marina77

Poruke na profilima Najnovije aktivnosti Poruke O članu Blog

  • ćao mila!sto godina te uopšte ne vidim na forumu...jel ste dobro?jel mala Elena raste?ajde piši kada budeš virnula na forum...baš me zanima kako ste...
    Jao puno ti hvala!:kiss:
    Nije mi samo jasno zašto su te obrisali na temi?
    Pitam se da li su još neki komentar obrisali jer mi niko nije odgovorio osim Džordžija koji se tamo samo sprdao, nije bio od pomoći.:think:
    Kako ste vi? Nema te na temi.:(
    :cao:
    jesi li možda bila sa Elenom u Morahalom banji, kako je sada tamo , čujem da su napravili novi deo za malu decu ?
    Hvala Marina, bili smo u studiu danas. Kupili mindjuse od belog zlata jer jedino na njih sigurno ne postoji reakcija, kazu. Stavili ih u sterilizator kod nje, ona radila sa sterilnim rukavicama, bila jako prijatna i NG je plakala , ali, sta ces...
    Nisam se pokajala, prvo je iscrtala rupice da budu jednake. Ona je i uvukla mindjuse, ja ne znam kako bi. I jeste malo skupo...1200 dinara, ali to je jednom za ceo zivot pa i nije.
    Evo mene opet, da pitam nesto ... gde si do kraja isla da busis usi svojoj princezici...kako je proslo ? Mi smo sad u toj prici pa ajde da cujem iskustva iz prve ruke.
    ćao drugari!kako ste?ja se spremam sutra za Kragujevac,idemo na festival...trebali je da idem danas sa pozorištem,ali onda bi mi izostao ovaj ceo dan sa vragom,pa sam se odlučila za sutra da idemo 3 koleginice koje imamo malu decu kolima,a i biće zabavno ženska žurka sve do Kragujevca...desetak dana nisam imala internet,pa sam dosta izostala šta se sve sa kim desilo...pa i svi smo bili bolesni,prvo se razboleo Gabriel,pa ja,pa moj brat,pa mama...znači svi smo vukli neki virus nedelju dana..vrag još uvek kašlje,ali je mnogo bolje,ako sutra bude okej,onda u utorak ponovo kreće u vrtić..jeeeeeeeeeeeeeee...kako je malena?kako si ti?
    ma jok mila,odvikavamo se od pelena danju...gospodin čovek piški gde stigne u gaćicama,i pravim darmar kada ne traži nošu,i tako iz dana u dan,ali on se toliko zaigra da jednostavno nekad i ne primeti da je piškio,nego kad ustane pa ispod njega barica,tada reaguje...grrrrrrrrrrrrrrrrrr...
    ćao drugari!evo dobro smo mi,samo u stalnoj frci,završavam toliko stvari odjednom..tek nedavno sam na godišnjem,pa pošto uskoro krećemo na zasluženi odmor,ima mali milion stvari koji moram da spremim,kupim,sredim,pa ni neznam gde mi je glava...prvo treba da skoknemo do Kopenhagena pošto mm ima tamo neka posla..e vreme tamo zna se,i nije baš letnje,tako da sad treba da pakujem za te vremenske prilike,pa onda se vraćamo kući na par dana,da prepakujem kofere i spremim za pravo leto,pošto idemo za Dubai i Marbellu u Španiji,pa sve letnje treba da se spakuje...ali naravno pre toga sve mora da se opere,spremi itd...ma pravi haos kod nas ovih dana...super smo inače...vrag je odlično,stalno nekog zeza svojim nestašlucima...odvikavamo se od pelena,pa se stalno svađamo oko toga i tako...kako ste vi?šta radi Elena?
    velika pusa za Elenu i tebe...jeste dobro?.ja ti radim svaki dan i tako sve do 15 Juna kada imamo premijeru,e posle će biti malo laganije,mada još predstoji festival u Mađarskoj,ali posle godišnji odmor i putujemo da se vidimo sa mužićem i švrljaćemo negde mesec dana...jedva čekam..za vas veeeeeeeeeeeeeeliki poljubac...
    Jupiiii, slikeeeee! :zurka:
    E Marina, meni je Luka sikio obe, a Miloš samo jednu od kako je imao 15-tak dana. Tako da nemoj da brineš ako neće obe da siki i ne brini to će da se uravnoteži.
    I ja sam samo pratila trudnoću, a nikad nisam išla na forum. Onda me je interesovalo da se podsetim oko uvođenja čvrste hrane i tamo sam našla, ali ima jako puno i o dojenju.
    Ima bukvalno o svemu.
    A kako su nam slatki bebani sad u ovom dobu. Guguču i smeju se po ceo dan. :heart:
    Idi na forum ovog portala www.roditeljportal.com
    Tamo ima jako puno dobrih saveta u vezi dojenja, a ako ne nađeš odgovor za tvoju muku napiši problem i odmah će ti se neko javiti da ti pomogne. Ja sam oduševljena šta sam tamo sve pročitala.
    Gabriela napokon upisala u vrtić,kreće u septembru...počeo je neke reči sve razgovetnije da govori,što me je jako usrećilo,jer sam već mislila da ćemo morati kod logopeda,ali izgleda da je to samo malo kašnjenje....već je rekao,ne,ćao,beba,voz,baš je počeo lepo,ali trebao je sam da odabere vreme,ne kada ja želim....nisam ga opterećivala time,i evo polako sve dolazi na mesto....sa tatom ćemo se videti tek u julu,dotle smo oboje zauzeti,tada nam počinju godišnji pa ćemo mesec dana biti zajedno...kako ste vi?...a što se koreodrame tiče ja radim u Novosadskom Pozorištu,znači premijera će biti ovde,ali ćemo verovatno sledeće sezone gostovati i u Subotici...
    mila odgovor piši meni u profil jer ovako ne znam da si mi odgovorila jedino ako banem na tvoj profil...mi ćemo sigurno ići na letovanje,to ne izostavljamo...vodili smo ovog malog odmah prve godine,a prvi put je leteo avionom kada je imao nepunih 4 meseca...
  • Učitavanje...
  • Učitavanje...
  • Učitavanje...
  • Učitavanje...
Back
Top