G

Poruke na profilima Poruke O članu Blog

  • šaljemo vam poljubac na brzaka...nema me na internetu,strašno sam zauzeta,počela da radim,pa je i ludilo počelo...veeeeeeeeeeeeeliki pozdrav od Gabriela Fici,a od mene tebi...
    hvala drugari...šaljemo vam jedan veeeeeeeeeeeeeliki smrznuti poljubac,ali će se otopiti dok stigne do vas da ugreje obraz...
    ćao!
    U Pešti je bilo ludo i nezaboravno,lepo smo se proveli sa prijateljima koje sto godina nismo videli.Oni imaju dečaka malo starijeg od Gabriela,i oni su se tako lepo zaigrali,i lepo su se slagali,mada su se sada videli prvi put.A možda i zbog toga što su puka suprotnost,Gabriel nestašan,a ovaj drugar David miran dečko,pa verovatno zbog toga što su različiti i slagali su se savršeno.Nisu se svađali oko igračaka,vijali se po stanu,igrali žmurke,baš sam se radovala.A i nama je bilo lepo sa prijateljima,u porodičnoj atmosferi dočekali Novu Godinu,zaželeli lepe želje da se ostvare.U tih nekoliko dana obilazili smo i druge prijatelje koji žive tamo,i moje 2 koleginice sa Akademije,isto imaju dečake nekoliko meseci mlađe od Gabriela.Oni su već bili kod nas,pa ih se Gabriel seća,i davao im je svoje igračke da ne plaču,vrlo je empatičan.Pa smo obilazili knjižare da kupim neke stvari,da obnovim malo kolekciju,a i da nađem neka izdanja koje će mi biti potrebna za predavanja,Younes je našao jedan priručnik u Libriu,koji već traži neko vreme,i evo sad naleteli,biće mu potreban za rad na doktoratu,a i malom švrći smo kupili neke leporelo knjižice koje vole da otvara,sklapa i da mu čitam.Sve u svemu super je bilo.Inače što se svesaka,olovki tiče i ja sam fanatik po tom pitanju,volim lepe i neobične stvari.Sećam se pre nekoliko godina vlasnik Daniel Printa je napravio specijalno za mene jednu veeeeeeeeeliku svesku,sve ručno rađenu koju sam koristila u studiju,tamo sam upisivala decu i njihov napredak.Bili su na prednjoj strani nalepljeni i origami oblici,koji su lako mogli da se otvore i zatvore,i u njih sam upisivala i neke slogane,ma ludilo.E a trenutno me hvata panika zbog gasa,za sada još imamo,ali ne zna se dokle,a mi celu kuću grejemo na gas.I ako zavrnu gas i na Telepu,stvarno nisam pametna šta da radimo.Ni grejanje na struju nije rešenje,jer će svi uključiti kvarc peći,kalorifere i ostalo,pa će onda i elektrodistribucija imati raspad sistema.Grozim se šta će biti ovih dana.
    Već sam te više puta htela pitati,pošto pišeš,jel se negde mogu pročitati tvoje stvari?Rado bih virnula.
    pozdrav za vas,naročito za drugara Filipa,za kojeg na onoj slici koju si poslala Gabriel uvek maše i šalje pusu
    Ljubav i zdravlje, radost i srecu,
    stavljam sve u jednu vrecu.
    Saljem hitno jer vrlo je bitno.
    Sve zelje tvoje i najlepsi san,
    neka ti donese Badnji Dan.

    SREĆAN BOŽIĆ!!!!!!!!!z:bv::poklon:
    Хвала ра репутацију. Надам се да сте добро и ти и твоја породица. z:)
    baš ste slatki...uživajte...i pišemo se posle Nove Godine...mi noćas idemo za Peštu kod prijatelja,tamo ćemo biti za novaka,pa neću koristiti internet...budite i dalje tako slatki i nasmejani...sve najbolje:sanke:
    Gabriel šalje veeeeeeeeeeeeliki mah i pusu Filipu,to je kod nas novo što isključivo deci udeljuje...i sve iskrene želje i mnogo uspeha u novo započetim stvarima za vas troje...a devojčica bi bila superiška,radimo na tome,ako bude dečkić i to će biti isto super...ali se nadamo da će Gabriel uskoro dobiti batu ili seku...ako je Filipova tajna želja ista,ja vam svima želim da se ispuni...z:girl::poklon:
    SREĆNA NOVA GODINA TEBI I TVOJOJ PORODICI I NEKA SE OSTVARE SVE ŽELJE I SNOVI!ŽELIM VAM ZDRAVLJA,LJUBAVI,SREĆE I JOŠ LJUBAVI U 2009. GODINI!z:bv::ukras:
    ja sam poceo da izbegavam da citam sta pise posto je postala "cudna", ja je takvu nisam upoznao (jer smo se tipkali i na pp tamo oko januara februara) nije mi jasno se dogodilo sa njom.
    zbog sebe i svog mozga cu je izbegavati, ignore je i previse uvredljivo

    pozz
    :D carice kako si "zabola" Trecu ja ti se divim na onako srocenom postu !
    pozdrav i ZDRAVA BILA i u obraze rumena :)
    I ja tebi:zag:
    I ako je bilo teskih reci, oprosti:cmok:
    Glupo bi bilo da se oko svega slazemo:);)
    Pop art... Mnogo lepa stvar... Ovi krugovi su najlepši profil koji sam do sada video...:ok:
    Baj D vej... tema je otvorena zbog jednog moderatora koji je zatvorio sličnu temu, smatrajući da za njom nema potrebe i da je time što je moderator uhvatio Boga za muda...
    :ok:
    ladyofthetropics_wallpaper1024A.jpg


    Ja nisam Hrist predodređen za patnju. Ja sam tvoj Kolumbo.
    Uzeću bilo koji novi svet koji hoćeš da mi daš, dušo. :heart:
  • Učitavanje...
  • Učitavanje...
  • Učitavanje...
Back
Top