Angi7

Poruke na profilima Najnovije aktivnosti Poruke O članu Blog

  • steper je težak oko 12kg,ali na žalost ne može da se sklopi,mora da stoji ovako,ili stalno posle vežbanja moraš da skidaš šrafcigerom onaj gornji deo koji se okreće..ali ovako u ćošetu može da stane...inače jako je dobar,ja sam prezadovoljna,em ti utegne strukić,butkice,dupe,noge,em ne moraš da se znojiš satima na nekom aerobiku,em uključiš TV ili neku muzikicu pa radiš kod kuće..
    kako jw tvoje predivno dečače?...ko ga sada čuva dok ti radiš?kako je tebi na poslu?jesi navikla da veći deo dana ne provodiš sa njima?znam kakva je to muka,uhhhhhhhhhhhhh,i ja počinjem da radim sledeće nedelje,i već mi se cepa srca...ali on bar ide u vrtić pa će se tamo provoditi sa drugarima...barem se nadam...ljubim vas...
    mila ja sam bila u tolikoj frci poslednje 2 nedelje,da ni na forum nisam stizala....pripremala sam Gabriela za vrtić,morala sam kompletnu garderobu da mu promenim,pošto je od proleća porastao 5cm,pa ništa što je na proleće nosio nije mu sad dobro..tako da sam pokupovala 8 donjih delova trenerki da mu u vrtiću bude komotno,i da se vaspitačice ne hvataju za glavu ako se umusi,uprlja,dukseve,čarape,potkošulje,ma sve sam morala novo da mu kupim..i krenuo on u vrtić,za 2 dana se adaptirao,za to vreme je bilo svega,i urlanja i plača,a treći dan je ušao sav nasmejan,čekao me sav nasmejan,znači jako brzo je sve išlo...ali...evo sad se već razboleo,pola njegove grupe je bolesno,upala gornjih disajnih puteva...grlo mu je skroz crveno,kašlje,T,slini,dobio je Sinacilin da pije 5 dana,tako da sad 3 dana izostaje iz vrtića,što mi je mnogo žao,i od ponedeljka ako sve bude ok kreće ponovo...i ja počinjem da radim sledeće nedelje tako da je odmor definitivno završen...
    kako ste vi sta inace radite?jel imate neke slicice nove odlazite li u igraonicu?kako provodite vreme?
    ajde pa malo cesce da se pisemo ;)ljubi nam drugara filipa pa se pisemo kisic i za tebe
    lazar je miran u principu jako poslusan igra se sam voli kockice da slaze voli knjigice voli da mu se peva prica voli i on crtace pepu prase i to mi je super stavim ga u hranilicu da ne padne pustim pepu preko youtube i milina dete mirno :)
    sad treba posle operacije i na privikavanje da idemo u jaslice pa cemo videti kako ce biti ja sam ocekivala da ce koncepcija jaslica biti nekako organizovanija da ce biti neki roditeljski nesto da se roditelji upoznaju da sta znam a ne ovako danas sam bila nnema vaspitacice evo ceo avgust pa ni danas kaze sutra dodjite pa reko sutra bih trebalo dete da dovedem mozda a nit znam kada nit ista...kako sad to kretenizam bre!!!!bas sam ljuta na ceo sistem ove drzave :(
    zubice imamo sve jedinice i dvojke sad cekamo ili trojke ili cetvorke videcemo al raste mu nesto jer poceo opet rukice u usta da stavlja i tako..
    e cao drugari evo da se javnemo i mi :) ovo leto mi proletelo za cas a i nije ga bas bilo tj nije neko leto bilo samo krajnosti ili pretoplo ili evo ko sad hladno hladno :(
    mi smo dobro nismo isli na more,al smo bili jedno 15 dana kod muzevljevih pa smos e tu malo odmorili :) i tako isli smo na izlete kalis avala i slicno ovde po kraju pa centar kej ma svuda nas je bilo da se iskoristi lep dan a i tata dok je slobodan tj kada je slobodan :)
    opetacija je trebala biti 15 jula al otkazase za 6 septembar sad u petak idemo na pripreme krv i slicno a posle u ponedeljak ako bog da operacija :)
    Gabriel kreće u vrtić 1.septembra,pa sam i tu na iglama,kako će biti privikavanje,kako će prihvatiti to okruženje,vaspitačice.Mada u njegovoj grupi ima puno drugara sa kojima se mi inače intenzivno družimo,neće mu sve biti baš strano,ali ipak,znaš taj majčinski instinkt kad proradi kako će biti.Ali isrkeno jedva čekam da krene i da vidim na njemu tu vrstu razvitka koju dobija sa vrtićem,sve što će tamo naučiti,znanje i uspemene koje će sticati,uverena sam da će mu biti super,a i vaspitačice su diiiiiiiiiiiiiiiiiiiivne,poznajem ih odavno,rade super sa decom....veliki pozdrav od nas za vas...
    ćao mila!Pokušavam da se odmorim još malo pre nego što krene nova sezona,jer onda uopšte neću imati vremena.Švrćkamo po ceo dan sa vragom,i uopšte se ne opterećujem ničim,pokušavam da razbistrim glavu i uživam.Ja obožavam svoj posao,ali zna biti zaista veoma naporan,naročito kada krenemo sa novom produkcijom,onda nema pauze,radim od 10-22 sa pauzom za ručak od sat vremena.Zaista zna da me iscrpi i fizički a ponajviše psihički,upoznavanje lika,proživljavanje itd.,pa onda naravno uzimaš neke uspemene iz privatnog života da to utočiš u lik,uh to je pravi roller coster,ali niko me nije terao lopatom da izaberem profesiju,pa eto mi ga sad,što sam ubrala neka mirišem
    Na more idemo za 10 dana, pa treba sve da smislimo za pakovanje i da kupimo jos neke stvarcice...Odoh ne da mi da kucam. Ljubi Lakij...Nadam se da ce uskoro izbiti dvojcice i da ce operacija proi```````````ci sto bezbolnije po njega
    Cao...Kod nas je ubutacan tempo...Ujutro mm vodi Fila kod nojih, pa ga meni dovode cim dodjem oko 17h, pa samam s njim se borim dok ne dodje mm, a to bude uvece...Danas smo se samo sreli na vratima, on na posao, ja preuzimam...Ustajem u 6.30h...Filip je OK, voli kod bake i deke,...svaki dan reaguje drugacije kad me vidi, cudno mu je...Ili se rastuzi ili se samo u cudu osmehuje...Budio se nocu nekoliko dana pre nego sto cu da krenem da radim. Rastu mu dve cetvorke i trojka, ali iako nista nije niklo, prestao je da se budi, tako da je mozda osetio da se nesto sprema. Samo trazi da ga ja uspavljujem.
    el ste krenuli sa nosom?mi kao nesto al veze on nema sta je to kao naucili smo da sedimo jer je to bitno kao za pocetak al to je sveeeee ...
    sta inace radite?ljubi malisu pa se pisemo kissss
    cao draga nema vas da se javite dugo smrc...jeste dobro kako je na poslu jao pa vi cete sad na more blago vama obavezno da postavite slicice :)
    jel filip dobro?kako je podneo tvoj posao tj to sto si odsutna tih nekoliko sati...uf ja ne znam kako cemo mi od septembra pojma neemam :(ima vise ja da placem al za sad eto sledece nedelje se spremamo za operaciju dusa mala i to ima da svisnem dok se ne zavrsi...danas smo vadili krv i ok rezultati sto mi je bas drago presli smo na kravicu polovicno i lepo je prihvatio ...rastu nam tri dvojke u isto vreme pa smo postali drekavci straaaaaasno vristimo i akd smo srecni i kad smo ljuti sou pravi nekad tolerisem al nekad ne mogu prosto...na more definitivno necemo ici al sam nesto planirala tamo sledece godine pocetak maja recimo ili kraj aprila za egipat taman nece imati 2 god pa nece placati avion i eto ti videcemo jos :)
    j
    ma znaš to buđenje mukica samo proverava da li si tu...to je uglavnom sa svom decom tako kada mame ponovo počnu da rade....a šta ti je inače struka?jel ti je radno vreme ono zapadnjačko da ceo dan nisi kod kuće?juče isprobali novi bajs,vragolan je baš baš uživao,ima od sada svugde da idemo bajsom ako ostane lepo vreme...ovde sinoć bio darmar sa sve jakom grmljavinom,svetlima..padala luda kiša,ma haos..
    ćao drugari!evo dobro smo mi,samo u stalnoj frci,završavam toliko stvari odjednom..tek nedavno sam na godišnjem,pa pošto uskoro krećemo na zasluženi odmor,ima mali milion stvari koji moram da spremim,kupim,sredim,pa ni neznam gde mi je glava...prvo treba da skoknemo do Kopenhagena pošto mm ima tamo neka posla..e vreme tamo zna se,i nije baš letnje,tako da sad treba da pakujem za te vremenske prilike,pa onda se vraćamo kući na par dana,da prepakujem kofere i spremim za pravo leto,pošto idemo za Dubai i Marbellu u Španiji,pa sve letnje treba da se spakuje...ali naravno pre toga sve mora da se opere,spremi itd...ma pravi haos kod nas ovih dana...super smo inače...vrag je odlično,stalno nekog zeza svojim nestašlucima...odvikavamo se od pelena,pa se stalno svađamo oko toga i tako...kako ste vi?šta radi Filiš slatkiš?kako ti je na poslu?
    Sad videh da si odgov na tvom prof...polako nebrini sve dolazi na svoje...jer pije dosta vode?Jede li sad komadice?Matteo sve jede,sve voli,dok bebac od moje sestre ima 13mes jos uvek jede miksovano skroz,nema sanse cim oseti malo jednu mrvicu on sve ispovrati tu je napravila gresku krece od septembra u jaslice nemam pojma kako li ce tamo..
    Stavljamo od pre dva meseca...Odavno govori kaka i obozava da se igra sa nosom, ali sada jako kratko sedi i retko kaki u nosu, desilo se i na parket da se ukaki kad ustane. Nema nikakve najave, ni kad kaki nista...A cim vidim nosu samo govori kaka kaka. Ma sledece godine cemo ga odvikavati, ovo sad cisto onako da zna sta je nosa. Inace, on jako cesto piski, upiski se u nosu npr. i posle pola sata vidim da mu je pelena mokra. Ne znam zasto tako i kako ce uopste navici na nosu ako tako cesto piski.
    Jer ga stavljate na nosu?zna li da kaze kad ce da kaki?matteo je poceo da prica kaka i drzi se za pampers i tako zavrsimo,nekad ne,al obavezno kad ga presvucem on uzima negov pamper vice kaka i nosi da baci u pubelu...kad smo negde on kad mu se kaki stane zalepi se uza zid i vice kaka,ili ako smo kuci nekad sedne kod prozora i pokrije se zavesom da ga nevidimo...inace slabo prica razume skoro sve al nezna da kaze,dok smo bili kod nasih prijatelja bebac je dva meseca stariji prica kao navijen,zna kako se zove,kad mu pricaju price on vec zna zadnju rec,bas je napredan u tome..al dobro sve zavisi od deteta polako sve doilazi u svoje vreme...
    Napisah da ima sve jedinice i dvojke i da je jedna cetvorka izbila. Obicno cetvorke idu pre trojki, bas me cudi da Mateu krenule prvo trojke..Idemo na Sitoniju 15 dana, drugi prst Halkidikija. Egipat je jeftiniji, ali meni je frka zbog jakog sunca i vrucije, tamo moras dete da drzis u hotelu bar od 12-17h, ne znam kako bi ovaj moj u sobi izdrzao, spava sat ipo od toga. Vi cete se bas nauzivati, dvaput na moru...
    Zaboravih cestitamo prve korake jes da malo kasnimo al oprosticete nam...daj neku skoriju sliku..koliko ima zubica filip..matteo 8...gornje trojke su nabubrale vec mes dana al nikako da izadju...gde idete u grcku?mi cemo u egipat sa tatom(jos neznam gde je bolje za bebu),a pre toga u cg sa mojom mamom,mozda podje i moja sestra i bebac videcemo..
    Otok je odmah prosao kas sam mu dala sirup za alergiju dva dana. Valjda komarac ili pauk, ko ce ga znati...Filip zaspi izmedju pola devet i devet i do pre neki dan je spavao do 8 ili malo ranije, a sad je odjednom poceo mnogo rano da se budi, 6-7h, a nocas je plakao u 4h, pa valjda od cetvorki koje mu rastu. do sad nije imao problema sa zubicima, ima jedinice i dvojke i jedna cetvorka je malo probila, a raste jos jedna. Brblja na svom jeziku non stop i vice, a malo reci zna. Nauci neku rec i posle par dana je zaboravi...
    Ja jos nec u da radim,odlazem,spremamo se za kuci...joj ti pocinjes da radis..verujem da ti je tesko ja se jezim cim pomislim..zato gledam sto duze da ga cuvam,vrtic neznam kad ce kad nas pozovu a i od 3god je obavezno gledacu da dotle vucem...
    Nije nas bilo malo duze..al sad smo tu..bila mi je sestra sa malim tako da smo bas koristili vreme..a i napolju smo vise nemam vreme za net,a i neda matteo..dobar je jako je poslusan,al je u istoj fazi kao i filip kad mu nesto nedas ,baca sve ,bije nas ,ujeda,udara glavicu o pod,ili ako ga drzis moras da sklanjas glavu inace odose zubi...otima se ,ma strasno;vratio se sa spavanjem,zaspi oko pola deset do 22h je u krevet,malo spava sa nama malo u krevetac i tako...citam filipa ujelo nesto za rukicu,kako je sad,matteo je isto prosao u nedelju i jos uvek mu je otekla ruka mazem mu neku kremu za ujed i pije sirup za alergiju...neznam sta je to bilo,izasli iz kuce i vec u kolima primetim to...
    Kasno Marko...Sad sam videla poruku. Ma isli smo u Hip Hop u Paviljonima. Tamo nam je blizu kolicima. Taman se spremili, kad kisa, pa dok smo sacekali da prodje, Filip podivljao u kuci. Bili smo satak, posle su imali rodjendan. Mi ne volimo bas Puf Puf, jedino kad se mora jer jedini imaju otvoreno uvek bez obzira na rodjendane. U deo za male ulaze velika deca, jurcaju kao ludi i upadaju u bazen. A uvek je guzva i vrucina. Tamo je odlicno za vecu decu za skakanje, a ove nase da pustis na trampoline pored onih malih divljaka, nema sanse. Gde ste vi bili?
  • Učitavanje...
  • Učitavanje...
  • Učitavanje...
  • Učitavanje...
Back
Top