T

Poruke na profilima Najnovije aktivnosti Poruke O članu Blog

  • Pomažem joj, pa šta. Dresiram nove sekretarice. :manikir:
    Uostalom, ko je mislio na to, onaj cvetak može imati više značenja. :kafa:
    ....(nastavak).....Ma covek je puko posle onih optuzbi, nije normalno da pozeli da napusti sopstvenu kucu . Mozes misliti u kom je strahu bio kad mu je bilo draze da se preseli kod nekog sejka i to sa decom :roll: :)
    Cak i da je zeleo album 100% je bio u strahu da album ne dozivi isto sto i prethodni a to bi za njega vec bio prejak udarac i ne lici zvezdama da prave bilo sta sto ne misle da ce nadmasiti prethodno ;)

    Ma ja sam rekla odavno da je album gotov oni bi ga jos prosle godine izbacili ;)
    Drugo i da je zapocet oni nemaju prava da ga zavrse o bilo kome da se radi a pogotovo o licnosti za koju tvrde da su ga cenili i kao muzicara i kao coveka -mozes misliti. :roll:
    Zduzila sam ali se nadam da me razumes :zag: :D
    .................(nastavak)......Zapamti sta ti kazem on taj album nije ni zapoceo. U to sam 99% ubedjena. Gledaj ovako posle fijaska iz 2001 prve , sonija, optuzbi, depresije, potrebe da ode od svega, da se krije, ostao je bez Neverlanda ,.......+ deca su mu bila najvaznija= nema sanse da je pripremao album.
    Kao veliki perfekcionista cak i da je pripremao to bi ostavio za posle turneje ili stvarno je pitanje da li bi on vise snimao album , mazda neki singl ali album -tesko.
    Znas da je sve albume pripremao godinama , a po meni ima smisla da je od kako se vratio u Ameriku mislio samo na turneju jer i za to je potrebno vreme da se planira i osmisli mnogo toga , tako da na albumu i turneji nema sanse da je radio istovremeno.
    Pa naravno da ga brukaju jer to im je jedina zelja osim da se obogate. :ok: :rtfm:

    Monstrumi uzivaju da ga prave budalom, da padne u zaborav sve ono sto je sam stvorio a da ga mladje generacije i oni koji tek dolaze upoznaju kroz njihova sranja koja su oni stvorili.
    Samo da ti kazem nisam preslusala ono sto ste postavili (osim prvih par sekundi ali to se ne racuna) ali dajem sebi za pravo da tako mislim jer album nikada nije mogao da bude gotov dok to Majkl nije odobrio + sta mozes ocekivati u eri elektronske muzike?
    Pare mogu da zarade i od izbacivanja silnih koncerata, nastupa ,.... ima mali milion toga sto moze da se izbaci na trzistu i sto se zaista dogodilo, sto ga je obelezilo, sto treba publika da vidi i uziva , ali mosntrumi kao sto se izrazih misle samo da ga omalovazavaju a da uzmu pare . Mrze ga i svete mu se i kada je mrtav.
    Heeej zdravo! Najzad moze da se pise na zidu :worth:

    Jesam zauzeta u poslednje vreme ali mislim na vas i veceras sam bas prelistavala temu, ma osetis me ti uvek kada mislim na vas :)

    Za 31.10. sam se provela najbolje do sada , imam predivne slike i krivo mi je sto to ne mogu da podelim sa vama ali nazalost ne mogu.
    p.s. Ako nisi upucen vece 31. oktobar sam proslavila u euforiji maskenbala i bilo je exta -Thriller night

    mj11.gif
    :( :(
    ma zdere ta ali se i troshi, razume se ...
    ...moguce da je nos radila... sad joj je suzen ...
    ebem ti!
    bash dobro izgleda!
    chek bre, sh'a plastik? mis'ish da radila neshto? :think:
    ovo mi je omiljeni spot..
    secam se da nisam mogla da veeeeeeerujem da je ovo missy :eek:
    svi spotovi joj nadrkani, nabijeni energijom, odma' ti jasno da nema z'ebavanja, mlogo je volem :mrgreen:
    i momenat sa tommy lee-em :lol:
    A to... Pa volela ga! Ali samo muziku. ;) Pa nisam je nikad zezala, ali sam zato kao mala mrzela Acu iz Regine i Cecu, jer sam bila ljubomorna :D
    da, da...
    te me podsetishe na ove dve, imala sam ih na disku ...
    ova me i dan danas veseli :mrgreen: -->
    premotaj na 0:30 woooohooooo!
    dem thangs!
    Da je zezam?! Pa ponosim se sto voli Prince-a! :D
    Jao, ja bih tako otisla u to doba...
  • Učitavanje...
  • Učitavanje...
  • Učitavanje...
  • Učitavanje...
Back
Top