G

Poruke na profilima Najnovije aktivnosti Poruke O članu Blog

  • Jao mozes da zamislis da mi je prababa umrla na majklov rodjendan.....Naravno nisam ,mogla na skup....
    Pa mora malo da se promeni avatar.....Nista lose samo mala promena....Vratice se Majkl samo malo biberce dabude....Sta radis sta ima novo.....???/:heart:
    Ne gledam. Tj. nisam odgledala jos nijednu epizodu.
    Sto te zezaju tamo na temi, svalercino :lol: A jedva cekam da vas vidim, moram da priznam. Posebno mi ti zracis nekom pozitivnom energijom ovde na forumu. :D

    Mihajlo, Mihajlo..? Secam se nekog Mihajla. :) Lepo od tebe sto si se sada predstavio, ali na fejsbuku zahteve prihvatam samo od ljudi koje prilicno dobro znam ili koji su u progresu upoznavanja. :)
    A i mislim da sam ignore nedavno i tvoj zahtev, nema ljutis :lol: al ako se skopcamo, dodacu ja tebe nije frka :)
    Ne verujem da cu ici, prijemni mi je 28. a nisam jos ni pocela da ucim... :mrgreen: A o cemu se radi, ko organizuje? A oni linkovi sto si mi poslao, prvi i cetvrti ne rade, ostalo mi se svidja, ali nije moj fazon. :D
    Ljubi te puno tvoja drugarica :D :cmok2:
    Neizvodljivo, još niko ne vozi kola, doduše ja idem na časove, ali neću skoro do dozvole :lol:
    Nema veze, možda svratim do Niša na jedno popodne sledećeg vikenda, treba da kupim par sitnica... Javiću ti
    Šta slušam? Uh, pa svašta, puno žanrova. Pop, rock, rnb, rap, hip-hop...
    Ne slušam domaću muziku i metal, kao i psihodeliku, techno i ta sranja, u svemu ostalom sam pronašao ponešto što mi se sviđa.
    Od bendova, omiljeni su mi ovi što mi je Alice napisala na profilu + ono što sam dodao na njenom.

    Od PF mi je stašno bila antipatična pesma Another Brick... Ali sam kasnije čuo neke druge pesme, pa sam se zainteresovao za njih...
    Od DM još od osnovne škole baš volim jedno 5-10 pesama, sve poznatije uglavnom...

    Odoh da spavam. Pozz :bye:
    Pink Floyd poštujem više nego što ih slušam... ;)
    Nisam se nešto bavio njima, ali sviđa mi se desetak pesama, onaj koncert u Pompei je fenomenalan...
    Slično tako mi je i sa Depeche Mode... Čini mi se da ih ti beše voliš... :mrgreen:
    Pa ne mogu, zato što moja tetka gradi novu kuću i žive u nekom stančiću 2x2 bogu iza nogu...
    pruga, ne zasmejavaj me, mi to videli nismo :lol:
    Koliko ja znam nema, tj. na našoj autobuskoj daju informacije samo za Sokoprevoz, a poslednji iz Niša je u 20h :neutral:
    Ako ti nije teško, pozovi Nišku autobusku stanicu, pa pitaj, mada čisto sumnjam, jer, da ima, ja bih svakog vikenda bila u Nišu :mrgreen:
    E, je l moze u sedam kod konja??
    Idem kod babe, pa mi je pozoriste prilicno daleko :/
  • Učitavanje...
  • Učitavanje...
  • Učitavanje...
  • Učitavanje...
Back
Top