Micimacko

Poruke na profilima Najnovije aktivnosti Poruke O članu Blog

  • Verujem da si stalno u guzvi i da ti je naporono ali je to kod tebe tako uvek, ipak ti je takav posao..Gabi je opasnik, smeker, jos malo pa ce ti kuca biti obasuta curicama..Jel planiras negde u neke toplije krajeve...Mi smo dobro, serklaz me ne boli ali sam ovako sva smorena, najvise me bole prepone..ali jos samo malo, najveci deo je vec iza mene..Nikola zeza, postao je bas nemirko pravi i vise se sad vezuje za tatu i kako kaze nejga najvise voli, posto vidi da mama polako krece se pripremama za bebu pa ga to nervira...Pozdrav za vas....
    Draga Mici...Vidim Gabrijel je pravi mali smeker, neka, tako i treba:) mi smo OK. Ono moje cudo je izgleda bezazleno, samo treba da navatam hirurga da da zavrsnu rec, verovatno samo da se prati. Filip je neumoran, samo trci, zaspi tek u 21.30 i to jedva. Prica sve vise, mnogo je sladak. Moji nam maksimalno izlaze u susret sa cuanjem, muz mi se oporalja od usinuca ledja, pa nam jos i kola zezaju...jedva cekam kicenje jelke, paketice i sve to...Ove godine on ce sve to bolje propratiti nego prosle. kako si ti? Lepa ti je kosa, sad videh sliku. Jesi li sredila sve za razvod, kako se uopste osecas oko svega toga?
    Ljubi malog smekera...kiss
    Evo mene..pa ili sam ja ili je moj mm online..Ja sam dobro taman dosli iz Zajecara, bili tamo na vikend i na 4d..beban ok, danas usli u osmi mesec, ima 1.8kg malo je krupniji pa moramo da vodimo racuna zbog serklaza...ovako kaze da je ok...Nikola dobro, da kucnem u drvo, zdravi smo idemo u vrtic, spremali sobicu za batu, prali stvarcice, kaze da jedva ceka..Kako Gabrijel, ti...
    Gde ste vi ljudi??? Kako ste,sta radite??? Ja sam kao pocela da radim i nisam nesto zadovoljna al staces mora se!!!!! Jeste li vi dobro..kako gurate,jel se tata javlja da upita bar za dete???? Peki je dobar,raste i mi rastemo sa njim!!!! Ljubimo vas puno!!!!!!
    .i lazar ce krenuti u vrtic dal sutra ili u sredu videcu sutra sam slobodna pa...nije isao pisala sam rastu 2 cetvrke dole i jedna petica izbili zubici a jedna petica samo sto nije nabubrilo je samo tako ...:) tako da je dete dobilo T u vrticu i zvali nas da dodjemo po njega..al to trajalo samo jedan dan dr kaze dete zdravo jeste da nosic curka al kaze zdrav je...e sad...sta ima kod vas jos novo?kako je G jel krenuo u skolicu?
    cao drugari kako ste?vidim ti radno bas bas bas lepo je to cuti i ja pocela da radim ali mogu ti reci da mi prija u neku ruku ipak je promena nema kuce nema uobicajenih radnji koje sam cinila 2 godine doduse to me sve saceka kad dodjem kuci al dobro...malo budem umorna uvece pa i ranije odem na spavanjac vec oko pola 11 sam u snovima...mm i ne vidjam ja spavam kad on dodje kuci kad ja idem na posapo on spava a ove nedelje ce biti slicno samo drugi redosled...ove nedelje radicu 2 smenu i videcemo kako ce se taja snaci sa detetom oko rucka okosvega ostalog sto ja radim popodne...ovih dana je bilo lepo vreme pa smo bili u setnjama malo u igraonicama uvece i takosve u svemu ok je ne zalim se previse..
    ...važan je osećaj i dokle god budeš imala osećaj da si mlada i bićeš...pogledaj mene...hehehehe....
    Cao drugari moji,kako ste mi sta mi radite,jeste li dobro....Mi hvala Bogu jesmo, sada kad je ovakvo vreme vise smo zajedno druzimo se igramo smejemo....Cerka mi je kod babe pazi je posto je slaba i stara dok mi radimo, dopunjavamo se...Andrej ide u skolu, na fudbal, lepo crta u likovnoj skolici i sve pohvale dobija kao i petice. Ja cu za vikend u Bgd poslom na par dana i malo da odmorim prijace mi promjena. Ljubi mi Gabrijela puno, a tebi sve lepe zelje i pohvale u zivotu i radu zelim!
    Hvala ti mila moja na lepim zeljama...rodjus je sutra :D
    Dr mi se nije javio tako da jos uvek nista ne znam :(
    Kad budem znala nesto vise javicu ti se... :zag:
    Cao, draga:)
    Nije ni mene bilo cesto ovde, jer sam sva bila konfuzna, imali smo strajk na poslu, ne bih pozelela takvo iskustvo nikome! Nadam se da je lepo bilo u KG! Takodje se nadam da ste se resili prehlade i strkanja! Ljubi mi malog vragolana! Drzite se, mila 1 Ljubaaaaccccccc
    Nadam se da ste ozdravili i mi smo isto tako bili zaredjali..nismo znali sta nas je snaslo!!! Ja sam u medjuvemenu dobila otkaz kao tehnoloski visak i nisam bila sva svoja..posle 10 godina rada u istoj firmi!!! E sad treba naci novi posao i uklopiti se i poceti nesto novo i uspeti u tome ma sta bilo posto kad je posao ne biram sve mogu da radim!!! Bas danas sam pocela sa jednim probnim radom i videcemo kako ce ici..bila sam skepticna ali sam se raspolozena vratila kuci mome **vragu**!!! I to je to !!! Idem po dva sata svaki dan dok se ne uhodam..inace sama cu raditi celu smenu i tako...javljacu vam se u medjuvremenu...ii nikakooooo da odem na taj sladoled u spenssssss!!!!!!!!Al ima nade!!! :)))))) Poljubi nam svoga vraga puno i izgnjavi ga za nas!!! Poozdravite i tatu kad ga vidite,nadam se da ce to biti uskoro...i naravno tebe LJUBIMO PUNNOOOOO!!!!!! CMOKKKKKK
    mila havala na komplimentima,stvarno smo se potrudili da mu lepo sve namestimo:)vec spava u novom krevetu sam,a pored ima jedna fotelja na kojoj spava dezurni:)cekamo da nam se napravi pregrada na stepenicama,pa da samo otvorimo vrata od sobe,jer nasa je soba pored,pa cemo ga cuti...ma veliki je to vec dasa,a od pre desetak dana smo izbacili iz upotrebe i dudu varalicu:DSlinaca nema,nosic pomalo zapusen,danas idemo na kontrolu:)kako ste vi,kako je Gabrijel/Jel skroz ozdravio?Ljubac veliki:cmok2:
    Draga Zia,

    Puno pozdrava i poljubaca sa drugog kraja sveta. Dobro smo, bili smo u Bg od juna do sept bilo je super :). Gabrijel je bas narastao lepotankovic mali :heart: Moje starije dete napunilo 3 godine posli petak, malenic ce sada 17meseci za koji dan, a ja se nadam da ce u nekom trenutku ovo roditeljstvo biti lakse :D. Retko sam na krsti, nema se vremena :dash: nesto procitam, ne postujem :sad2: i eto tako nekako
    .
    Ljub ljub iz Chi_grada
    Cao draga!Sta radite,kako ste?Jao super si napravila Gabrijelu njegov prostor!I mi smo Nikoli napravili sobu,dobio je komodu,policu,ormar i krevet u obliku auta!Sad se adaptira da spava u novoj sobi,a imamo i pomocnu fotelju za nas,jer ne moze bas odmah da spava sam u sobi...jos je sad i bolestan,inhalira se,sutra idemo na kontrolu...ljubim vas puno oboje
    Zdravo draga Mici,evo i ja da ti se javim uzvratim por.pitam kakva je bila zuraja i rad u Kg. vjerujem lepo....jeli mi bolje slatki mali, nestasni Gabi! Mi smo svi dobro hvala Bogu.Andrej prelepo crta pravi akademik od 10 god. ide na fudbal, u skoli mu matis. ide super, i tako.. Napokon sam podigla dokume. isla zubaru i za vikend nazad u veliki prljavi grad da i ja malo dahnem smoga, ha ha ha...Da naravno radno dva u jedno, i lepo i korisno.Molim te kad ugrabis pogledaj sajt...www.primarna-medicina.com procitaj sta bi bilo korisno za sve vas da se ove zime zastitit od svih virusa i prehlade i da i budete zdravi.To su svi preparati iz Bgd.pcelinji proizvodi....:kiss:Puno kissis!!!
    Ćao Mici, kako je bilo u Kragujevcu? Jel Gabrijel ozdravio? Tina je sada dobro a i ja, završila sam sa inekcijama, pa pila još par dana antibiotike. Baš nam se bio razvukao kašalj, svi smo u porodici bili bolesni, nadam se da smo sada to pregurali.
    Vidim sređuješ kuću, to je baš lepo. Ja ovih dana kupujem neke detalje za stan pošto volim da mi je prostor u kome boravim baš prijatan i lepo uređen samo nam stan postaje sve tesniji, guramo stvari gde stignemo ali nećemo moći tako još dugo. Tini će za koju godinu trebati sobica a trenutno nismo u mogućnosti da joj to omogućimo.
    Puno vas pozdravljamo i ljubimo Gabrijela
    Dobro smo, dobro :D
    Slabo samo imamo vremena za forum :( Nikako da ga uklopim u dnevne obaveze :)
    Kako ste vi? Gabrijel? Porastao jel?!... nisam ni slike gledala ....pa jedno stoooo godina

    :cmok2::cmok2::cmok2: mnoooogo ljubcica i pozdravcic :bye:
    надамо се да сте сад сви добро и да је другар поново кренуо у вртић... како је прошао фестивал у крагујевцу?
    нас две даме, тј. нас троје, уживамо три дана - таја отишао на екскурзију...
    љубимо вас пуно...
    hej! dobro smo, rastu rastu mrvice moje, bas cu da okacim fotkice ovih dana pa cu ti javnuti da ih vidis :) sta bi sa vasim dolaskom ovde? sad pocinje super vreme, bilo bi bas lepo da pijemo kafice, ima strava kafica u mom bloku. poljubac pa javljam kad oacim fotke :) :*
    Cao draga!
    Srecan rad i lepo provod na festivalu!
    Mi smo dobro, ali sam stalno u nekoj guzvi, i privatno i na poslu.
    Nisam ti onaj dan odgovorila, nisam stigla prosto :kiss:
    Nadam se da je Gabriel sad skroz ok :heart:
    Kod mene trenutno situacija - mnogo zelja, malo para i tako
    Dobila sam tri dana odmora za slavu, pa cemo biti od 30.10.-3.11. u Pozegi, da konacno jedne godine proslavim slav u ko covek
    Malo cu iskoristiti priliku da odmorim mozak od silnih poslova i trke
    A 27. ponovo izlazim na voznju, nek mi je Bog upomoc
    I tako, inace sve ok, pocela opet s dijetom, jer sam se ugojila i to prilicno (4 kg)
    Ljubim te pa se pisemo :cmok:
  • Učitavanje...
  • Učitavanje...
  • Učitavanje...
  • Učitavanje...
Back
Top