemoj da se ustrucavas za tebe cu imati uvek vremena a sad te puno pozdravljam i saljem ti jedan veliki poljubac.
    Cao Vodolijice !! Imas pravo kada kazes,da je proljece najljepse godisnje doba.... Volim ja i ljeto(zbog odlaska na more i kupanja).... i kod nas danas sunce sija ali nije bas hladno... A Boki je mamin ljepotan i ima dugu plavu kosicu i loknice,pa mnogi misle da je djevojcica... Kad se rodio,on je meni bio najsladja beba na odjelu(ma sta na odjelu,na kugli zemaljskoj) i vjerovatno svaka majka vidi svoje dijete tako... Samo da ti meni dozivis tu srecu i vidjeces da sam u pravu... Planirate li uskoro kuci? Mi mozda u maju odemo na 3-4 dana.. Pozdravljamo te i saljemo milion poljubaca,Boki i ja ...
    Mila moja znas kako kazu iz tvojih usta u bozije usi samo da mi jos ti ispunis tvoj san sto ti zelim od srca .Evo danas sam se cula sa Genezisom da ce pare da im stignu danas posto nisam imala odma i naravno izisli su u susret.Dobro se osecam jedino sam ponekad malaksala,bude mi malo muka i piskim ko luda ali mi kazu da je sve to normalno a i mm mi puno pomaze,sav se uziveo u ulogu buduceg tatice bar se nadamo.Puno te pozdravljam i ljubim mila moja vodolija.
    Cao vodolija moja evo zavrsila ja aspiraciju i bila 4 na ET gde su mi rekli da imamo 6 oplodjeni dobro sto se nisam srusila kad sam cula brijku sobzirom da je tezi oblik steriliteta upitanju,na kraju su vratili 3 a 2 su predlozili da zamrznemo za svaki slucaj.Normalno mi smo na to pristali i sada trenutno pijem neke lekove i primam injekcije na svakih 5 dana.Boze nisam mogla da verujem kad sam videla moje smokvice na ultrazvuku,a dragi mi se sav pogubio kad je video ultrazvuk.Eto sad cekamo betu da vidimo sta ce biti.Puno te pozdravljam i ljubim mila i naravno javi se da vidim kako si i sta radis.
    Gdje siti nama Vodolijice? Jel`vas zatrpao snijeg ? Kod nas opet dobro zahladnilo a novi snijeg stigao.... Ma,ja jedva cekam proljece.... Sto se mene tice zima bi mogla da traje samo mjesec dana,tek toliko da je osjetimo i vidimo snijeg,a ovdje zime hladne i bas dugo traju.... Sta ima kod tebe ? Puno,puno pozdrava i poljubaca od nas !!!!!
    Cao mila moram prvo da ti kazem da si ti jedna divna osoba,morala sam ti to reci posto je to tako.Evo da ti javim da je sve proslo ok dr mi je rekla da ve sve super proslo i da je prezadovoljna kako je sve proteklo i sada cekam da mi se sutra jave da vidim kad da idemo na ET posto su mi rekli da treba da prodje izmedju 3-5 dana.Boze sad me hvata malo neka panika dali ce se sve biti dobro inace su nam radili ICSI pa me malo brine dali ce deoba da bude dobra.Puno te pozdravljam mila pa se cujemo.
    Cao draga moja evo me da ti javim sta je bilo, bila sam juce i sve je ok dr je prezadovoljna i evo za jedno 15min treba da uzmem stop injekciju pa u utorak na aspiraciju,boze sta ce da se desi.Kako si ti draga moja sta radis?Puno pozdrava ti saljem i veliku veliku pusu.
    Vodolijice moja.... Nisam ljuta mila moja,samo ne stizem u zadnje vrijeme,imala sam puno obaveza a ti zasigurno posljednja osoba na ovom forumu,na koju bih se ja naljutila.. Kod nas inace sve po starom,malo smo gripali,ali je vec prosla... Moja kuma (mislim da sam ti vec pisala o njoj) se porodila.. Beba je dosla mjesec dan pre termina ali je sve u redu.... Mozes misliti koja je to sreca(zasluzena).....nakon toliko godina cekanja i samoce.... Zovem je cesto telefenom,pitam je dali se vec navikla.... Lijepo je kad sreca pokuca na vrata i svako se lako navikne na nju....Cesto se sjetim naseg dolaska kuci... Ispocetka nisam mogla ni da spavam a kad bih se probudila,odmah bi zavirivala u krevetac i nisam mogla da vjerujem,da u njemu konacno moje cedo spava... I nista mi nije bilo tesko... Daj Boze,da ovu srecu dobiju svi oni koji zele... Ljubimo te sada i cujemo se......
    images

    Dobro vece mila moja evo da ti se javim danas sam bila u n.s i sve je ok pa sam pitala dr odprilike kad misli da ce biti punkcija i ET pa mi je rekla da opet idem u subotu ali najverovatnije 2-3 punkcija a ET najverovatnije 4-5 ali cemo videti kad odem.Kaze da je zadovoljna kako reagujem na terapiju a ako je ona onda sam i ja .Nego mila kako si ti ,sta radis,nego nekazes mi kako ti napredujes po ovom pitanju jel ima nekih poboljsanja?Ja te puno pozdravljam i saljem veliki poljubac pa se cujemo.
    images

    Cao mila moja cesto mi padnes na pamet kad krenem da se bockam i naravno da mi mnogo pomazes oko svega sto mi kazes itekako.Ja evo da ti se javim da sam i ja od 2 dana ciklusa krenula sa suprefaktom i sutra mi 5 dan a sutra idem i na kontrolu i da vadim krv u n.s da vidim sta ce da se desi.Evo danas sam primetila da sam i ja pocela da modrim pomalo ali nekako mi u stomak naj bezbolnije ,probala sam u ruku ali me tamo malo peckalo pa sam odustala.Evo ovolko za sada pa se cujemo .Puno te pozdravljam i saljem ti veliku pusu.
    Dobro vece draga moja evo ja juce bila u N.S isve je uredu sa hormonima i jajnicima pa 22.01 pocinjem sa gonalom ali mi je rekla da i dalje se bockam sa suprefaktom, pijem folnu kiselinu,aspirin i one za stitnu zljezdu jos ih je malo i povecala,boze bicu ko sir izbusena sad vec kad treba da se bocnem osecam da me stomak pomalo boli pa razmisljam da se bockam i u ruku.Boze da mi neko rekao da cu da se sama bockam rekla bih mu da laze .Moram da te pitam nesto kolko bih ja otprilike mogla da primam ovaj gonal nisam pitala dr a kod nje idem tek za nedelju dana.Eto malo te izgnjavi sa mojom mukom ali se nadam slatkom na kraju i nepitah te kako si mi i kako ide ono tvoje sa alternativnom medicinom.Javi se mila da te cujem kako si i sta radis.Puno te pozdravljam i saljem ti veliku pusu.
    Ti si kako sam razumijela,rijesila na drugi nacin da dodjes do beba... Drago mi je,vrijedi sve pokusati... Nikad se ne zna i sretno ti bilo.... Primi veliki pozdrav od nas i pisi kad stignes...
  • Učitavanje...
  • Učitavanje...
  • Učitavanje...
  • Učitavanje...
Back
Top