miss.millie

Poruke na profilima Najnovije aktivnosti Poruke O članu Blog

  • Sve znam. :lol: Meni dlake smetaju kad su od polno zrelih nekastriranih mačora, i to me samo svrbi nos od njih. A sa onom četkom smo se preporodili, mekane dlake, teške za skupljanje, onaj fini pliš ih tako lako pokupi, nema tog usisivača koji bi sam to mogao!
    Uhh znam kako ti je i ja sam se jako plasila kad smo se prosle godine selili,bice mu cudno dan-dva posle polako sa njim izadjes ispred i pokazes gde i sta i odmah ce znati,ne brini,sigurna sam da ce dobro sve ispasti,a sto se linjanja tice,znam i to kako ti je..beban se ne linja pa mi olaksava ali MIlivoje( isti je kao i Laza) isto se bas,bas linja..ali to je sad ovaj prelazni period jedva cekam da i to prodje :)..
    Ehej tek sad videh porukicu,sorry..pa sto se bre ne javis na face-u ponekad :)...Beban klasika..nikad nije kuci osim kad je gladan i umoran..bas nije maza...ali zato MIlivoje ga menja..uzeli smo macu sa ulice i sad je on glavna faca pored bebana medjutim nesto mi se ne slazu ali valjda ce se i to srediti :)...kako tvoj mackic?
    :lol: Da, imam gomilu M u nicku ovde. Ajde, videcu kad budem imala vise vremena, tipa, ujutru, da prihvatim request, ovde sam u guzvi sa kupcima...
    http://3.***************/_162jLa8kOgs/TQiNIXI48HI/AAAAAAAABAE/Rr8CStFE0x4/s1600/happy_new_year_2011_button-p145244042127991304t5sj_400.jpg
    hahhah i beban puno jede,tako mali aaa pravi zderatori :),ponekad imam osecaj da pojede vise od mene :S...Drago mi je da je Lazica super,ma vrucina pa traze hlad,mada meni ga beban od jutros nema,verovatno uziva u suncu...posto voli da se sunca :)
    Ehey evo da ti javim kao sto sam obecala,beban je izasao iz depresije i sad setka napolju,naucio je da se vraca kuci i konacno mojih strahova sto se toga tice nema vise :),kako si ti? maca?
    Hvala ti,tvoja podrska i uopste svacija mi bas znaci,mama mi unosi dodatnu brigu i nervozu,kad pcone,jadan on ce da poludi zatvorem,on ce ovo,on ce ono,bas brinem...nadam se da ce sve biti okej i zucu dovodimo 99% ali znacu to veceras...javljam kako ide...
  • Učitavanje...
  • Učitavanje...
  • Učitavanje...
  • Učitavanje...
Back
Top