Poslednji_Boem

Poruke na profilima Najnovije aktivnosti Poruke O članu Blog

  • ma to je zato sto sada ima imunitet pa ga stiti od krivicnog gonjena od Italijana koji su zamrzli optuznicu,cim se povuce ima da ga optuze i zatvore u tvorZa ;)

    Idzuo je kapiram njihova neka interna fora pa su dodali samo D a inace je samo izuo = pokidao,objasnio... :D msm bar ja tako kapiram da je namerno ubaceno D radi fore
    si cuo ovaj novi album VIP? :D znaci album ima da udje u istoriju kao najbolji rep album ikada,isto je i Struka sad posle nove izbacio nov album...odlican takodje ;) smarchela ne podnosim i smara me jako da ga slusam :/ podrazumeva se da znam sve pesme od Struke,Dade i VIP-a jer su mi oni naj....isto takodje znam i sve od e.o,skoro sve Rastine,skoro sve THC-a,sve Drimine solo,vecinu od BS-a itd.

    i meni se 'dja taj Rastin fazon sto radi...

    naslusao sam se muzike ne samo repa za 10 prosecnih ljudi ako mi verujes :mrgreen:
    znam za Lust-a odavno,znam mu nekih 5-7 pesama i sta znam nije los samo koristi previse auto tune :) on je msm iz CG a zivi u USA...Cviju ne volim nesh da slusam iako sam mu preslusao sve pesme koje je snimio,jedino onu njegovu pesmu sa Anom -ostavljam te gotivim bas dok e.o ono neke pesme im volim a neke ne ok su mi iako talasaju od rep r'n'b komercijala do rep pesama koje meni super al' im nisu poznate medju klincima kao te komercijalnije ;)

    E'o ove pesme su im pravi rep i menu su bas do jaja klincima koji ih slusaju se vise svidjaju one r'n'b "moja riba" "sve sto znam" itd

    ove su mi naj od njih...si ih cuo?
    da kida pesma :D i imas ne znam da li si cuo isto i onu od Hrvata "connect-ako umrem sutra" ta je isto odlicna u vezi smrti :)


    VIP najjaci na Balkanu...vidi ovu pesmu iz 2002 god kada su kao klinci od 20 god kidali
    repuju breze nego sto zec trci :D

    "Tog dana kad me ne bude bilo
    i kada nebo vise ne bude sivo
    brate moj neka ti ne bude krivo
    ja sam j.ebo sve zivo pederase prozivo
    mene briga takav je zivot ne zelim da me zaborave
    svaka bora me podseca da u meni godine bola "
    Pa to...ja ne volim te zatucane ljude koji slusaju samo jedan ili eventualno 2 muzicka pravca i sve drugo im je s.ranje sem toga :roll: iz iskustva takvi su ljudi koji slusau najvise rock,metal i pank ;) recimo neki metalac slusa samo rock i pank i sve ostalo mu je tesko sranje i to je po meni debilizam. Pa tako isto i ja slusam sve sto mi se svidi.Dobar glas ima Nikola,video sam ga pre par meseci vozi bmw x5...msm da ima neku pesmu povredi me jos samo jednom ili kako vec i onu tu tu :D samo sam te cuo od njega...

    znas pesmu? To ima da mu puste za nekih 60 god na sahrani :mrgreen:
    super :D

    mada ja imam svestran muzicki ukus i principu mogu da slusam sve i svasta al zadnje 2-3 god su mi na prvom mestu domaci rep i house. Jedino ne podnosim metal,psy i ove rahiticne sabane iz granda Minu,slinu,Seju,vitez koju i ostale :mrgreen: jedino ko mi je ok od tih narodnjaka je Sasa Matic covek ima brutalne balade...i nije seljak ko vecina iz granda.
    stvarno :D pa ono uglavnom stavljam najvise domaci rep i nesto malo house-a i smesnih klipova :)

    VIP,Struka i Dada su mi najjaci i najvise ih gotivim pa onda svi ostali ;)
  • Učitavanje...
  • Učitavanje...
  • Učitavanje...
  • Učitavanje...
Back
Top