gost 183655

Poruke na profilima Poruke O članu Blog

  • Voliš zimu?I ja...Ja volim svako godišnje doba.Svako je lepo na svoj način i ima svojih čari..

    Ja slušam divnu muziku,krstarim netom..Isto sam sa sobom....

    Šta slušaš?
    Zanimljivo mi je da sam taj film, Kloi, gledala baš u ovom periodu kada si mi pisala o njemu: )
    Samo, meni je film proletio, kao da je trajao pola sata... iako je početak strahovito dosadan.
    Nije ostavio baš jak utisak na mene, osim što me je podsjetio na to koliko je čovjek u stanju otići daleko u svojim tripovima, i povjerovati i u najnevjerovatnije priče, a da se pri tome ni u jednom momentu ne obrati onome koga se to tiče. Sa nekim provedeš čitav život, a opet umjesto njemu, povjeruješ potpunom strancu.
    I zar kraj nije suviše optimističan? Šta misliš... da li bi klinja, nakon onakvih dešavanja, odjednom popravio loš odnos sa svojim roditeljima? I da taj brak najednom procvjeta nakon onakvog nepovjerenja, nedostatka komunikacije i na kraju, tragedije?
    Hehe, da znaš da si me nasmijala ovim komenratom. Kada ti napišem neku porukicu u profilu, to je zato što si mi pala na pamet, ili eto, samo želim da te pozdravim... ne očekujem ja da mi ti odgovoriš na isti način, ili odmah tog momenta... ali, nema potrebe da dumaš danima i tražiš način da animiraš sagovornika... bar kada sam ja u pitanju: )

    otkucala sam ti komentar na onaj filmić, samo je post predug, pa ću poslati iz dva puta... čini mi se da ranije nije bilo ovog ograničenja u dužini profilne poruke, hm.

    Pozdravčić:D
    Па дођи... :)
    Наћи ћемо ти место за неким столом...
    Ипак сам ја неки кум...
    hehe, hvala na reputaciji
    al ja hoću da stavim animirani avavtar, al neće...
    piše gore da možemo sami da stavljamo animirane vavatare,
    uložila sam prigovor administraciji :kafa:
    Moja reakcija na ovom forumu (mislim na iznerviranost) nikada nije bila reakcija zbog nečega što je neko ovdje rekao...uvijek je u pitanju katalizator, koji me je u tom trenutku podsjetio na nešto što mi u stvarnom životu smeta ili pravi problem.

    P.S. Mislim da sam negdje na filmu (biće da je u pitanju tema najljepši glumac/glumica) našao još ljudi kojima je ona prelijepa...meni stvarno jeste...
    Znam da je tačno to što si rekla da većina tako ne misli...za ove manje-više 4 godine kako sam u Beogradu, upoznao sam mnogo ljudi sa kojima imam odličan odnos...za par njih mogu i reći da su mi bliski prijatelji.
    No, pored tog savršenog iskustva koje zaista imam, opet me ove stvari koje pročitam na forumu pogađaju, posebno ako je tačno ono što Paja kaže, da mu svi ''čestitaju'' na pp, ali da niko to ne kaže javno...mislim, javno na forumu.
    Apsolutno shvatam sve one koji Crnogorce (ljude iz Crne Gore, bez obzira na narodnost) doživljavaju kao neke bahate ljude. Toga zaista ima, kao i onih čuvenih porodičnih veza.
    Ali bojim se da ipak pretjeruju. Te veze su u rangu običnih ljudi, a ove crnogorske veze koje kroje malo veću politiku, nisu uopšte crnogorske, srpske ili bilo koje druge, već jednostavno kriminalne...
    Uvijek govorim da je korupcija jedna od najvećih boljki svake države, a u Srbiji (o Crnoj Gori i da ne pričam) je baš uzela maha...kako ćemo se iz toga izvući, ja nemam predstavu, ali se nadam da će neko pametniji smisliti način...
    Do tada ja mogu da se bavim ovim čime se bavim, i da se trudim da u tome budem što bolji...želim svoj hljeb sam da zarađujem, da ne zavisim od nekih političkih igrica...ono dobro staro, srpsko...naš i njihov...a svi Srbi.

    Nego eto, šta da se radi :D
  • Učitavanje...
  • Učitavanje...
  • Učitavanje...
Back
Top