ZvezdanKa

Poruke na profilima Najnovije aktivnosti Poruke O članu Blog

  • Не знам како са правне стране ствари стоје, да узимаш новце за ожењеног човека...Али, ја сам правно неписмена, тако да те нећу тужити, али, немам да платим, а ти немаш никог коме могу да поклоним оцене, тако да ће он остати неожењен мноме, лицитираћу само да му дигнем, цену...ваљда...:otkacio:
    Не знам како са правне стране ствари стоје, да узимаш нове за ожењеног човека...Али, ја сам правно неписмена, тако да те нећу тужити, али, немам да платим, а ти немаш никог коме могу да поклоним оцене, тако да ће он остати неожењен мноме, лицитираћу само да му дигнем, цену...ваљда...:otkacio:
    Не знам како са правне стране ствари стоје, да узимаш нове за ожењеног човека...Али, ја сам правно неписмена, тако да те нећу тужити, али, немам да платим, а ти немаш никог коме могу да поклоним оцене, тако да ће он остати неожењен мноме, лицитираћу само да му дигнем, цену...ваљда...:otkacio:
    Ја се мало зезам опет са тобом, ти си ми посебно драга на тој теми, не узимај ме заозбиљно...
    Ja sam obrisao moje poruke da ovdasnji superiorni tipovi ne shvate da je moja, pa prestanu da joj posecuju profil i salju pp :)
    A steta bi bilo, stvarno imaju kome :cmok:
    pa da..ja kao fina...
    ili da stavim zmaja?
    ili baloncice?
    ili zmaja koji duva baloncice?
    da znas da bih mogla....
    ;)
    nego, se trudim da izbegavam kompjuter u slobodno vreme, tako da sam danas provela samo ceo dan pred monitorom. :)
  • Učitavanje...
  • Učitavanje...
  • Učitavanje...
  • Učitavanje...
Back
Top