Mesmer

Poruke na profilima Najnovije aktivnosti Poruke O članu Blog

  • Čestitam! Bravo...neka VAs sreca prati...mi smo ovde..i cekacemo te uvek :)
    ljudi, malo sam u frci zbog jedne vazne stvari, odgovaram svima uskoro!...sorry...
    S obzirom da su mi neki astrolozi dobro procenili karakter ( i to preko foruma, znaci nisu me videli uzivo pa mi napricali utisak ) zakljucujem sledece: sve te impresije koje s stice u ranom detinjstvu vec su na neki nacin predvidjene i unapred odredjene. :) Tj. iz horoskopa dobar astrolog moze da vidi da li ti je otac bio agresivan, da li ti je majka uskracivala emocije i sl...
    ....Tvoj karakter i predstave o zivotu sta mozes a sta ne, sta volis a sta ne, se formiraju na ostovu tvojih prvih impresija stecenih od majke, oca, bliskih ljudi, iskutava koja dozivis u prvih 4-5 godina i sve ostalo sto ces ikada voleti ili mrzeti se uglavnom bazira na tvojim zakljuccima iz tog perioda u kombinaciji sa namerama tvog spirita. I to je to. To je informacija na osnovu koje ja lecim ljude od psiho-fizioloskih poremecaja i to, uglavnom, uspeva.
    Dakle, ja verujem u ovaj, i vise puta sam se u njega uverio radeci regresije sa ljudima koji su spontano regresirali u prethodne zivote ili objasnjavali svoja vidjenja predhodnih zivota u LBL (Life before Life) stanju - neposredno posle izlska iz jednog zivota a pre ulaska u drugi. Pre nego sto se rodis, tvoj spirit ima odredjene namere sta zeli da postigne i okusi u ovom zivotu i takodje pokusava da postigne balans iskustava sa onima iz predhdnih zivota. To kardinalno utice na tvoj karakter, a posle toga dolaze "ovozemaljski" razlozi koji od tebe cine ono sto jesi, a to se moze objasniti klinickom hipno-analizom.....
  • Učitavanje...
  • Učitavanje...
  • Učitavanje...
  • Učitavanje...
Back
Top