>Bo$$>

Poruke na profilima Najnovije aktivnosti Poruke O članu Blog

  • Da, videla sam.Ukucala sam "nevin ili kriv" i tu temu si ti otvorio.I rekao si da si nashao devojku u osnovnoj.Jel te je zbog toga tukla kewa?
    Ah, ja shta sam radila?Bila sam bash gruba prema mami, pa me je tako slatko izlemala...plakala sam k'o kisha:sad2:
    PS.Jesi li tu temu ti otvorio?Gde se nalazi ta tema?:)
    Biografiju????Pre sam swashta trenirala:
    odbojku
    tenis (dosta dugo)
    balet
    ... i tako swashta sam menjala...jedno wreme sam chak i ishla u muzichku i tako',
    a swe shto te zanima o meni pishe u mom profilu...a koje si ti god?
    Ja da treniram jahanje...i stwarno je to lep sport!!!Pa pochela sam da treniram pre godinu dana.Ali nije to bilo redowno...onda sam od kraja proleca pochetka leta pochela da budem redowna znachi skoro swaki dan sam ishla...pa tako do awgusta i u awgustu se desila ta ne sreca da sam slomila kljuchnu kost!!!i tako...
    Nemam.Mnogi me naprotiv cene i vole u porodici...:)
    I ne trebash da dizhesh ruku na kevu.Jesi li barem nekada dobio batine od majke?Ja jesam, i to mnogo vishe od oca, naravno...:D
    kaze mi da bi postavila sliku na pozadinu moram da imam album ali kad ubacim sliku u album izadje mi obavestenje this is not valid image:sad2:
    Ili sa mladjim bratom...shto da ne...Ali nemam ni brata ni sestru.Po meni je nekako chudno da se dete pobije sa svojim ocem ili majkom, s obzirom da je ono slabije od svojih roditelja, bilo da je mushko ili zhensko...Da li ti imash brata ili sestru?:)
    :sad2:ej jel znas kako da stavim sliku na pozadinu profila?
    ja unesem njen url al se nista ne desi i samo pise da je netacno..
    Ah, ja se ne bih usudila da se potuchem sa nekim iz moje porodice...jednostavno ne smem:neutral:Kako to mislish sastavio sa zemljom?
    Mene su zadirkivali, malo pretrpim, a zatim prebijem smaracha.Tako sam pred kraj 8. razreda istukla jednog dechaka, pa nije smeo vishe da me udari.Ja nisam mogla psihichki s njim da se izborim, pa mi je samo preostalo da ga prebijem.Kad god se svadjam sa nekim, onda kao nadrljam.Ali kad se potuchem, onda uglavnom taj neko nadrlja hvala bogu, ili nekad bude NEreshen rezultat.Ako već prichamo o batinama, jel si ti nekad dobio batine od roditelja?
    Ja nisam, ali je zato skoro pola mog odeljenja u osnovnoj pravilo sr*nja.Normalno, jedva sam chekala da podjem u gimnaziju, i zhelja mi se ispunila:)Niko me ne zadirkuje za razliku u osnovnoj.Jel tebe zadirkuju u schkoli?
  • Učitavanje...
  • Učitavanje...
  • Učitavanje...
  • Učitavanje...
Back
Top