Alisa u zemlji čuda

Poruke na profilima Najnovije aktivnosti Poruke O članu Blog

  • ..joooj, eli, ne spominji mi mahere i kupovinu kola,
    mm ima folder u favorites-ima sa jedno 7465356 varijanti,
    auto se birka josh otkad sam saznala da sam trudna (znachi vec tri meseca :lol:)
    a trebace nam objektivno tek na leto i to ne sad kad se porodim vec na ono sledece,
    za neko putovanje, a do tada sve ukupno shest puta za neko porodichno prevozenje.. :lol:
    ..to je bre projekat svetskih razmera.. :P ..mada - bolje shto je takav,
    ja bih kupila prvi na koji naidjem, a kod njega je sve josh uvek otvoreno kao opcija
    i novo i polovno i uvoz i sve sve.. :lol: ..joooj.. :lol:
    ..kad god mi se uzvrti po kuci i ne zna shta bi radio - samo ga pustim za komp.. :lol:

    ..da ne pricham da smo istu tu prichu proshli pre malo manje od dve godine,
    kad smo kupovali ovaj sad auto.. :lol:
    ..sreca, kod nas su samo dva sedishta u pitanju, ali i chetvoro odraslih, takoreci..
    ..mozda da stvarno kupimo jedan autobus.. :rotf:
    ..i ja bih volela, ali ne zavisi od mene..
    ..merkamo neki auto u NS-u, omaleo nam ovaj sa pet sedishta :lol:
    pa ako mm ostane pri tom izboru
    eto nas verovatno sledeceg vikenda da ga osmotrimo uzivo.. :)
    ..ma ima me i nema me, malo chituckam ali slabo sam inspirisana da kuckam..
    ..malo me nervirao onaj only beer :roll: pa sam proredila svracanje na DiP,
    malo me uhvatila manija spremanja po kuci, malo smo premeshtali klince iz sobe u sobu
    (hocemo da se reshimo malog padobranca u nashoj spavacoj :zper: ) i tako.. :)
    ..chitala sam o tvojim pilicima i o boginjama i o svemu
    i bash sam htela da ti bacim jedan pp da mislim na tebe.. :cmok2:
    ..mozda nailazimo u tvoj kraj sledece nedelje.. :klap:
    ..ako se ne izjalovi plan i ako ostanemo svi zdravi do tada - bash bih volela da ti banemo.. :P
    pa ja sam isto Lazara nešto od 6 do 7 mjeseca stavila, ali on je odmalena baš bio sav mišićav(fudbalerske noge na tatu)z:mrgreen:
    a kod Lare su tek sad postale takve nogice, inače je prije sva bila mršava a sad vidim baš je i ona postala mišićava i udara nogicama samo tako, mada ona sad zasad nemože ni da dohvati dno al sam kontala da je počnem stavljati po malo...
    de mi reci mila moja kad si počela stavljati djecu u hodaljku?
    ja sam Lazara vrlo,vrlo rano a sad se nešto bojim i neznam kad se inače djeca
    počnu stavljati?
    Srećan rođendanac draga! Želim ti puno zdravlja, smeha, a i malo više novca ne bi bilo na odmet. Da te klinci slušaju i da odeš na neka divna putovanja do sledećeg rođendana. Ljuuuubim!
    Mogla bi da znas...pusti mi mob. na pp.Mislim da ce Milica u ponedeljak u skolicu pa se mozda vidimo pre moje operacije.
    e to zna biti problem,pogotovo ujutru kad mm ide na posao a to je u 6h pa onda ja jurim iz sobe u sobu ali kad se desi da se i jedan i drugi probude u isto vreme onda nema spavanja..stefan se razbudi i gotovo..popodne prvo uspavam andreja pa onda velikog dasu i opet trckaram kod malog kad zakmeci...nocu kad mm radi onda moj tata spava sa stefanom pa nije frka..uffff
    e sad je super...budi se na 3h,jede i nastavi..:D
    ma mnogo je bolji nego sto je stefan bio...covece taj nikad nije spavao :neutral:
    ovaj i preko dana spava sve u 16...
    ..ima..od 10.septembra.. :heart: ..bili su ovde za prvog rodju.. :klap:
    ..sad cu da ti bacim jednu slichku na pp da vidish kako lichimo.. :)
    ..komp mi je tako krcat da ne mogu ni da prebacim slike od poslednjih par meseci
    da bih probrala i okachila na fb i ovde.. :dash:
    ..vreme je za veliko spremanje.. :lol:
    ..kiss tebi i momcima..
    ..javljam chim okachim, obecavam.. :zag:
    ehej :) cule smo se...pa, sve je ok, kod kuce je i to...mislim da joj internet nesto ne radi vec duze vreme. Pozdravicu je !!!

    Jesi ti dobro ?
  • Učitavanje...
  • Učitavanje...
  • Učitavanje...
  • Učitavanje...
Back
Top