27E
Reakcija
5.986

Poruke na profilima Najnovije aktivnosti Poruke O članu Blog

  • Da,bre, ovaj isključivo radi na autoputu, i to noću. Ne znam da l mu se tako više isplati, ili se preko dana ne sme, pošto nema prijavljenu radnju. Pa, znaš kako, kao i svaki drugi posao. Nekad bude baš dobar, nekad se nakupi tek za 'leba i cigare. Uglavnom, vidim ne buni se, čim radi i dalje. E,sad, u detalje ne ulazim...Znam da je pričao da kad je počinjao bilo tek njih nekoliko i lepo delili posliće. Svako je "imao" svoje odredjeno mesto i nisu se mešali jedni drugom u poslove. Verovatno je sad lešinara daleko više, pa su prinudjeni da prave ove psine na putevima.
    Naidje po nekad, kao sad na primer, jako loša, negativna, atmosfera na pdf politika...i onda izbegavam da čitam postove, a kamo li da piskaram nešto.

    Lepim sličice, slušam muziku, "gajim" cvećke, tako...samo da se ne nerviram i uplićem u tu negativnost. Čuvam ovo malo živaca što mi je ostalo, eto, tako...U pravu si za mišljenje.
    Želim tebi i tvojoj porodici čestit i vedar Badnji dan i spokojno Badnje veče. :)
    http://1.***************/_DJmndgLCY5Q/SWJkG6cVA2I/AAAAAAAAA7Q/BVCZFdBsmEI/s640/DSC_0041.JPG

    I da vam Božić osvane u zdravlju i veselju koje će vas pratiti cele godine. :D
    953d1136624615-badnji-dan-i-bozic-hristos_se_rodi___cestitka.gif
    http://3.***************/_hlnEjAfrMrc/TR8jkXdSc1I/AAAAAAAAAPQ/1kSf2IrNgRE/s1600/happy_new_year_by_clwoods.jpg
    Хвала за бону.:zpozdrav2:
    Ипак сам оптимиста.Има на овом форуму људи који имају вееелико срце..
    да не набрајам...z:)
    kada dođe taj sanjani dan da ja pročitam JEDNU TVOJU PAMETNU --- ću se ubijem zbog pogrešne procene, da vero.
    znam, i nemam ništa protiv....sve je to život....al,baš za vreme glasanja..majku mu..
    snimila ja visti na rete 4, samo teško da ćeš tu da vidiš nešto novo. vesti su tako zbrada s dola ... kao da sam ih pravila ja.

    inače, nisi u pravu, baš kao ni ovi bolidu koji prave čas-je-vidiš-čas-ne vidiš temu- čaba ti avion.... sklon je padu
    poznato mi je da si srpski nacionalista ali i takvima se desi da napisu nesto pametno..i to se treba pozdraviti i naravno nagraditi
    Ovo je audi a 4, model isti ka moj, znaci izmedju 2002 i 2005 godine... Nijesam ga vidjao po primorju, gleda sam jedan crveni u budvi i ima jedan cetinjskih tabli i drugi niksickijeh tablica... strana mu masina jeßes je!!! Moj je V6 2.5 TDI od 163 konja...
  • Učitavanje...
  • Učitavanje...
  • Učitavanje...
  • Učitavanje...
Back
Top