maja_r

Poruke na profilima Najnovije aktivnosti Poruke O članu Blog

  • pa vidim ja da ti svratiš al ne pišeš ništa, i kod nas baš zna bit posla u prvoj smjeni, u drugoj već slabije
    a te ovčije boginje, zar se ne primaju vakcine protiv njih ili to mora svako da odleži:think:
    draga moja samo da vas ljubnem....tu sam ja,svraćam sa vremena na vreme,ali se malo i zasitila foruma,a i ovo lepo vreme mami napolje,kada ne radim,švrljamo stalno sa mališom,uživamo u lunaparku dok je ovde,parkići,šetnje pored Dunava i tako...a inače sve neka jurnjava na poslu,sada je vreme festivala pa puno putujemo van grada,a kada nije ni to u pitanju onda sređujem prepis prebivališta,novu ličnu kartu i pasoš,i nerviram se na birokratiju...kako ste vi?šta radi Nikola?..ljub...
    ma mislim da je džaba i dijeta ako se ne vježba, pokušaj malo trčati bar u stanu ako nemožeš ili nemaš vremena izaći meni je tako pomagalo, samo dijeta ide slabo, probaj jedan dan 10 minuta pa drugi povećaj:aha:
    čao mila!evo i mene da se javim,,ne drži me mesto,pa i nisam nešto na forumu kada je ovako lepo vreme,i možemo da švrljamo okolo i da idemo tamo-vamo...a i bašta je velika ima šta da se čeprka,pa dok ja radim po bašti,moj mali baštovan mi pomaže,i baš je sladak kada vadi gliste,pa pokazuje,pa onda izvadi semenku koju sam ja već bacila u rov,i tako,baš nam je super zajedno,a i vreme je super,pa nam se ne ulazi u kuću...nadam se da ste i vi dobro..kiss...
    ćao mila!evo da se javim na brzinu...prelepo je vreme pa smo sa Gabrielom ceo dan napolju...on već i sam tražio odmah ujutro da idemo u dvorište,nije hteo ni da doručkuje,jedva ga obuzdala,pa odmah nakon doručka trkom napolje...išli do pošte da uplatimo preostale račune,pa jedan veeeeeeliki krug prošetali,pa kada se vratili još se igrao u dvorištu,pa je čuo decu na ulici,onda smo morali da izađemo i na ulicu,pa se tamo vijali,igrali žmurke,uživao je momče..stao je i okrenuo lice prema suncu,zatvorio oči i samo tako uživao i smejao se na sav glas...kakva radost...Nikola u vrtiću?...a ti verujem radno kao uvek...kako ste inače?...kiss...
    znači na poslu haos, super za nošu, naučit će se on brzo u vrtiću pa će i poslije kod kuće da koristi,
    mogu ti reći da je i te kako olakšanje ne koristiti pelene:aha:
  • Učitavanje...
  • Učitavanje...
  • Učitavanje...
  • Učitavanje...
Back
Top