Comfortably Dumb

Poruke na profilima Najnovije aktivnosti Poruke O članu Blog

  • Rado, ako nije zavrsila u djubretu ;-) stajale su u podrumu koji je bio poplavljen - javicu ti ako ih nadjem u kakvom su stanju
    Joj dao mi jedan drug pesme. . .ista fora starog albuma. . .sto kazes nista posebno. . mislila sam da ce biti bolji album :confused:. . 'fala u svakom slucaju
    osmotrila sam mogucnosti za emigraciju - jedina karijera koja mi se smesi s mojim kvalifikacijama je krcamrica u pabu, sto je barem manje dosadno od onoga sto sad radim, jedino ne znam da li bih mogla da otplatim karte za pozoriste...:D
    Znaaaam za sledecu godinu - i ja bih sve to redom gledala, uh!
    Evo ovako - bila sam 6 dana u Londonu + 1 u Cicesteru. Dakle, videla Dajanu kao Ranjevsku u ''Visnjiku'' i prezivela to uzbudjenje :)) Predstava nije dobila neke kritike koliko vidim, nisam ni ja bas pala u nesvest (dobro, jesam - ali to vise onako od uzbudjenja) - otprilike kako covek i zamislja da Englezi mogu da vide Cehova... Ruska i engleska dusa se izgleda jednostavno mimoilaze i nista tu njima nije jasno (pa ni samoj Dajani, koja je Ranjevsku u jednom intervjuu opisla kao neobjasnjivo ali simpaticno ''feckless'' osobu. Tako da je to bio Cehov sa najvise humoristickih momenata kog sam ikad gledala :)
    U Londonu sam gledala ''Fantoma'' - zato sto sam to sebi obecala pre nekih petnaestak godina kada sam prvi put na TV-u videla onaj sumanuti spot Kena Rasela za glavnu pesmu :D Moram priznati da smo svi Japanci i ja skoro vrsiatli od odusevljenja kad je onaj luster proleteo iznad nasih glava :)))
    Gledala sam ''The Vortex'' Noela Kauarda sa Felisiti kendal u reziji Pitera Hola. To je valjda jedan od najranijih Kauradovih tekstova (i vidi se) i mislim da je predstava zamisljena kao ''star vehicle'' za F. Kendal, tako da ni tu niceg senzacionalnog nije bilo, osim glume...ali to vazi za sve predstave koje sam gledala. Nekako nisam navikla na taj nivo profesionalizma.
    Pa ondak, iznenadjenje kola (za mene) ''The 39 Steps'' u ''Criterion''-u. Odabrala sam jer sam videla da se dugo igra, mada nisam ni znala sta da ocekujem. Isaplo je super - to pozoriste je preslatko (isti tip prodaje karte, cepa karte i prodaje sladoled na pauzi -samo sam cekala da istrci i na scenu da nesto odglumi + toliko jemukopano u zemlju da se cela sala trese kad Pikadilijem prolazi metro :)) Rezija je genijlna - 4 glumaca, par rekvizita, dosta koreografije i akrobatike = totalni urnebes. Zabavno pozoriste at its best.
    I za kraj najbolja (meni) predstava koju sma gledala - ''Afterlife'' u National Th. , novi tekst Majkla Frejna o Maksu Rajnhartu. Tekst je fenomenalan - ne smao sto je uzasno duhovit nego je Rajnhartovo shavtanje rezije kao zadatka da izbrise granicu izmedju desavanja na sceni i realnosti pretocio u formu u kojoj je tekst napisan - Rajnhart i ostale licnosti govore u rimovano, u stihovima kao u mirakulima koje je rezirao (Eveyrman)...Glumci su bili divni... Kupila sam i tekst i stalno ga citam i zamisljam da sam u Londonu u pozoristu... :(
    Eto, to sma stigla da odgledam - htela sam i novi tekst Jasmine Reze ''Gods of Carnage'' ali nije bilo karata (igralo se kratko jer je jednu od uloga igrao Rejf Fajns) i ''Wicked'' (da vidim zasto je toliko hit) ali nisma stigla... potrosila sam sve pare koje sam imala, ali vredelo je :)
    ej, bre, privalova...
    ja mislila da si emigrirala u englesku :D
    ja u medjuvremenu bila, polovinom avgusta, nista zanimljivo...ali sam zato onjusila sta ce sve da bude sledece godine :) Judi Dench, Jude Law, Derek Jacobi, Gillian Anderson...ne znam sta cu pre...
    da cujem izvestaj....:)
    evi skidam nesto sa emule, poslacu ti (pod uslovom da nije neki virus)
    hip hop midi ti je za pretragu najbolje resenje...sad gledam, pirate bay ne radi, videcu da li ima nesto na demonoidu ili dime-u, pa ti saljem link
  • Učitavanje...
  • Učitavanje...
  • Učitavanje...
  • Učitavanje...
Back
Top