gost 8170

Poruke na profilima Poruke O članu Blog

  • Ma, ja se trudim da skratim poruku, pa sve lici na telegram (samo fali ono "stop") :D
    Sekvenca? Do kog si ti razreda MS stigao? Srednja? Ja sa tim terminom nisam baratala pre srednje (a tad nisam bila plava) :D
    I, ajd sad da se malo pravim pametna, ta 4 tona nisu sekvenca vec MOTIV! A kad bi se on ponovio na nekom drugom tonu to bi bila sekvenca.
    A da je originalno - jeste! :)
    O, pa ti se dobro snalazis i sa basovima. :) Da, u pravu si, rupicasti je bas C, a od njega jeste gore kvintni, dole kvartni krug. Vidis kako ipak nisi skroz zaboravio teoriju. :)
    To sto kazes o plakanju ipak zavisi od onoga ko svira, dobro da, i ponesto od kvaliteta instrumenta. Bas sam skoro bila na koncertu... Tip je imao takav piano na harm. da se najezis kad slusas. Fenomenalno.
    I, sad me podseti... Jedan moj prijatelj iz Skoplja je (upoznavsi jednu tamosnju prof.harm.) rekao:"Tako sam ja zamisljao harmonikasice. Ona izgleda kao sumo-borac, a ne kao ti." :D
    Eto, bas sam skoro kupila novi mobilni i razmisljam sta da stavim za zvono... Sad mi dade ideju da pokusam da prebacim nesto sa tog CD-a. Ali prvo cu da sacekam da mi nameste srpski meni (ma snalazim se i sa engleskim,ali...) :)
    Uh, sad imam problem sa duzinom poruka... Ovo vise ne lici na poruku vec na citav mail. :D
    Bas mi je drago da konacno neko ne poistovecuje harmoniku sa narodnjacima!
    Da li si mozda imao priliku da slusas CD "Cafe Paris"? E, to je bas ta muzika o kojoj ti pricas, a koja se i meni jako svidja! Ja sam ceo grad obisla u potrazi za tim CD-om i na kraju sam ga kupila u BG-u.
    Znaci klavir je jos ziv - pa nadji neke lake notice i barem mu pridji, pls! :D
    A kako se snalazis sa basovima na harm.? ;)
    Kao mladja cesto bi pustala druge da pogadjaju sta sviram i svi bi poceli od klavira, flaute i sl. i retko ko bi pogodio da je u pitanju harmonika - mislili su da nemam snage za tako "tezak" instrument. :D :D
    Ta takmicenja napolju su veliki uspeh za ucenika nize skole - znaci wunderkind! :D

    Ne znam koliko ti je to "godinama", ali mislim da je krajnje vreme da se pomiris sa tim klavirom! ;) Naravno ako ga u medjuvremenu nisi prodao?! :)

    I... otkud onda harmonika u celoj ovoj prici? :)
    Kad kazes smesno, prve pomisao mi je da stajes posle svakog drugog tona?! :)

    E, lako je kad biras sta ces da sviras, ali kad neko krene u Muzicku niko ga ne pita sta zeli da svira. :) Tako da svi krecu od nekih vezbica, a prva poznata pesmica bude "Razgranala grana jorgovana" ili nesto slicno....

    Hm, lazem, ja spadam u generacije koje su pocinjale sa "Domovino nasa" 8) :D :D
    Ovaj je pametan, ali drzak i bezobrazan... I tako bi želeo da ga sretnem uživo, da k'o ljudi pričamo oči u oči, a ne kurvinsko podjebavanje preko neta... Razumem te...:ok:
    Može da se desi da me onaj Julian Duranona opet banuje... Imamo verbalni duel...:lol: Čisto da znaju ljudi, ako me ne bude bilo par dana...
    Cekaj sad, nije valjda da si sebe stavio i na veliku sliku? Jel' si ti ovaj sto pliva? Pre neki dan kanda je neko drugi plivao. Ako jesi onda bas ne licis na Nina, vec na bivseg decka jedne moje drugarice. A sto se tice prepoznavanja, kada su mene moji djaci prepoznali na glavu su mi se popeli. A prepoznali me po jednom mom stavu o srpskom jeziku. To je bilo pre tri - cetiri godine. Procitali napisano i kaze mi posle u skoli jedan od njih: "Kada sam to video, ja rekoh sebi ovo mora da je Nikita, nema ko drugi." Pa su onda poceli i izvesnom broju da zapitkuju sta radim, gde sam i ovo ono sve i svasta, pa sto ne odgovaram na svako pitanje pa haos. I onda se ja preregistrovala. Pozdravljam te i zelim ti ugodan dan.
    Izvini ako sam ti uvredila izgled. To je mozda zbog frizure. Pozdravljam bavljenje fizickim izgledom (mishici). A jel' te nekada neko mozda prepoznao? Ja ponekad pomislim da ce me ljudi koji me znaju ovde prepoznati samo po onome sto pisem a zamisli tek po slici.
  • Učitavanje...
  • Učitavanje...
  • Učitavanje...
Back
Top