alexandra 8

Poruke na profilima Najnovije aktivnosti Poruke O članu Blog

  • premijera će biti tek 15.Juna a dotle radimo udarnički,nema stajanja,ali biće super i nesvakidašnje za ove prostore,to je sigurno....a more,jaaaaaaaaaaaaaaaaaaoj jedva čekam već godišnji pa put pod noge i odemo odavde malo...ne mogu da dočekam....
    Zdravo,nismo se dugo cule!Kako si?Sta radis?Kako posao?Dolazim ponovo u Herceg Novi 10.6. ima izlozba rucnih radova.Ajde ako mozes dodji da se vidimo.Pozdrav
    Gabriela napokon upisala u vrtić,kreće u septembru...počeo je neke reči sve razgovetnije da govori,što me je jako usrećilo,jer sam već mislila da ćemo morati kod logopeda,ali izgleda da je to samo malo kašnjenje....već je rekao,ne,ćao,beba,voz,baš je počeo lepo,ali trebao je sam da odabere vreme,ne kada ja želim....nisam ga opterećivala time,i evo polako sve dolazi na mesto....sa tatom ćemo se videti tek u julu,dotle smo oboje zauzeti,tada nam počinju godišnji pa ćemo mesec dana biti zajedno...kako ste vi?
    draga moja evo brzinski da se javim,pošto mi počinje mesec i po dana veoma ozbiljnih proba od 10 do 22,tako da ja danas počinjem jurnjavu 200/h,i iskreno nemam pojma dal će me uopšte biti na forumu do 15.Juna kada izlazi nova premijera...ali posao je posao što se mora odraditi mora se...radimo koreogdramu po Šekspirovom Sanu letnje noći sa naslovom Fiesta...step,tango i moderan ples sve pretočeno u priču Šekspira...biće teško sigurno pošto nismo plesači,ali i izazov...nadam se da je sinak sada već skroz dobro,a i da ti imaš vremena malo i da se opustiš...kiss...
    cmokni Andreja za brzo ozdravljenje...mogu da zamislim kako ste se borili sa tom visokom temperaturom..uffffffffffffffffff,samo ako mu je bolje...KISS...
    da se javnem na brzinu i cmoknem vas...mnoooooooooooooooooogo radim,ne mogu dati oduška sebi...a i malčice sam se zasitila foruma pa onda me i nema ovde nešto...jurcala sam oko dokumenata,sada već samo čekam da ih podignem posle 10.maja,pa posao,mališa,uvek u pokretu naročito kako je došlo ovo lepo vreme,i jednostavno duša mi ne da da budem unutra pored kompa,ako možemo da švrljamo napolju....a i koristim svaki trenutak kada sam kod kuće da budem sa švrćom i tako mi i prođu dani...sada sam par dana slobodnija,da bi 3.maja počela sa probama koreodrami i onda do 15.jula kada je predviđena premijera neću imati ni sat vremena slobodnog bukvalno ću raditi od 10-22 svaki dan i vikendom...i tako da se sad pripremam psihički da ću jedva viđati ovog mog vraga,i biće nam sigurno teško da preguramo ovo vreme..a dotle slatka uživancija...kako ste vi?šta ima novo?
    draga moja samo da vas ljubnem....tu sam ja,svraćam sa vremena na vreme,ali se malo i zasitila foruma,a i ovo lepo vreme mami napolje,kada ne radim,švrljamo stalno sa mališom,uživamo u lunaparku dok je ovde,parkići,šetnje pored Dunava i tako...a inače sve neka jurnjava na poslu,sada je vreme festivala pa puno putujemo van grada,a kada nije ni to u pitanju onda sređujem prepis prebivališta,novu ličnu kartu i pasoš,i nerviram se na birokratiju...jeste vi dobro?kako si ti,jurnjava ni kod tebe ne jenjava?...ljub..
  • Učitavanje...
  • Učitavanje...
  • Učitavanje...
  • Učitavanje...
Back
Top