duska.vodolija

Poruke na profilima Najnovije aktivnosti Poruke O članu Blog

  • Tako i treba! Ja planiram da uvek ostanem dete! I da imam brod i da plovim Nedodjijom! :D
    Zasto ljudi uvek shvate pogresno one, koji im kazu istinu? :D

    Volim vitamin C. Tako cu isto zvati, dok mi ne objasnis o cemu je rec.
    Oh ta ljutnja, u pokusaju. :D
    Ne brini se, ja znam sta sam. Humorista u pokusaju nisam sigurno. Iako me neki zele predstaviti na isti nacin. :D

    Otarasi se ti svojih djavola slobodno. Andjeli ce uvek biti tu.
    Potrebno jeste samo razumeti. ;)

    Da, nosi muske patike i carape, kazi joj to. Izdvaja se, definitivno. :D
    Zahvaljujem se, znas na cemu.

    Dodajem, ovih pet zena mi se dopadaju. Ova sesta mi je mnogo muskobaljasta nesto .
    Nemoj mi zameriti, ali joj kazi da bi bilo lepo da skine brkove, i obrije noge . Takodje da se ne sisa kao muskarac. . . . :D :hahaha: Cudna neka zena broj sest, ljudi moji. :D :hahaha:
    Sto je najgore,to zna da povredi coveka....Mislim da je tamo u pitanju i pametovanje i mala doza zlobe...ili neke ljubomore...ko zna....
    Znas,sta? Da nije Val,vjerujem da bi bilo tamo jos gore...ona ipak reaguje odmah i bez pardona....i to mi se svidja kod nje
    Ipak ih drzi malo na uzici....
    Da,Val je divna..i obecala sam joj da necu odgovarati na provokacije....nema svrhe raspravljati sa nekim nesto sto ne mozes raspraviti,zasto se nervirati i dovoditi kafanu do katanca..nije u redu prema drugim ljudima koji vole da svrate tamo...zato je najbolje ignorisati....kad provociraju,ja vise ne obracam paznju...i mislim da je to najpametnije.... Nekad pomislim,sta ja tamo trazim...samo se nerviram bezveze...ali ima ima vas i sa kojima volim komunicirati tamo,tako da ipak svracam....:)
    Nemam vise bonica,na zalost :( Ali,uzvraticu....
    Grupa....pa onako....slabo se pise,pocetni zalet kratko trajao ....valjda ljudi vec navikli da postuju tamo gde su i do sada,pa zaboravljaju na grupu....nas par samo svracamo Rechke malo podiže rejting,otvorio je novu temu i mogu ti reci da mi se bas svidja..nisam jos stigla pisati,ali hocu :zag:
    Hvala Duškice na lepoj sličkici, draga..evo i od mene romantike malo, za romantičnu dušicu od zene...
    Copyof5yclz0j1.jpg
    Duškiceeeeeeeeeeeeeeeeeee,...hvala na cveću,....ali daj ti jeno hladno pivo sad!:hahaha::cmok:
  • Učitavanje...
  • Učitavanje...
  • Učitavanje...
  • Učitavanje...
Back
Top