B

Poruke na profilima Najnovije aktivnosti Poruke O članu Blog

  • Hvala...to kada sam bio u Madjarskoj i video kakve su njima ribe pa sam ustanovio da je domace bolje...:D
    Oh, pokusavam i ja, ali tih sat vremena ode na net dok proverim postu i odgovorim na neke stvari i posle corak! Pa mi je krivo sto nemam vremena na citanje. Ranije sam stalno pre spavanja citala po nekoliko stranica, ali sada nemam snage posto legnem mrtva umorna od ucenja... :(
    Uhuhuh... Dosta dobro... Sto se mene tice... Po, Andric, Hese, Kami, Pmuk, Cehov,Bukovski,Bah trenutno Citam Selindzera,mada za knjige imam bas malo vremena jer me uglavnom skola okupira.... I to me najvise nervira i to mrzim.. Nemam vremena za sebe a tako im treba....
    Mene je okupirala skola i mislim da cu poceti da se guuuuuusim od nje!! A,da,da... Poe, Burton.... NJam njam... Bas ih volim kao i Jack-a:D... Znaci oporavila si se... Ako,ako, drago mi je da to cujem... Sta inache citas?
    Pa,super, bas mi je drago da si se lepo provela i nadam se da ti je noga u redu... I da nije bilo gazenja...:D
    Ziv, ziv, ali ko da nisam :)
    Bio sam u Amsterdamu a tamo bas i nisam jurio internet kafe da bih dolazio na krstu ;)
    Ajoj,lepo je kada imas toliko nade i zelje... Lepo se provedi inache... Ja bih trebala da idem kada budu svirali u Nisu posto mi je to blize,ali moras da mi javis utiske kada se budes vratila!!!
    Joj,pa da li se ti biti bolje? To je bas lose... Srecan oporavak pa da dodjes na koncert... Pa i ako propustis nista strasno... Imace ih jos.... :D
    Hvala... Ma avatar otkida! Ma da, Block Out je po nekom mom misljenju fantastichan nacin za smirenje.. Najdes se u pesmi veoma cesto i znas da nisi jedini koji prolazi kroz neka sranja... Ma nema nista novo.. Bila juce do Bg-a na sajmu pokupovala neke knjige i tako sad idem malo do grada sa drugaricom i to bi bilo to... Kod tebe?
    Pijem Hello i slusam EKV, Block Out,L. Zeppelin, Deep Purple i Joy Division(to mi je na listi:))... Ma i ja varam zvale po forumima... Inache se smorila... Pustam neke postove koliko da se ne kaze da nista ne radim... Ali mi je do sada bila pustara.... Avtar ti je.... .... Nemam reci :D
  • Učitavanje...
  • Učitavanje...
  • Učitavanje...
  • Učitavanje...
Back
Top