milicaanchy

Poruke na profilima Najnovije aktivnosti Poruke O članu Blog

  • ma to i radim
    samo ne jedem citruse
    vec povrce i to
    ali mislim da mi je od toga
    znas
    pijem pola litre zelenog caja
    i onda on kao prociscava
    a posto u crevima nema nista
    pocne da boli i zavija i muci meeeeeeee
    opet imam napad
    ma
    probudila sam se jutros rano
    i ustala i nisam mogla da stojim na nogama
    mislim da je od dijete :/
    i nisam znala šta da radim i eto..

    :D
    uh te kavane su najbolje...hehe kad smo pre 2 nedelje bili kod druga iz ulice na ispracaju i doso ja u 4 popodne sa sestrom i cekam komsiju iz kuce pored mene da i on dodje..ajd dok on ne dodje ja 2 vinjaka...dodje on kaze nam ovaj vojnik batalite vinjak uzmite rakiju 22god stara...mi udri po rakiji i do pecenja slistimo 750ml rakije i onda ja predjem na belo vino..cisto..i slistim sam jos kilo i po cistog i krenemo on i ja na orkestar isto po 400 kinti pesme i kad krenem kolo da igram sam bije vezem dok ne izbije sva rakija iz mene...obozavam te dogadjaje :lol: :D
    kad sam decak biJo o zeni sam sniJo... :lol: :D
    jel si to pevala iz sveg grla dok ne promuknes :lol: :D
    uh ja se sad vratiJo iz pivnice mogo sam ja i dalje da nastavim ali blenta ova sa mnom nije mogla da nastavi dalje...a ja sam manje spavao i popiJo sam vise od njega...a on ko trokrilni sifinjer u odnosu na mene :lol: :D...nema to se zove iskustvo :lol: :mrgreen:
    ja obozavam te svadbe rodjendane de odes i iscmaces se sa svakim po tri puta razmenite bacile i svi srecni kad se popnes na astal i krenes da pevas sa takvim glasom da se i svrake plase :D:D:D :lol:
    i kako ti bilo tamo? :mrgreen:
    evo upravo dobih ukor jean od dovle.......

    jos malo i ode i ovaj nalog
    vau...:)da se sretnempo na projektu..... kako to zvuci daleko...
    hehe ulepsa mi dan.

    nego spremas li se ti.... bese fizika mehanika matematika.... jel tako.?
    mitzooooooooo!
    he.. :)

    joj veruj da bih.... ali stvarno neam kinte ni zivaca.. kao sto rekoh.....

    a ti sta upsujes
    haha
    pa shta ti je to obimno?
    obimnija su tri pitanja :D
    a kako ih znash? ishla na skupove ili...?
    ja jedva chekam da ih upoznam, sa nekima bih volela i da se potuchem... :D
    hm...retardi...mada, sada sam umorna, a moram istoriju d'uchim...je l' vam rekla ona da ce biti 3 pitanja ili onaj klasichan test?
    i, shto ne kuckash malo na lj i s, ne vidjam te...? pa to ti je najbolja terapija :D
    Ma i mene nešto jetra muči.Zašli smo u godine. :P

    Koja ti je favorit...?Romantična i nadrealna "Mansarda"...?Ili mistična "Enciklopedije mrtvih" protkana metafizičkim opsesijama...?Neprikosnovena "Grobnica za Borisa Davidoviča"...?Ili možda nešto četvrto...? :)

    Slikanje sam batalio.A i talenat izvetri - poput vina - ako se ne razvija vremenom.
    Nisam znao da si ljubiteljka Pikasa i Kiša ; )
    A ni apsinta :P
    (mada,realno - kako bih znao?lol)

    Tvoja je slika lepša : P
    Evo malo se zanimam citajuci raznu literaturu zamrzao godinu na faxu da resim vojni rok kako bih kasnije mogao nesmetano da idem iz zemlje i tako ;)
    Javim se kad dodjem u BG ;)
    a chek ti mislish na sajam knjiga? xD
    ja reko na sajam japanske kulture :lol:
    a ishla sam do pre godinu dana sada ne..
  • Učitavanje...
  • Učitavanje...
  • Učitavanje...
  • Učitavanje...
Back
Top