chessmaster

Poruke na profilima Najnovije aktivnosti Poruke O članu Blog

  • Nije me bilo ovde neko vreme,malo me smorilo...:P
    Aaa...nisam takav bilmez,pa da zaboravljam drugare...:)
    Ohoi-hoi,Chess...:)
    Kako si,covece...?Nema te...
    Sta ima kod tebe?Sta se radi?
    Ohohohoho!!!:DKo to meni doshao...:P
    Ma,ja sam uvek ok,bila sam neshto boleshljiva ovih dana,ali sam ok.:DChestitam,msm,polozhio si!!!:D
    Oooo daaaaaa....Za Insahna ne treba ni da pitash-podrazumeva se (bezbroj puta vrteo se alboom taj)!!!:DKako si ti,choveche?Kako ljubav?Jesi li se chuo sa Zharetom mozhda...?
    Joooj...Thanks!:)
    Mislila sam da znash da Zare vishe ne svira tamo...Ma,zbog glooposti.Posle toga (posto je No Abuse na pauzi),Igor je predlozio Zaretu da sastave (u medjuvremenu) Suggest Amputation.Imali su svoju prvu probu u nedelju,i bogami,vec imaju par pesmica (4-5).
    Ohohoooooo...Pa to se vec uveliko uzivaaa...aaaa...:cool:Ja sam uvek dobro.:DNaravno da moze se vidimo...;)Ej,da...Da te obradujem malo...Bice josh grinda!Oformio se novi bendic,pod finim imenom "Suggest Amputation"!!!:super:Gitarista i pevach No Abuse-a (iliti moj dragi,i nash kum),i Zare...(bubnjar im je isto tako pozitivno otkachen:D)..
    A da...pa to sam i mislila...:mrgreen: da mi srezesh...:)
    I`m aaliiiiveeeeeeeeeeee...........:)
    Aaaaaaaaaa.....Pa to je fino,fino...Mnogoooo fino...:)
    Kako si mi?
    (ima li shanse da ti izgrbavim kopiju?:mrgreen:)
    Ovo mi je jjeee...nooo ulepsalo dan!!!:super:Ti si car...Svaka cast...:cmok2::zag:

    Kako si mi ti?Sta se radi?
    Evo me...Svi smo bolesni...:(Ajoooj,sto mrzim to stanje (grip,itd...)

    Kako si ti,bre?Nema te...Ja pomislih,mene moj drugar zaboravio...:sad2:
    Beban mi spava,sutra (tj. danas) krece u vrtic.:) I ja jedva gledam... :) Kako si ti?
    Malo rekreacije ne skodi... :) Objasnila sam Zaretu ko si,i odakle se znamo.Rekao je sve ok o tebi. :)
    Heyyy,Chesssss!!! :D Kako si?Sta se radi?Imaas pozz od Zareta,culi smo se...Nazalost,vise ne svira u Niyazovu...:(
    Nema da se nabavi...Ali krajem godine bi trebalo da izadje njihov album (NA).Fina muzika...Ovde se trenitno slusa Chtonic. :D Znao je bass za svirku,ali je "zaboravio".:roll:Da,moja beba pava...A uskoro cu i ja... :)
  • Učitavanje...
  • Učitavanje...
  • Učitavanje...
  • Učitavanje...
Back
Top