27E
Reakcija
5.986

Poruke na profilima Najnovije aktivnosti Poruke O članu Blog

  • joj boze stvarno cu od njega posandrcati...tako ga uhvate bube da covek ne moze da s njim progovori nijednu rec a da se ne posvadja..mislim na bgdalibora...tako zna da se pro se re da to nije normalno..jedno vreme je bio skroz se upristojio i evo opet pocinje po starom..i prosle nedelje je bio banovan nekoliko dana...zao mi poslednjeg mohikanca,...mora da je otkacio..hvala na iscrpnom izvestaju
    pa verovatno su izbrisali postove..ajd mi ispricaj sta je bilo ako te ne mrzi ja sam bas na toj temi non stop i kad sam otisla s r a nje
    druze na koga se toliko naljutio poslednji mohikanac..na bg dalibora ili onog gagija autonomasha
    Da ti pravo kazem ,ne mogu da ostanem nema kada procitam lazi-tu ko da me neko posuri vrelom vodom i moram da napisem to sto mislim.A dok je hladno neka zanimacija mora postojati.
    Хвала. Покушаћу идући пут када буде неки згодан видео који одговара датој теми.
    ama covece..ne znam kako sam i ovo sa forumom uspela da savladam ..pa samo mi je dva meseca trebalo da savladam vestinu postavljanja slika...al..pokusacu necu odustati
    hristos se rodi....
    covece sta bi...sta se desilo na temi..ima bezobraznih..treba li da sidjem na temu da nekom pokazem zube?
    mozda je greska, nisam ti poslala zahtjev za J.T. I ja sam sada dobila i prihvatila, mada, sto ti kazes, ne mogu nesto mnogo da doprinesem
    Ima , kako nema. Svrni kod mene u profil potraži međ grupama 'srpska teroristička organizacija'
    znas dok sam se ovih dana smarala na temama palo mi na pamet tanak led..a nikako nisam imala ideju sta da uradim
    i samo mi odjedared palo na pamet
    htela sam temu da nazovem
    ZA ZUTE I OSTALE SRBOLJUPCE PA SAM SE PREDOMISLILA
    e hvala na inf, zamolila sam je da mi proveri da li sam dobro podesila nevidljivost profila posto to ne mogu ljudi sa liste prijatelja jer za njih je i dalje vidljiv...pa da tako ta malena sto prosi reputacije posteno zaradi bodove koje sam joj poklonila za bezveze.;):cool:
    cao..mozes da odes do jeka021 posto vidim da ste prijatelji..pitala me nesto a ja ne mogu da joj odgovorim zbog toga sto je namestila..mozes li molim te da joj kazes da svrati do mog profila???
    e saljem ti link pesme koju bash bash volim slusam je danima..tako mi prija..nadam se da je neces pogresno rzumeti..eto samo imam zelju da ti pustim sta mi se svidja...skoro generacijo hihihihi
    ma po temama a i u kafance..pustim pesmu pa nek razume ko kako hoce
    iskoristila sam ono tvoje da se nekad ovde na forumu ne osecas kao da si u svojoj drzavi
    bas sam nesto s k e nj ana
  • Učitavanje...
  • Učitavanje...
  • Učitavanje...
  • Učitavanje...
Back
Top