T

Poruke na profilima Najnovije aktivnosti Poruke O članu Blog

  • Jao, sta bih dala da sam izlazila u vreme kad i moja mama... tamo oko 1985 godine...
    Imam njen recnik, englesko-srpski, srpsko engleski, iz vremena srednje skole... Covece... Na poslednjoj strani, ukrasenim slovima, veliko PRINCE, i okolo, malo manjim Duran Duran, Madonna, Michael Jackson, Modern Talking, Wham!, George Michael, Sabrina, Europe, Falco, Kajagoogoo, Sting... (otvorila sam recnik da bih ti sve napisala sta pise) :D
    Valjda nije sanjala da ce joj cerka isto to slusati, skoro 30 godina kasnije :D

    :rida:
    hahah :rotf:
    Ni kod mene nema niceg.. skola -.- ... :lol:
    Ma, nervirala sam se zbog glupog Sonija, intervjua sa Oprom..
    E... Evo tu sam, tebe nema nigde :D
    Joj, celo popodne sam prespavala, nesto ne mogu nocu da zaspim ... :D Ali sam nesto ovih dana super-raspolozena. Ti? sta ima?
    :cmok2:
    Kiss-lg-new-md.jpg
    naravno to i ocekujem od njega. najmanje 3 pesme onakve na kakve smo navikli.:heart:
    Zeljko se tako ispalio ja ne verujem :rotf:
    jes debil :rotf:
    e da debela monstruozna zenturaca nasla da pita decu sve ono...:sad2:

    a i to te pesme lazne i to sta se vec desava bezveze je bre. i jos nisam znala da je snimio pesmu sa 50 centom :eek:
    ma videla sam i definiciju :rotf:
    a da ovo sve sa MJ sto se desava...bas sam gledala onaj intervju Opra,Ketrin,onaj konj i deca znaci ja ne verujem sta ih ona sve pitala. msm decu najvise. i jos se onako smeska. uzas.
    a najbogatija zena soubiznisa...

    a ne verujem da su ih pomesali. kakvi mi to novinari da je MJ poceo da igra u Bajer Leverkuzenu :lol:
    e nemoj tako pa Balak je bivsi kapiten nemacke reprezentacije sad se ceka da se oporavi od povrede i da se vrati na teren.
    btw njega su pomesali sa MJ :think: :eek: samo im je ime isto msm :eek:

    ma nista evo sad sam se vratila kuci. danas bio malo šašav dan... i tako...:lol:
    sta ima kod tebe? :heart:
    Dirty dancing :zcepanje: ... al kad sam trazila neku pesmu iz njega videh ovo pa sam ostatak veceri slusala manijaka... that was the shit back in the days... :worth: :brus: :kiss: :kiss: :kiss:

    haha sta se radi ovde?! ne mogu da vas pratim pa ni ne dolazim :sad2:
  • Učitavanje...
  • Učitavanje...
  • Učitavanje...
  • Učitavanje...
Back
Top