Feniks308 II

Poruke na profilima Najnovije aktivnosti Poruke O članu Blog

  • Naravno, jedna od najboljih serija koje sam ikada gledao, posle LOST, naravno...Mozda je cak i bolja :D
    Slicna joj je i Spartacus: Blood and sand, odgledaj obavezno, isto u produkciji HBO.
    Obrati paznju na sledece:
    Trejler pocinje naslovom Rimska Britanija !?
    "Varvari" zarobljavaju rimskog centuriona, a 7 nekih Rimljana krecu da ga spasu... naravno, u dobro poznatom holivudskom stilu, tom prilikom pobedjuju armiju Brita... Kada odgledam film, steci cu jasniju predstavu, do tada samo nagadjam...
    vezujes seljake iz 2000+ i one pre nego sto su se prodali iz 90 ali nema veze! U,to je suvise old skul za moj ukus! :D
    hahahahaha odvikao! Svi izbegavaju narodnjake jer se plase da se ne naloze jer su geaci pa ono aj sada da to mrzimo! Mozes da se nalozis na njih,ali to je prolazno mozda dva dana i smore te,pa se vratis na ono izvorno sto si slusao ako si pravi,a ako si geak onda ostanes u tom seljackom fazonu! Razumes! Nije lose,nikada do sada nisam cuo za ovu grupu!
    Jesi odslusao do kraja? Jesi qratz! Jesi odslusao pijan ili drogiran? Postoje pesme uz koje jednostavno ne zelis da polupas kafanu i da se napijes kao svinja,e ali ima lek i za to,a to su narodnjaci! Kad te pogodi pesma nastupa havarija! Mada nema veze,svi se na kraju promene! :) Verujm mi na rec,ja sam video likove koji su bili zakleti metalci i jednom ih sretnem obukli se ljudi normalno,osim metala poceli da slusaju i folk,osisali se i ja jos bio metalac i gledam njih i ono razmisljam koji majmuni i onda mi lik kaze od toga nema leba i ja sam tako mislio kao i ti i na kraju se i ja izmenih! Sa tme sto ja nisam postao geak,ja volim rok i metal i neke vrste panka ali mi ne smeta ili mi cak nekada prija i folk,ali samo rane 90te! :)
    sine 91,92,93,94 godina otkidaju,da sam ziveo u 90ima bio bih najveca seljacina! Zalim sto nisam bio u tim godinama,sve bih dao da mogu da se vratim! Uporedi ovo sa ovim danas sranjima sto pevaju!
    Preklinjem te da poslusas pa mi posle reci da jedem govna ako je sranje!
    Vajt Pover pank,Rok,nesto metala,sad sam se zarazio i folkom 90ih! :lol: Prodao sam se Ceca,Energija,Mobi Dik i Dzej ima dobrih stvari (pokrao pesme od AC/DC-a),slusam i folk rok Pero Defformero,Nervozni Postar,Vatrogasci! Da vidis kako narodnjaci kradu rifove,to je najjace kad ide neko urlikanje a iza przi neki metal rif! Kako covek da to ne voli!
    :( Metalci su seljacine,rokeri su ubedljivo najbolji ljudi! Msm ok je slusati metal,ali je sranje biti metalac!
    91,al kao da sam 92 jer sam rodjen na novu godinu! ;) Samo mi reci da ne slusas metal? Msm da se ne izjasnjavas kao metalac!
    Предложила бих ти да погледаш добар филм који се зове Лагер Ниш ,о првом конц логору у Југославији.
  • Učitavanje...
  • Učitavanje...
  • Učitavanje...
  • Učitavanje...
Back
Top