frost0

Poruke na profilima Najnovije aktivnosti Poruke O članu Blog

  • inače kako sam se malopre iznervirao treba da pobedim tri borbe zaredom sa Chadom da bi završio misiju i taman dobijem dve i izgubim treću sad sve ponovo izpočetka :dash:
    Ahahah, drago mi je sto ti se svidja. :)

    Da, "Boss" je u pitanju. Nisam stavio Vodja, zato jer koristim Vodja za one koji su na celu neke delikventske grupe (ima ih. xD), a ovo troje su nekakva... nedelikventska organizacija (lol), pa sam hteo da nametnem razliku izmedju Gazde (kao dobrog gazde) i Vodje (kao predstavnika bande). xDD

    Btw, nisam poceo da prevodim, ali imam chaptere na PC-u. Takodje, ch.2 i nadalje imaju po ~20 strana, pa ce to brze ici. Za ovih 50+ stranica mi trebalo tri dana (naravno, nisam radio bez prestanka. xD)
    Ok, posto su na tom ringispilu sedista za dvoje, sledeci put i ti ides sa mnom, pa da utvrdimo. :mrgreen:

    Sumnjas? :mrgreen:
    A kako ja onda znam, hmmmm? :mrgreen:

    Aham. :heart: Mada jedan potez motikom moze da bude smrtonosniji od sacmare, znas. :mrgreen:
    Svega. :mrgreen: Vozila sam se na ringispilu visokom 117 metara. Ti se ono bese plasis visine? :mrgreen:

    Ne bi, ali bi naucio da jedes kao sav normalan svet, u pokusaju da sprecis moje vezbe gadjanja pokretnih meta. Na tebi. :mrgreen:
    Tako nekako. :mrgreen:
    Naravno. :mrgreen:

    Taj odgovo me je naterao da promenim misljenje. -.-' 20 godina ili ne, ali gadjala bih te motikom. :mrgreen: I svi srecni. :mrgreen:
    Zadovoljna sam. Ali bila bih jos zadovoljnija da su bile crne. :mrgreen:
    Obozavam traumiranje. :mrgreen: Adrenalin ftw. :mrgreen:

    Nope. :mrgreen: Ne isplati mi se da te tucem tako matorog, jos bi moglo da me uhvati u ledjima, ili nesto. :(
    Ne, nego ovih nije bilo moj broj. :(
    Moj covek. :mrgreen:
    Da, bas taj. :mrgreen: Jesam se istraumirala vise puta, ali super je. :mrgreen: I opet bih. :mrgreen:

    ...Je l' se to odnosi na prvu ili na drugu recenicu? :mrgreen:
    Nisam htela ljubicaste, htela sam crne ili bele.
    Ne volim visnju... Tacnije sladoled od visnje. :/ Fuj. Ti volis?
    Koji crni shopping, kad smo sve potrosile na Prateru??? :mrgreen:

    Znala sam da ne jedes redovno. -.-' Da sam ti majka, tukla bih te svaki dan. :mrgreen:
    Da, i to ljubicaste. O.o Ali skroz tamne. Na svu srecu. :mrgreen: Bwahahahaha, probaj ti da jedes 4kg na dan. :lol: Dodje zena lepo i kupi stracatelu, orah, cokoladu, i visnju, i visnju uvek baci. :mrgreen: I insistira na tome da sve treba da se pojede ODMAH.
    Zajedno. :lol:

    Awww, ali zasto? Ne jedes redovno? Izlazis sa mokrom kosom? Spavas otkriven pored otvorenog prozora? Ne jedes redovno?
    :ljutko:
    Bilo je lepo, videla sam Senbrun. :) Divan je :heart: I ceo Bec je prelep, bar sve ono sto sam ja videla. :mrgreen: Ej, cak sam i sandale nasla, je l' mozes da verujes? :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

    Mada, sa druge strane, mislim da sam se ugojila oko sto kila, posto nas je Baba stalno terala da jedemo (a mi se i nismo bunili... Sladoled
    droool.png
    ).
    I jednom smo se Natasa i ja izgubile, ali nasle smo se. :mrgreen:

    Sta se kod tebe desilo za to vreme, hmmmm?
    Zdravo! :cao:
    Hej, nisam mogla da odgledam anime, moji me smaraju da učim i bla bla. Odgledaću kad...... popravim ocene. :mrgreen:
  • Učitavanje...
  • Učitavanje...
  • Učitavanje...
  • Učitavanje...
Back
Top