llady

Poruke na profilima Najnovije aktivnosti Poruke O članu Blog

  • Praline su od čokolade, crne i bele, a punjenje zavisi od inspiracije. Najviše toga sam našla na Kulinarici.
    pekla sam biskvit u okrugloj modli za lopte od Wiltona namazala sa čokoladnom kremom i prekrila sa fondantom ili ti ticinom
    ne znam koliko si dugo mutila treba da se muti dok ne pocne da menja koezistenciju i pocne da bas beli.Ali pazi meni se nikad nije desilo da sam je bacila,jedino ponekad bude malo teza za rad,pa se doda gustina.
    cek,cek, ako si radila po mom receptu ona jeste meka,nije bas,bas,lepljiva ali meka jeste kako prodju sati stegne se....cekaj.
    Hvala, a ta nas je frizura najviše i namučila. Prvo smo joj htjele smotati cijelu kosu, ali nikako nismo lijepo uspjevale, pa smo onda htjele raspuštenu napraviti od puno crvića, a na kraju je ispala kombinacija. Nisam bila posve zadovoljna, ali me boljela glava i jedva sam čekala da idem spavati. Žena je bila oduševljena, što je najvažnije.
    Hvala na bonice. I tvoje torte su prelepe, samo sam kratka sa vremenom pa samo ponekad virnem ovde i ne stignem da komentarišem...
    hocu ja..ali ti onda da napravis autobus i jednu milka tortu, dekorises i napravi mi i 30 cupcakesa - 15dekoracija sa medom - muski i zenski a 15 sa krem filom od vanile i za dekoraciju jagodice i tresnjice :D
    Zahvaljujući internetu mnoge stvari su nam dostupne i to je dobro. Ja sam npr. "otkrila" Kulinariku i vrlo često sam tamo. Novih ideja nikad dosta. Za pohvalu je da pored tog anđelka stigneš da radiš i sve ove divne stvari. A to ne može da ostane neprimećeno.
    ma slabo nikako da krenem da radim..umornaaa...
    a ne znam sto za moskvu onako...hm...
    rekoh ti ja najbitnije je da se vidi napredak..svakom od nas se desi da mu neka torta ne bude idealna kako je zamislio...ali bitno je izvuci maximum iz sebe i onda nema problema :D
    Prvo smo presvukle onaj veći dio, a dršku posebno, a onda smo na dršku odozgo zalijepile još jednu traku na koju smo iscrtale točke i vodoravne crtice tako da se spoj nije vidio. Malo je teže lijepo zagladiti fondan oko ona dva šiljasta dijela, a da ne budu nabori tu nam nije baš najbolje uspjelo. Sretno, znam da će ti uspjeti!
    Moja kuma i ja smo pravile gitaru. Mi smo iskrojile od papira, a onda rezale biskvite po šabloni.
  • Učitavanje...
  • Učitavanje...
  • Učitavanje...
  • Učitavanje...
Back
Top