alexandra 8

Poruke na profilima Najnovije aktivnosti Poruke O članu Blog

  • :bye:Hvala za savete.Kada sam izlecila es.c. vrtoglavica je nestala.A sto se tice kicme i ona,mada imam diskus herniu od stare povrede prilikom skoka u bazen.Zelim i ja tebi biti prijatelj ! Takvih prijatelja nikada nije puno!KISS
    Mozda imas virus il sta vec...iskreno bolje da se raspitas na pdf-u za kompjutere...lakse je...tamo imas gomilu njih koji znaju bolje nego ja...sorry sto nisam od vise pomoci...
    Bio sam na koncertu...
    Znas kako, sve mi je izgledalo kao jedna velika masinerija, industrija za pravljenje novca, bez imalo duse. Mislim, znamo svi da Madonna nema dobre glasovne mogucnosti, ali da pjeva skoro pola koncerta na playback je sramota, pogotovo sto za nepuna 2 sata dobija skoro 7 miliona eura. Njena koreografija, energija i sama pojava, harizma kojom zraci je neopisivo dobra, ali ipak ja na koncerte idem da razmijenim emocije s muzicarima, ali to je ovog puta izostalo. Sve je nekako unaprijed u najmanji detalj isplanirano, nema gotovo ni malo kontakta s publikom, a i otisla je s bine da se ljudski nije zahvalila. Taj arogantni stav zvijezda ne podnosim, ali njima se to moze.
    Бебу чекамо сваки дан... Већ сам увелико у деветом, па сви око мене нестрпљиви... Мама нарочито... Поздрав
    Ма, добро, колико може бити. Не жалимо се, да не буде горе, што би рек'о наш народ:)
    Хвала на подршци...
    Поздрав од Сузе
  • Učitavanje...
  • Učitavanje...
  • Učitavanje...
  • Učitavanje...
Back
Top