Micimacko

Poruke na profilima Najnovije aktivnosti Poruke O članu Blog

  • ok smo, manje-više
    ja u KG bila u utorak :lol:
    lepo se provedite, radno ali da vam bude lepo, a mišonju mi izljubi kad ga se dohvatiš :)
    Evo za vikend bili kod sveki... kod mene se krecilo pa ja zbrisala sa curama. Dodjem i iznenadjenje, ne redi komp... Evo danas sam tek stigla malo ga cacnuti i popraviti, ali raspremanje posle krecenja... uh ubi to sve a jos nismo deciju to tak za koji dan. Cekam te na kafi kad uspes ugrabiti vremena.
    Cao mila...ma i nas nema na forumu, ne mogu, jednostavno sve da stignem...jurim po kuci, cas za jednim cas za drugim...ucila Andriju na nosu...ali nece ni da cuje i onda sam odustala...kad sam shvati, ici ce...valjda...:)
    Kako se ti snalazis...znam da imas puno obaveza, i divim ti se...uzivaj u Kragujevcu i ljubi Gabriela...:)
    pozdrav:)))hvala na pitanju dobro smo,krenuli smo u vrtic malo nam teze ide prilagodjavanje...ali,bice sve ok...drago mi je da ste dobro i neka vam je srecan put i jos jedna u nizu uspesna predstava....pozdrav...
    E sad smo mi mila bolesni,prvo mm,Nikola i ja...Nikoli je zapusen nos,slinavi,ne spava,samo place...uzas:(cuvamo ga na smenu...ma ja sam evo sisla da jedem a mm ga pazi,pa opet trcim gore...ne ostavljamo ga ni na sekund...nemam vremena ni malo..ljubim vas puno...trcim...
    Ćao draga! Znala sam da ti je Gabriel bio bolestan i nadam se da je ozdravio skroz, ali nisam imala pojma da ste se i vi ostali razboleli...
    Ne znam ni sama kako sam. Opet me hvata svrabež, ne mogu da sedim kući, fale mi obaveze van kuće, poludeću više. Ne mogu nigde da idem, htela sam na neke koncerte, ali nema šanse jer se Miloš budi kao novorođenče i urla ako mene nema. :(
    U principu je sve u redu, nego sam ja bljaks, verovatno zato što ide jesen, pa onda zima, a mene ubija hladnoća i sivilo.
    Mnogo mi nedostaješ, navikla sam da si tu i nadam se da ćemo uspeti da popijemo kafu. Javi se kad budeš mogla.
    :kiss:
    cao mici...ma neka si se izjadala obicno je posle lakse...mnogo mi je zao zbog svega sto ti se desava, a najvise zbog gabrijela...pa valjda ce ti se obaveze malo smanjiti pa da provodite vise vremena zajedno...najvaznije je da mu je u vrticu lepo i da se lepo uklopio...ipa tamo provodi najvise vremena...mi smo ok, ogi je juce krenuo u vrtic posle 5dana pauze iplakao ujutru...i jutros takodje...kaze nece u vrtic...al sta da se radi-mora a srce me boli...ja pocinjem da radim za 10-tak dana i onda nema vise mame kod kuce...a tek sergej kako ce nemam pojma...i sada me juri i zove po kuci ceo dan...previse se vezao, ni to nije dobro...i tako...ljubi gabrijela puuuno
    Jesam, oporavila sam se. Sad primam ovu terapiju pa se sve cudim nema tih efekata koje su mi rekli da ce biti... Verujem da ti je tesko zbog Gabrijela, i ne moze se reci procice i da ti bude lakse. Ali ce se navici na to da nisi bas uvek tu i shvatice da ipak mama nigde nije pobegla. :zag:
    Lipa moja drago mi je sto si se javila, sto ti je cvrcak dobro:)
    Kod nas je skola pocela, cure su okupirane domacim, lektirom,. testovima, a ja po obicaju ;cistim, perem, kuham..itd.Ovo ljeto smo malo proveli doma..tribalo je lipo vrime iskoristiti jer kad dodje zima nema nam mrdanja.
    Meni je malo postalo dosadno doma, obe su u skoli pa nesto razmisljam traziti neki part time posa samo da ubijem vrime dok cure dodju doma, a mogla bi i skuhati i pospremiti i otici na posa i vratiti se dok one dodju.
    Ja sam nesto bezvoljna ovih dana, ne osjecam se dobro..bas cu jutros na vadjenje krvi da vidim sto se dogadja.
    Ljubi cvrcka i javi se..kad imas minuticu napisi koje sl;ovo.....gledala sam fotkeGabi je kao secer;)
    Ćao draga, šta da ti kažem, kako koji dan, nekad lakše nekad teže, ali guram...samo kad su one dobro
    i ja sam..još malo pa će biti lepi srećni i veseli dan, a onda samo malo pa stiže bebica...i gde ćeš veće
    sreće:)))
    Joj, on čeka svoju majku dušica mala...proći će mila i to navići će se, mora to tako, svi smo to prošli,
    koji smo radili kad su nam deca bila mala...a, opet je dobro što se lepo uklopio, i što eto ima ko da
    dođe za njega, to ti je veruj velika olakšica...ljubni ga za mene, a tebi veliki poljubac i pozdrav:))))
    Cao mila... evo drzim se... dijeta mi lepo napreduje, iako stalno gladujem, ali sta je tu je, ne moze drugacije! Oko razvoda jos nista se ne desava, jer tek treba pasos da mi stigne, pa cu onda videti sta i kako... kako si mi ti? Mislim i ja bas na tebe cesto... ljubac!
    Eh draga
    Sra da ti kazem, to je period koji jednostavno mora tako.... dusa mala, ali jos gore je ako pokazes koliko si potresena.... ne znam sta bih ti rekla.... meni je Anci jedno vreme kukala kako sam malo s njom i sto radim...pa je proslo....nije lako, ali ne pokazi da se osecas tesko, i dete ce zaboraviti koliko toliko....
    A voznja? Ma juce sam jako lose vozila pa pala u bedak..... ali jutros je vec bilo bolje.
    Anci sutra slavimo rodjus, a a rodjus joj je 28.
    Ja 30. izlazim na testove, pa imam jos 5 casova da izvozam do srede,, vec sam se dogovorila s instruktorom, i treba da vezbam testove i ponovim jos malo iz knjige
    i tako... nemoj da se sekiras, prebolece on to polako i vremenom, ljubim te
    Mici mi smo ok i malo u jurnjavi oko kuce. Kupovali smo neke stvari za kuhinju, sada jurim da zamenim ulazna vrata, a ceka me i krecenje.
    Cestitke za nagradu!!!! Ljubi nam hrabrog drugara koji se tako lepo privikao na vrtic, pa budi i ti hrabra mama za uzor :). Jaoj ja tu nesto pametujem a znam da cu ja kad do toga dodje najvise da placem :).
    Ma smizla je sad to prava...brblja nezatvara kao da smo je u vodeinci pravili ...joj secam se imali smo problema sa grcevima i sa kupanjem...ps:kosu jos uvek nevolimo da peremo...joj i mi ce mo uskoro u vritc mada ona sad nemoze da doceka da ide i skolu,rekla joj ja da ce morati da ostane sama sa decom da mama nemoze u njenu skolicu i nije parvila problem...sad videcemo sta ce biti kad do toga dodje...
    Čitam ovo što si mi napisala i zamišljam sliku kako ga ostavljaš u vrtiću, super što se adaptirao, verujem da je i tebi lakše.
    Tina je sada bolje, juče smi skidali konce i to je podnela hrabro, sestra je pohvalila kako je bila super i pitala jel takva bila i dok su je ušivali jer se vidi da je fino ušiveno a ne bi moglo da je bila nemirna. Nego dva dana posle toga smo se svi redom razboleli, Tina, moja mama, ja a posle nekoliko dana i moj muž i tata. Neki virus izgleda, pa sam bila par dana na bolovanju. Sada smo dobro, još po malo kašljemo, nikako toga da se rešim. Baš mi je prijalo ovih par dana sa Tinom kući, bilo je i lepo vreme, ali šta da se radi moramo da se vratimo svojim svakodnevnim obavezama. Puno poljubaca za Gabrijela
    Cao draga.Dobro smo,Nikola je super,samo trci,ne staje,takav je bio i na moru i bas mi je drago sto smo isli u septembru,inace ne znam ko bi ga zadrzao ispod suncobrana.Non stop je trcao po plazi,uzimao tudje igracke,ma sou s njim,a bilo je bas puno dece,plaza je idealna za njih:)Sad smo kuci,vratili smo se svakodnevici,tata nam putuje danas,pa ostajemo sami dva dana:(Ljubac veliki za tebe i Gabrijela:cmok2:
    Edraga caos
    Ja sad dosla iz NS, ali sam bila kratko i u guzvi, pa nije bilo sanse da se vidimo
    Testove polazem 30. a ako prodjem iz prve, voznju polazem 7. oktobra. Uh jedva cekam!
    I jedbva cekam da kupimo kola, koliko to zelim ne moz ni da sanjas.... inace smo dobro, osim sto sam ja jako u guzvi i imam mnogo posla
    Iduci vikend, ne ovaj sad, slavimo Ancici rodjendan (on je inace 28) pa me ceka i oko toga organizacija
    i tako...
    srecno u vrticu i drago mi je sto je Gabi sve tako lepo prihvation :ok: :super:
    cao mici..bas mi je drago zbog gabrijela, da se tako lepo i brzo uklopio...nisam bas u toku, sada citam u drugim postovima da se razvodis...bas mi je zao...al drzi se...super je sto imas tvog malog vraga i posao koji volis...preguraces ti to...sta da se radi...puuuno pozzz
  • Učitavanje...
  • Učitavanje...
  • Učitavanje...
  • Učitavanje...
Back
Top