gost 208799

Poruke na profilima Poruke O članu Blog

  • Ne, nemam. Razumem tvoje ushićenje, ali ne želim to, malena.
    Ovo što radim na Krsti je samo još jedan vid zezanja i opuštanja.
    Elem, koliko znam, ti i ja smo već frendovi na Krsti, nema tu šta da se dodaje. Ili, možda ima? :)
    Nemoj da se praviš važna, oboje znamo da voliš kad (malkice ) preterujem. :)
    E, to daj :D
    Inače, sećam se one naše gadne zvrčkice od nekad, ali je biga, pogode se žuti minuti i onda...
    E, ako ćemo "inače"... Inače sam, kako bih rekao... mislim, inače sam...
    Da, upravo sam to što sam ti maločas rekao! Inače sam takav. :)
    Ma kakva prisnost na Krsti, ja sam ti, draga moja, tu... pardon - ovde, još gori! :lol:
    Ма испао сам овца не једном, али ово је појава за коју постоји "саобраћајни знак" - опасност галебови на путу - ајд да је мушко па да разумем (ми смо глупи по дифолту), али бре 19 година није мало за девојку, а ако сам скапирао добро из цивилизације је није из неке забити, обзиром да има лову да иде тамо није ни нека социјала, мсм реално ...........
    Пази оно, ја сам мислио на нормалне персоне, мсм има разно-разних пацијената, ал то се не рачуна!
    Razumin.. Npr.. i meni nije lako, kolaju osude.. on nema nista ..bla bla.. al ja sam pruzila sansu srcu i dok ide - ide.. zasto da kvarim nesto kraj cega se osican nasmijanom i sretnom? Pa to je tako rijetko nac danas.. ostalo se sve moze nadogradit, sagradit..
  • Učitavanje...
  • Učitavanje...
  • Učitavanje...
Back
Top