+SpookyGirl+

Poruke na profilima Najnovije aktivnosti Poruke O članu Blog

  • Uh, nisi to spominjala do sada. Mislim, necu te cudno gledati (tacnije, citati :)) jer meni to nije nesto cudno previse. Neke druge stvari su bitnije od godista :)
    Najbolje ti njega nagovori da povede i tebe u Finsku tada, sigurno ces zakaciti i neku svirku :D
    Pa super, nije ni to losa varijanta :) I to je sve veoma kvalitetna muzika. A ako je negde oko tvog godista onda ce se verovatno vremenom navuci i na metal neki zesci.
    A valjda ces i ti biti uz njega da mu pomognes da se snadje ;)
    Hajde da probam da pretpostavim nesto: taj decko slusa trance, house ili tehno, kako se to vec danas zove :D?
    To sa raznim, pa cak i nemogucim koincidencijama mi je potpuno poznato i mogu ti reci da je to prvi znak da je on TA osoba ;)
    Haha, ne mogu da verujem.. Znas li ti koliko sam ja mojih imenjaka upoznao i cuo o njima zadnjih par dana.. Bar 5-6 :) Bezi od njega, vidis da je to nekakva sekta ili sta li :lol: Poceli su valjda experimenti sa kloniranjem u Srbiji :lol:
    E, to je super!!! :D Ja sam inace ok veceras ali mi je ovo jos i dodatno popravilo raspolozenje :D
    Extra!
    Popicu par piva i zbog toga ;) Bas mi je drago.
    E pa sa tim alernativnim bendovima ti ne mogu pomoci :) snadjite se.

    Popij vise onda, slobodno, samo pazi da se ne napijes zbog mene :lol:
    Uh, nisam siguran da bih bas mogao da slusam bendove na svedskom. Ne znam na kom bese jeziku Finntroll imaju pesme, svedskom ili finskom. Proveri njih.

    Pre nekih mesec dana sam slusao neke stvari od tog Nordmana i to upravo zbog te obrade koju je Ensiferum uradio :D Tako sam i saznao za njega.

    Znaci za vikend proslavljas kraj skolske godine? Popij nesto i za mene, bar par piva :D

    Ja sa potpuno ok :D
    Hey, cao :) Nije me bilo na forumu neko vreme.. (Za) sad sam opet ovde.

    I ja cu poludeti od ove vrucine, jos vise nego sto vec jesam :)
    Cuo sam za Kent, ali ih nisam slusao uopste. Ja sam mislio da su oni isto neki indie.. Bar je tako nekada Vanja pisao za njih u BV. Hajde pusticu kasnije koju stvar na YT pa da cujem.

    Sta ima kod tebe inace? Sta sam propustio od zanimljivih dogadjaja :D Je li prestao taj kasalj? Svi nesto kaslju covece, skinite lepo neki antivirus i opusteno ;)
    Ma da, car je, samo ne znam koje sahte :lol:

    E, ime ovog benda je zaista zanimljivo, u pravu si. Moze se prevesti kao "opasnosti klimaksa" :hahaha:

    Bitno je da ti imas poene a te fore za strebere postoje samo u srednjoj skoli ;)
    I ja mrzim vrucinu. Sad kada vidim da ce biti toplo nedostaje mi ona kisa i lose vreme :(
    Uh ne spominji mi kuca-poso, alergican sam na to jer svi pricaju o tom debilu :lol:

    Growl mu je skoro isti kao Mikin samo sto clean ne postoji pa je i to razlika. Nadam se da ce ovi momci ubrzo izdati i neki album. Ime benda im je vrh glupo :)

    Super za te predmete. Ne znam kako to sada ide i kako ti se racunaju za fax ali pretpostavljam da ti je bitna neka dobra ocena.
    Sto bi neko rekao, ja vrlo cesto menjam raspolozenja ali kad se uzme neki prosek ispada da sam ok vecinu vremena :D
    Hey, poslusaj koliko ovo podseca na DT :eek: I rifovi, i vokal, jos samo malo elektronike fali.


    Mislim da je ovaj vokal najslicnji Miakelovom a da sam ja imao prilike da cujem!
    inace, kako si ti?
    Hm, pa mogao i pretpostaviti za skandinavistiku :) To je lepo, meni je ponekad zao sto nisam to studirao. Takodje mislim da je geografija bizarna za studiranje.

    Nikad nisam zagotivio tu evroviziju, cak ni kada je Lordi pobedio. Ne kazem da tamo nema i poneka dobra stvar ali ne pratim ebg...

    Nemoj da gubis nadu ;)
    A jesi li mi bese rekla sta ces upisati, ne secam se :rumenko:

    Nisam gledao evroviziju, ni sada ne znam ko je pobedio niti koji smo mi bili :D Nemoj mi reci da je bilo i neceg zanimljivog tamo za videti?

    Slace on tebi poruke, polako ;)
    Ja sam mislio da je zavrsena, ***. Ako ne mozes lepo jesti bar mozes da pijes pivo :D To je po meni bitnije :D

    Sve je ok kod mene! Slusam muziku i blejim po netu.
    Ovaj bend treba da izda album ove godine, ne znam da li je izasao ali ja nisam mogao da ga nadjem po netu. Zaista dobro zvuce.

    Pozdravi mi Arjena sledeci put xD
    Cim si rastrojena pretpostavljam da je neki decko u pitanju :)
    cemu to?
    jel smeta sto stavljam omiljene albume?
    ok necu vise da postujem na temi.... nema na cemu
    Cao. Sta se radi? Kako si? Kako skola i finski jezik?

    Nisam bio na netu nedelju dana, je li se pojavilo sta zanimljivo novo od muzike? A imas li mozda i koji dobar film da mi preporucis?
    Vidim da si promenila sliku na profilu. Zaista je steta za coveka. Ja do sada nisam ni znao da je bolestan :(
    Jesi li videla sta se desilo sa postavom Evergrey-a?
  • Učitavanje...
  • Učitavanje...
  • Učitavanje...
  • Učitavanje...
Back
Top