Butterfly effect

Poruke na profilima Najnovije aktivnosti Poruke O članu Blog

  • Sta znam...pokusacu...
    Ja bih da napisem nesto,onako "soft"...ali da bude eroticno,da zapali mastu i probudi zelju...ali bez "tvrdih"reci...znas na sta mislim...;)
    Bojim se negativnih komentara:(
    Zasluzila si...svidela mi se tvoja prica...lepo napisano!
    Ja pisem stihove,pesme...oprobala bih napisati i jednu takvu pricu ali...mozda jednom!
    Balas je kralj,legenda koja zivi godinama :D! Ma ne trebaju ti sta ce ti dobro je i ovako :D!
    E pa de si kolegice :D! E ja pomalo navratim,pa reko sta bi sa onim slikama ja obicno malo bacim pogled kada dodjem, kad ono sada nema :(! Pa dobro znas onu od balasa Pa dobro gdje si ti bas sam htjeo ovih dana da te zovem!:D Pozz seksi lejdi!
    Sto da radim kada me je okruzenje naucilo da pisem i govorim toliko razlicitih jezika. U skoli sam ucio jedan ili dva a sada se ispostavilo da znam mnogo vise. Eh, ni skola nije sto je nekad bila ;)
    A sto da radimo kada smo skoro svi poliglote. Ja cepam hrvatski, bosanski, srpski, crnogorski, po malo engleski a dobro razumijem slovenacki i makedonski ;)
    Oh Sharon je sjajna. Mada je ona vec u godinama a dolaze nove zvijezde svakim danom nove. Necu da kazem i ljepse.
    Hehe... pa dobro. Ljubav nije krtola (krompir).
    A Eva je jedna od najsenzibilnijih zena na svijetu bar po mom shvatanju ljepote.
    Vjerujem. Crna Gora je jedan malo veci grad u kojem se skoro svi poznaju ...
    Prosle godine su svirali CCR u Budvi. Creedence Clearwater Revival. Na zalost nisam bio ali je sigurno bilo dobro. U stvari dobro je za Novu Godinu imati automobil pa sa njime obici Budvu, Kotor, Bar...
    Ma super. Ima te svugdje po malo !
    Sto se tice Crne Gore po malo, lagano se sredjuje, uljepsava. Mnogo je cistije nego ranije. Radi se i gradi.
    Ako si bila ljetos sigurno si i primijetila to.
    E sada si me zbunila !
    Ti si dakle rodjena u Beogradu i zivis tamo, kako sam shvatio.
    Ili si rodjena u Crnoj Gori a imas stan u BG ? :lol:
    U najljepsem gradu, najljepseg zaliva u Crnoj Gori.
    Sada ti pogodi ;)
    A u kojem dijelu BG-a ti zivis?
    Ovamo je veceras nekakav vjetar startovao, mada nije hladno. Izgleda da dolazi sa juga. Mislim da je napolju oko 17C. I ja sam malo smucao po gradu ali mi je bez veze. Skoro uvijek iste smor price, prepricane po ko zna koliko puta tako da je bolja opcija ostati kod kuce.
    Dobra vece :)
    Evo me malo svrljam po forumu i internetu. Citam novosti, gledam fotke, slusam televiziju (hm, slusati televiziju j cool). Kako si ti?
  • Učitavanje...
  • Učitavanje...
  • Učitavanje...
  • Učitavanje...
Back
Top