ema.m

Poruke na profilima Najnovije aktivnosti Poruke O članu Blog

  • nema na čemu ;),ja je uvijek radim za svoje nečake koji su alergični na orašaste plodove,a i klinci baš ne vole voće.Nadam se da ćete uživati.
    ja sam stavila dječju tortu na recepte,bez orašastih plodova i voća je,a pogodna za prekrivanje fondatom.
    Sto se boja tice sve koje si navela su dobre samo prvo probaj da rastvoris samo malu kolicinu jer neke u dodiru sa cistim alkoholom menjaju boju. U tom slucaju kapni malo vode pa onda tek alkohol. Alkohol se koristi jer brzo isparava i ne dozvoljava da se fondan razmeksa. Umesto biljne mast mozes koristiti i margarin. Po mogucstvu sto svetliji da ti masa ne povuce na zuto.
    Sto se tice glukoze ona je nalin na med i neki i koriste med umesto nje. Noko je negde ovde napisao i recept za dobijanje glukoze. Ako ti je jos nesto nejasno pitaj rado cui ti pomoci.
    napisala sam ti u temi a evo i ovde,da glukoza je kao med,a za glicerin i fruktozu -dekstrozu si u pravu:zag:
    molim za spisak najbitnijih i najneophodnijih alatki za izradu i dekoraciju torti.cinimi se da su willtonovi proizvodi u bg mnogo skuplji nego u torteco u pancevu.trema mi neko vase misljenje ipak ste iskusne u ovoj caroliji.hvala
    ne gresis nigde.prve tri poruke odobrava moderator, pa dok ih ne odobri ne vide se.
    sada sam ti odobrila sve tri poruke, dobrodosla i uzivaj :D
  • Učitavanje...
  • Učitavanje...
  • Učitavanje...
  • Učitavanje...
Back
Top