gost 183655

Poruke na profilima Poruke O članu Blog

  • Што се тиче поезије...
    Треба је читати...
    Редовно...
    Прихватам.
    Мислим, подразумевам то што си рекла.

    Шта мислиш колико људи код нас гласа за неку партију, а да није у питању митски разлог?
    Разумемо се...

    Шта је мера политичке свести за тебе?
    За мене је то гласање на изборима.
    Разумем ја то што ти мени говориш али зар суштина није у спремности на промену?
    На одсупање од унапред заузетих позиција уколико нам неко докаже логичку недоследност система којем смо посвећени?

    Поезија је бесмислена ако нема свог слушаоца.
    Јер у поезији је битан и онај коме се пише...
    Можда и више него онај који пише.
    Онај који пише остаје реч за себе ако га не чује онај ко треба да га чује...
    Мислим, чему писање о политици ако свако има своје ставове од којих не одступа...

    Стварно би се овде лепше живело да сам ја диктатор.
    Свако има право да погреши.
    Била је то моја велика грешка и не помињем то често...
    Laku noc draga...odoh da pavam...umora sam, ovde se i odmorih i umorih:lol:
    Bilo mi je lepo shto smo nocas malo vishe caskale, volim sa tobom da komuniciram, tako teche lagano i "vazdushasto" nash razgovor:lol::cmok2::zag::heart:
    Lepo snivaj:bye:
    Znash shta, svako svojim zivotnim putem hodi, sa tim se mirimo i moramo se miriti...Ako je neko daleko , ne znachi da nam srcu nije blizu...Zato glavicu lepu gore i osmeh na lice...Zivot je to...
    ne znam ni shta da ti kazem, mozda sam ti vec rekla, da se ne ponavljam, a mozda i nisam, radim 10 sati dnevno u firmi, jako mi je teshko kao zeni bez obzira na moju energichnost, mislim da su preterali, dodjem kuci kao prebijena i onda se uvalim ovde, odmaram...tek poneshto uradim...Vecheras bili na jednom rodjendanu, tako da nishta nisam uradila kod kuce, moji spavaju pa i nije lepo da tumaram po kuci, a i sutra je dan ima se i sutra shta raditi...Kako si ti?
    potrazicu film.... iako znam da mi se nece dopasti:D
    za klovnove si u pravu... nije mi jasno zasto roditelji mrze toliko djecu pa ih onoj strahoti izlazu:D

    a sta ti mislis kada covjek razvija strah od smrti?
    meni to vise djeluje da je u biti svakog straha ustvari strah od boli... mozda je to isto... ne mogu sada bas da mislim, malo mi se spava :D
    ja ih volim a jako me plase
    i sto me vise plase to me vise tjeraju da ih gledam
    ne znam stati i iskljuciti dvd ili izaci sa prjekcije
    tako je i sa knjigama... citam ih do duboko u noc a onda pocinje zurka:D

    jesi li zapazila kako nas mami ono sta nas unistava
    ja se mnogo plasim vode, i zato me ograde mostova mame vise nego slatkis
    gora? meni mnogo blaza u smislu tih zvucnih efekata kao i onih iznenadnih sokova, tipa one scene sa ormanom, kada se prikazuje ona ukocena djevojka
    to je meni najjezivija scena svih vremena
    sa tim jedino mogu da uporedim film drag me to hell, iz prostog razloga sto je ozvucenje u bioskopu u uscu bilo neprimjereno pojacano, pa je pola sale napustilo projekciju... muskarci su vriskali od straha

    volim da ih citam... den simons je moj favorit odavno i mislim zanavijek:D
    iz grada sam sa najvise "ratnih zlocinaca" (citaj srpskih heroja), Foca, Republika Srpska!
    Takav period, kazu da je od pre nedelju dana, jedna od planeta, eh ne zapamtih koja, vladalac i da ce se ljudi osecati loshe, chudno ponashati...da znash da je tako, primecujem i ja na sebi a i vidim na mojim kolegama...nadam se tvom skorashnjem oporavku...sve ono ostalo ce doci na svoje...ljubim te
    Ma nema sanse ni da bude nekih protesta iako ima debelih razloga za to. Boji se narod sankcija jer po zakonu se ne sme obustavljati rad, nego samo skratiti, a sindikalci, koji su zasticeni zakonom, guraju ljude u totalni bojkot...msm, gadna zavrzlama, al sleddeca godina ce zaista biti zeznuta, samo sto vecina ljudi je upucena samo onako plitko iz medija i nema pojma sta nam se sprema, mnogo, mnogo naopakih odluka. Bolje da nikad nisam ni zvirnula u politiku pa da ne kontam kretanja unapred. :(
    ps. ja se ne igram igrice datjka-vratjka sa repkama, tako da...opusteno :cool:
    Dobro sam, radim po ceo dan, uveli nam radno vreme od 08-18h, crkoh ceo dan i evo sada kada dodjem nisam nizashta, bash sam kao zombi.Kako si ti?Odmarash li ili ne?
  • Učitavanje...
  • Učitavanje...
  • Učitavanje...
Back
Top