nordic_warrior

Poruke na profilima Najnovije aktivnosti Poruke O članu Blog

  • veri smaaaaart,ja imam drugare koji me branu od tih navijaca,hehehe

    ima da ti pokazem najbolji grafit na svetu(sto smo ga mi radili na gimnaziji,kad smo imali akciju sa ISKROM,uz dozvolu dishe.......diiiivan je,ne direktor,grefit)
    ma nisu ni nasi zlato.......biJo je meni jednom avatrar neki grafit od Solunaca

    MI NISMO LJUDI,MI SMO IZ LOZNICE......pokazacu ti kad dodjesh gde je:D
    Norde, moram da te pitam nešto u vezi forum.yump3.org. :) Juče sam htela da skinem Madame Piano, videla sam da tamo ima... ali, kad god bilo koji link sa tog foruma prekopiram u Mozillu, ili mi izađe poruka da nema toga što sam tražila (...did not match...), ili mi se ponovo otvori stranica foruma sa kodovanim linkovima od koje sam i počela. :???: Ne kapiram, to je uvek tako sa tim kodovanim linkovima. :???: I sa tog, i sa bilo kog drugog foruma. Uspela sam da dobijem link na koji mogu da kliknem, kad sam ga sama sebi prekopirala u poruku u profilu. Ali, onda kad sam skinula je izašlo da je pass pogrešan, i na kraju ništa ne uradih. :(
    Nordic, ovo u ''Tenisu'' vise nema smisla...moras nesto da preduzmes...toliko pljuvanja i vredjanja od strane pojedinaca....STOP kompleksima!
    da li bi mi Vi mogli pomoci kao moderator jer se poruke u podforumu knjizevnost ne pojavljuju, a gore pise da treba kontaktirati moderatora u tom slucaju
    ma snasla sam se mada i dalje nemam pojma sta je to..........kako to da ti ne znas?
    e nordic sta je ovo imate poruke u profilu koje cekaju odobrenje?imam ih 3
    Sad cu malo da izadjem da blejim s nekim drugarima i tako...
    Probaj da mi nadjes kao pesmu EKV-a ili Partibrejkersa. (posto su tu bili Milan i Cane)
    Sta ima kod tebe? :)
    Sad cu malo da izadjem da blejim s nekim drugarima i tako...
    Probaj da mi nadjes kao pesmu EKV-a ili Partibrejkersa. (posto su tu bili Milan i Cane)
    Sta ima kod tebe? :)
    bolje nego ocekivano.....ali to je interaktivna predstava u okviru seminara,tako da je sa ti gotovo.....cekam praaaaavu ulogu:D

    aj potrazi der,jel imas stogod u vidu?!
    pa bila bih ti zahvalna:-)....ali molim te nemoj da pomislis da sam te pitala da budemo prijatelji samo zbog toga....
    xaxa.hvala....e na ovom forumu obozavaju da vredjaju a na to niko ne reaguje.....sestru su mi nazvali sponzorusom,mislim......ja bih bas volela da budem moderator...e od svih moderatora jedino ste ti,madona i hellen normalni...
    batice lepo sam rekla pazi sta ce se desiti svasta moze,ali ko bi ocekivao ovo niko..................
    pa ne znam daj boze da nam alonso pomogne..........a massa ce moci i bez toga da pobedi....nadam se
    bolje sto nisi gledao..da trebalo bi da mu kimi vrati i onda bi massine sanse bile velike,ali sad moramo da cekamo kraj trke pa da vidimo kako ce se dalje razvijati massin put do titule jer sam nesto ubedjena da ce ga alonso propustiti......
  • Učitavanje...
  • Učitavanje...
  • Učitavanje...
  • Učitavanje...
Back
Top