911s [SK]

Poruke na profilima Najnovije aktivnosti Poruke O članu Blog

  • e, znaš kako...ova kvalitetnija majica što se nimalo nije isprala je radjena kao sa nekakvom gumiranom bojom, ne znam baš kako da objasnim, a ova druga što se malčice isprala je sa običnom bojom....

    jaoooo, poster ogromni praviš :D wauuuuuuuuu !!! i to u high quality.... jao pa mogla bih i ja gosn Majkla tako...fala na ideji ;) a sta/koga ti štampaš, ako nije tajna??? neka kolica ili umetnika iz 80ih...? :p
    pa, znaš kako....jedna se nije ni malo isprala...a ova druga jeste malčice izbledela, ali samo posle prvog pranja...posle toga je zadržala takvu boju....sve u svemu sam zadovoljna kvalitetom...ali ti preporučujem Taff line, iako nisam štampala još kod njih...oni su ti majstori
    Otkrio u smislu da tek sad vidim koliko je zanimljivo... Ranije nisam išao tamo... Na to sam mislio...
    Jao što znam jednu pitčq otamo...beNti... Maja devojačko Krivokapić, danas udata za nekog lokalnog cipeloproizvođača "Serđa"...
    Brus, Prokuplje...:D
    Dobro, ja sam malo istočnije, još malo tužnije ali iebi ga...iz ove kože se ne može...da nemam porodicu i sina od 11 godina, verovatno nebi bio u ovoj usranoj državi... A baš bi iskočio iz kože ovih dana, pogotovo od kako ne pušim...:lol: Naravno, u pozitivnom smislu... Ubedi oca da ostavi... nateraj ga da pročita...
    Znači...plakao sam...
    lgh (24).gif
    Fantastično...sve vreme sam se smejao, a suze su mi išle...:lol:
    lgh (9).gif


    Ne znam da li ovo da postavim na pdf politika... Strah me da me debili ne banuju ponovo...već su jednom za gluposti...
    A generalka za bubu je oko 400 evra... Pun mi je q.rac više ulaganja u krševe... jer pre ove bube imao sam još jednu iz 1966...pogledaću negde da nađem sliku, ako te zanima... U svakom slučaju, bube su mi se ogadile za ceo život... i uopšte ta koncepcija vazdušni bokser... To je dobro dok radi... a kad se pokvari, bolje da baciš nego da popravljaš, jer su zaista retki ti koji stvarno znaju da poprave bubu...
    ja sam mu rekao da troši ulje, tj. da su mu karike out... Sad da mu ja popravljam kola, neću...nema za 150 evra BMW - iebi ga...
    Tako je već bolje...:lol: Ono prvo nisam razumeo...:lol:
    bubu je kupio da je vozi... Pa pazi, nije onatoliki krš, koliko potroši ulje... :lol: Znači, može da se vozi, ako se stalno doleva ulje, jer su joj karike otišle... A pošto je bokser motor, kad odu karike kod njih, benzin lako zalazi u karter i meša se sa uljem...
    Pa, razlika je u tome što ako pišeš u tvom profilu ja neću znati kada si nešto napisao, tj neće mi izbaciti porukicu gore desno. ;)
    Čekaj...koja je razlika između toga da pišem odatle gde mi stižu poruke, tj. sa mog profila i odavde...?
    Stvarno ne kontam ovo... Tako mi je isto trebalo vremena za čet...dok nisam ukapirao, pojedini su se bašp namučili...a ja propadao u zemlju...
    Možda ću malo da te smaram oko ovog pvt-a... Nov sam u tome... Dok naučim...
    Interesuje me kako mogu da pošaljem onaj mrdajući avatar...? Neša reko da mu pošaljem, a ja ne znam kako...
    Znači svaki puit moram da kliknem na tvoje ime da bi ti stiglo, a ? Šteta što nema reply opciju, da ne moram da pamtim šta mi je poslato... Dobro sam ga prodao, kažeš...? Vrede oni i do 2500, 2600... Samo mi je bila frka za pare...inače ga nikad ne bi prodao ispod 2500...pa makar ga vozio dok se ne raspadne...
    Nemam pojma za obrtni moment... Znam da je i kataloški i u praksi (ovaj moj) do stotke stizao za nešto ispod 8 sekundi... Spadao je on među najstartnije u klasi...
    A kako si mogao da vidiš slike u fotobaketu, leba ti...? To neke hakerske fore, ili...?
    U tome je upravo fora... Znao sam to još pre nego da ga kupim. I nisam očekivao da naiđem na ovako lep primerak... I pomislio sam da kad sam već nagazio na stegnutog i očuvanog, zašto ga ne bi pazio, čisto da se vidi da i GSi može da izgleda prelepo, da nije izakan i izmučen... Ako si baš zainteresovan, mogu da ti pošaljem sve fotografije... nisam slikao unutrašnjost...*******... Prodao sam ga za 2350evra... Novembar 1989, 190.000km je prešao... Motor C20XE, tj.2.0 16V 150ks. Pošto je ovom bio skinut katalizator, imao je još 6 konja viška, pa je imao 156ks... To je u stvari motor koji se kasnije ugrađivao u sakoro sve Opele - Vektre A, Vektre B, Omegu B, Kalibru, Astru F, Astru G i.t.d. Ma motor je sila božja... Jel veruješ da mi se plače kad krenem da pretičem šleper ovim govnetom od 1300 kubika, još na plin...
  • Učitavanje...
  • Učitavanje...
  • Učitavanje...
  • Učitavanje...
Back
Top