carobnodrvo

Poruke na profilima Najnovije aktivnosti Poruke O članu Blog

  • Uh pa ja ne volim pecenje, tako da sam pojela tanjir pilece supice, parce piletine (belog mesa) sa renom, 2 sarme i 2 parceta torte! :klap: stvarno nisam mogla da odolim torti uprkos ovoj dijeti koju moram da drzim... niko ne shvata da je to za mene mucenje :sad2: pogotovo sad kad Maki i ja imamo prohteve i zahteve sto se hrane tice... :roll:
    Kad ces se ti vratiti pa da odes na neku slavu?! :think:
    E bas si luda... ali kapiram te u potpunosti, ja sam non stop za kompom... to me smiruje, relaxira itd. Ja sam ok, nanjopala se na slavi i uzivala u bebi... joj tek sad shvatam kako ja Maki necu ispustati iz ruku :eek: jadno dete :hahaha: kako ste nam vi?! :cmok: CMOK!
    Mi smo dobro, danas jedemo samo slatko. :p Prijateljica mi bila u gostima, ja pravila kolace, a onda se jos i ona pojavila sa kolacima. Naravno, bez cokolade! ;) Kiss za vas.
    :cmok:
    Eh eto nas zenska jos uvek u Bgu :D jos sam kod mojih! :ok: sto u prevodu znaci da ne stizem da se ulogujem na komp, jer samo negde setkam, vidjam prijatelje kevine i moje i tako... :D kako ste mi vi?! :cmok:
    Hehehe pa ofarbala sam se danas natrag u plavo! Malo je ispalo glupo, ali sam zadovoljna ipak vise nije onako tamno i fuj! :klap: drago mi je da ste danas bolje! :cmok:
    Jao nadam se da su ti mucnine danas malo bolje :sad2: bas saosecam sa tobom i znam kako ti je... :cmok: odosmo nas dve da se sredimo!!! :D CMOK :heart:
    T je jos uvek aktuelna, ali tiba je bolje. Zanimam se pravljenjem knjige sa receptima, posle par meseci apsolutnog nekuvanja osecam se kao pocetnik. :P Poljubac za vas. :cmok:
    Jao znam zenska... ali bas se lako potresam u zadnje vreme, a da ne pricam o tome koliko cmizdrim... :sad2: nije lako, ali sta je tu je... CMOK od nas dve i mazi tibu! :cmok:
    Jooj zeno pa si isla danas kod lekara?! :think: ta tvoja temperatura bas ne prestaje, a mozda si zakacila neki virus... :sad2:
    Mi smo ok, bas umorna ali ok... drzim se! CMOK :cmok:
    Da znas da hocu! :D i vec sam smislila sta i kako cu za princeze! :heart: ma bice to sve super... iako posle 3 princeze nesto na njima zabusavam :think: kako si nam ti?! CMOK :cmok:
    Uh da... veruj mi evo sad bila po Zdravstvenu Knjizicu... posle 10 stepenika ja vec dahcem :eek: ko invalid se osecam :roll: :dash: ali sve je to normalno u trudnoci... :mrgreen:
    CMOK :cmok:
    Samo crtaj i uzivaj, ne nerviraj se, sredice se vec taj net. Ja vec par dana ne mogu da nazovem kuci, nesto izgleda nije u redu s vezama. Evo sad sam sela, sat vremena sam rintala u kuhinji, zabolela me ledja, inace se sada bas brzo umorim, jeli i sa tobom tako? Poljubac za vas dve! :cmok:
    Eh onako... net i skype i sve me mnogoooo zeza pa znam da budem nadrkana! :otkacio: ali se trudim da budem opustena Maki radi i da crtam i odmaram... :heart:
    Kako ste mi vi?! CMOK :cmok:
  • Učitavanje...
  • Učitavanje...
  • Učitavanje...
  • Učitavanje...
Back
Top