llady

Poruke na profilima Najnovije aktivnosti Poruke O članu Blog

  • Bit će prilike! Odakle nabavljaš tragakant, ima li u Zagrebu za kupiti i po kojoj cijeni?
    Nadrljala si kao ja:)Sada im se priblizuje rođendan 16.6 (bliznakinje imam) i pitam ih kakvu ce tortu,kada su pocele da nabrajaju......tesko meni
    Jaoj kad pokazem mojoj Lari tortu,ona ceka da joj pravim teletabise....samo koliko imaju ona i sestra zelja ,mogli bi svaki dan da pravimo torte
    h160.gif
    Hvalaaa! Nema tu neke velike pameti.Oblikujes patike od plazme.Uvek skinem sliku sa interneta onog sto radim i onda vidis gde su otprilike sastavi.Uzmes papir otprilike iskrojis i prislonis na patike od keksa da vidis da li je to to.Doradjujes dok ne budes zadovoljna, s tim sto racunas na to da je fondan fleksibilan i da se lepse namestiti od papira.Dakle ne moras detaljisati.Sa strane ,odnosno dole odseces da ostane malo vise fondana koji posle savijes ispod.Stavis patike na papir,opcrtas otisak stopala iseces fondan u tom odliku.Na djonove napravis krampone i onda zalepis na patike.Pertle sam isecala na masinu za testo,za siroke rezance.Ako te jos nesto zanima,pitaj.Pozdrav!
    hahahha mogla i ja kazem :)
    videla sam na faceu novu cokoladnu - extra je!!!
    ima recept - kuglice od kajsija ukucaj u pretrazivac na temi sitni kolaci :D
    jao stiglo je :D vala dere postraina!ne znam koliko je sa onog sajta odakle je narucivala hello kitty..poslacu ti link..ali to je isto na tu stranu..
    ajde malo obrati pažnju na ovaj link,žena radi čuda http://www.youtube.com/user/thechocolateaddict!
    Poslala sam ti i poveznicu na facebook.
    I u ponedjeljak ti šaljem preslikač za čoksu.Stigao je!!!
    O poštarini da i ne pričam ;(
    Pazi,iz Amerike 23 dolara!!!
    Ima li još koja web stranica gdje bi se mogli naručit,a da nam je bliže ;)))?
    uh strasno..ovo ce mi biti treca noc maltene bez spavanja..a jos novi komsija se uselio koji ima zajednicki zid sa mnom pa renovira stan pa busi po CEO dan..odlepicu! uspela sam dve isporuke da pomerim za sutra pa cu veceras da radim i sutra isto! a toliko je toplo toliko se sve topi i lepi, ne mogu da ti opisem...kako si ti?
    Imaš u mom albumu proces pravljenja fondana, i ispod svake slike objašnjenje.Ako nešto zaškripi, ili ti ne bude jasno, javi.Kiss!
    Bas se nerviram zbog problema sa fondanom, a leto i toplota nam tek počinju, što znači da će mi se sve topiti.
    Napisala si mi da praviš domaći fondan, ako ti nije problem napiši mi recept da probam i njega. Pozdrav
    jao da to si me pitala pa nisam odgovorila...evo ja sam sad postavila stapice za raznjice samo.zabola u donju i malo natakla gornju na nju..cudi me da joj je upala kad ima donja torta koru odmah ispod fondana, kako to?
    draperija ok - postavicu slike, na snimcima se slabo vidi sedef, jer je bez kompresora..deluje skoro belo a ona sedefasto zlatna...nekako sam je napravila - nisam odusevljena..mada je ona i trebala da ima samo 2 pregiba jer je mala - ali ne znam nesto mi je to bezveze :D fondan mi se ne dopada - verov. je to navika posto sam radila sa onom barvalo gam pasta + koja je elasticnija i meksa..pa mi je ovo sve suvise drobljivo, tako da cu i dalje kupovati za sada :D
    ah more, hehe blago tebi!
    ja sam o.k.,malo umorno,jučer sam bila Gibonniju i zaružila malo poslije pa se još oporavljam ;)
    Ti?Jesi umorna?Kako je ispala draperija?Je li nju teško napravit?
    Inače je sve o.k.,čekam da mi se danas počnu javljat s komentarima kako su prošle torte ;)
    Daj mi reci,molim te,kada radim tortu na kat,da li moram stavit nešto između katova?Naime jednoj mušteriji je malo utonula nakon 2 dana!
    I još sam sutra ovdje sa vama,a onda idem na zasluženi godišnji na more ;))))
    Slijedeći tjedan me nema,ali ću ti ti se javit porukom,da vidim kak si.
    I kako je ispao fondat?Jesi bila zadovoljna?
    A jesam se raspisala...kiss
  • Učitavanje...
  • Učitavanje...
  • Učitavanje...
  • Učitavanje...
Back
Top