Neozbiljni pesimista

Poruke na profilima Najnovije aktivnosti Poruke O članu Blog

  • o,pa gde si ti...sinoć bila u gradu,i naletim na neke forumaše,danas bila u selu ostavljala turšiju i smrzla se kao ona stvar...šta mi ti radiš,ima li šta novo?:D
    nema na cemu. samo sam primetila, pa reko da pohvalim.. =)

    P.S. respekt za plavog andjelka
    pogledala sam temu koju si postavio.nije vredno da diskutuješ ovde,jer je i ovaj forum sjeban.slažem se,svi smo nešto sjebani,moral skoro da ne postoji.prave veze skoro da i ne postoje,sve se svodi na sex i lovu.klinke prebrzo odrastaju i tako to...samo ne vredi da se nerviraš,pusti ti te druge,budi svoj,jedinstven i radi kako misliš da treba.volela sam jednu osobu više od sebe,od svog života i jednog dana se sve srušilo kao da nije ni postojalo.bila sam mnogo povređena,patila sam,a on,on je bio sa drugom.i nije mario za moj bol i suze.kad je prošlo vreme,shvatio je da ta nije za njega,pa je hteo da se pomirimo.samo ne znam odakle mu obraz za takvo nešto.verovatno ga i nema,i ne shvata ni šta to znači.ali,sve sam to prebrodila i krenula dalje.umem da volim,da se predam dušom i telom,ne zbog novca ili tako nečeg.moje telo nije na prodaju.radim to iz čiste ljubavi.nadam se da te nisam smorila ovim.:)
  • Učitavanje...
  • Učitavanje...
  • Učitavanje...
  • Učitavanje...
Back
Top