Kradljivica knjiga

Poruke na profilima Najnovije aktivnosti Poruke O članu Blog

  • draga moja evo brzinski da se javim,pošto mi počinje mesec i po dana veoma ozbiljnih proba od 10 do 22,tako da ja danas počinjem jurnjavu 200/h,i iskreno nemam pojma dal će me uopšte biti na forumu do 15.Juna kada izlazi nova premijera...ali posao je posao što se mora odraditi mora se...radimo koreogdramu po Šekspirovom Sanu letnje noći sa naslovom Fiesta...step,tango i moderan ples sve pretočeno u priču Šekspira...biće teško sigurno pošto nismo plesači,ali i izazov...kako tvoja tiba?jel Andrija čeka bebu u kuću?..kiss...
    vidjet ćeš u reputacijama, razmišljala sam o imenu Andrej, al nema od toga ništa ja i onaj mm nemožemo
    da se složimo pa nikako, možda se i on iznenadi, kontala sam još i o imenu Pavle al nemam pojma više,
    još neznam šta nosim:aha:
    draga moja samo da vas ljubnem....tu sam ja,svraćam sa vremena na vreme,ali se malo i zasitila foruma,a i ovo lepo vreme mami napolje,kada ne radim,švrljamo stalno sa mališom,uživamo u lunaparku dok je ovde,parkići,šetnje pored Dunava i tako...a inače sve neka jurnjava na poslu,sada je vreme festivala pa puno putujemo van grada,a kada nije ni to u pitanju onda sređujem prepis prebivališta,novu ličnu kartu i pasoš,i nerviram se na birokratiju...kako tvoja tiba?šta radi Andrija?..ljub..
    danas sam vadila krv, i bolji su mi nalazi mislim nisu na normali ali kakvi su bili super su a sutra mi je
    dr zakazao u 18:00 uh jedva :ceka:
    ma šta BILE, pusti to još smo mi ribe i po:zper:

    nego prestala se mjerit da ne vidiš zlo očima:lol:ja sam se baš mjerila čak kad sam došla i u bolnicu
    čisto da znam kakva sam krmačica:evil:
    pa dobro smo to je opet na granici normale, sve do +16 je normalno a preko je nenormalno
    koliko si sa Andrijom dobila? ja sam +21:dash:
    pa i kod mene je isto, ako bude i kod mene djevojčica imat ćemo dvije vragolanke.....hihiihih....
    nego kako kilaža ja sam na +11 što znači 72, sad zasad sam zadovoljna jedino ako sad opet ne krene
    sa puno dobijanja:sad2:
    jel nemirna u stomaku djevojčica, kod mene ne staje, više udara nego što je Lazar a i on je bio baš aktivan....
    ljubac za tebe veeeeeeeeeeeeeeeeeliki, i za Andriju a i za buduću seku..a meni se baš dopada ime Anika...
    čao mila!evo i mene da se javim,,ne drži me mesto,pa i nisam nešto na forumu kada je ovako lepo vreme,i možemo da švrljamo okolo i da idemo tamo-vamo...a i bašta je velika ima šta da se čeprka,pa dok ja radim po bašti,moj mali baštovan mi pomaže,i baš je sladak kada vadi gliste,pa pokazuje,pa onda izvadi semenku koju sam ja već bacila u rov,i tako,baš nam je super zajedno,a i vreme je super,pa nam se ne ulazi u kuću...nadam se da ste i vi dobro..kiss...
    ma to za trudnice i za doprinose je isto kao i kod vas, al moram otići svejedno do PIO, prošli put je kretenka zadnji dan predala papire, mogla sam izgubit te pare, al sad ovaj moj je već počeo da kuka kako će da plaća za mene godinu dana doprinose pa me interesuje dali to socijalno refundira ili ne, svejedno užas, nebi to toliko bilo strašno da mi i sestra kod njeg ne radi samo druga firma, ja bi to lijepo riješila nego ovako sam odlučila vratit mu njegove pare što je dao za mene vratit se na posao i čim nađem neki drugi dat otkazni rok od 15 dana da nebi nešto rekao i odoh:metla:
    mislim na sve penziono,svi doprinosi koji se uplaćuje za osobu koja radi, dali i to snosi socijalno ili poslodavac? nebi se raspitivala da nam knjigovođa nije veći bandit od gazde, moram otići i do PIO da vidim sve kako i šta.......
  • Učitavanje...
  • Učitavanje...
  • Učitavanje...
  • Učitavanje...
Back
Top