AlanViBritannia

Poruke na profilima Najnovije aktivnosti Poruke O članu Blog

  • Delimicno si u pravu, mrzelo me da pisem, evo ti duzi post objasnjenja.
    Da, naravno da su postojale emocije i reakcije pre animacije, to je kao da poredis glumca sa filmom. :)
    Sama animacija/animiranje potice jos pre 4000 god.

    Ti si tata i imas cerkicu koja voli slatkise. Kupis joj cokoladicu, dodjes kuci i das joj tu cokoladicu.
    Posto je zivo bice, mora da ima anticipaciju, akciju, reakciju, emociju, itd. Ulazis u kucu i vadis cokoladicu iz dzepa.

    Anticipacija (namrsten/znatizeljan pogled)
    Akcija (trci prema tebi sa radoscu i osmehom), radost emocija, osmeh reakcija
    Reakcija (sto je fina)

    Tuga, bes i radost su emocije, a plac, pretnja i pevanje reakcija.
    Znaci da se reakcija iskazuje kroz emociju, odnosno emocija kroz reakciju.
    Jedno bez drugog ne ide.Ti ako volis nekog a ne pokazujes to, odnosno ti mislis da ne pokazujes.
    Sa njom - grcenje prstiju, nervoza, znoj, promena boje glasa, stidljivost.
    Bez nje - skakanje po krevetu, urlanje kroz prozor da je volis (reakcija).
    Reakcija se iskazuje kroz emociju, emocija ne moze biti bez reakcije.
    Ako hoces preciznije, anticipacija, akcija, reakcija.

    Anyway, ne mogu vise, da se bavis animacijom skapirao bi... n_n :)
    Vidi brate, necu da se svadjam sa tobom. :)
    Znam da ponekad (ok, cesce xD) preterujem sa nekim postovima i da sam kamo kad davez, ali jednostavno iskuliraj kao sto i ja radim.
    Iskreno mene 90% pdf. iritira ali sam ponovo ovde i ignorisem onoliko koliko mogu te korisnike i njihove teme.
    izvini sto te smaram, ali da li bi mogao-la da mi pomognes? naime, ja nemam pojma kako se pise esej... u kratkim crtama nesto mi napisi o tome, molim te... prijemni je u pitanju
    Zdravo Alane.Evo mene opet.Nema te na AWS-u pa se ja registrovao ovde,misleci da cu te naci.Kako si? Sta ima novo?
    ... :| Nema meni pomoci iz francuskog... :lol: Priznajem.:rida:

    U skoli imas samo jedan strani jezik?:D Ekstra. ;D Ja imam engleski, francuski i latinski(samo prvi razred xD). :|
  • Učitavanje...
  • Učitavanje...
  • Učitavanje...
  • Učitavanje...
Back
Top