milicaanchy

Poruke na profilima Najnovije aktivnosti Poruke O članu Blog

  • Kakva zenturaca ne tripuj se, devojke bi ubile za tvoju kosu, oci, a i sesi, da se ne lazemo.
    A ta sto je to prokomentarisala je ljubomorna i zlobna , i kipi od pakosti ,de ce joj dusa :evil:
    Nemam bubuljice, to je jedini problem koji nemam :mrgreen:
    Sve ostalo, od nosa do usiju i rajsfeslusa na pantalonama... : neutral:
    Samo da ti kazem da me ne posaljes kuci kad se vidimo s izgovorm da me ne poznajes, ono na slikama nisam ja, photoshop bogovski radi poso.
    Uzivaj sad i kad god se umoris da vuces torbe , samo pomisli da to oblikuje i ruke i noge i stomak, ko Karolini Kurkovoj. Ja sam uvek na to pomisljlala dok sam ih teglila.
    hej mogu jednino da ti kazem da je odlicna knjiga, stvarno, uzeo sam je evo danas i procitao prvih 15 strana... sad idem da nastavim. Svejedno, hvala ti na preporuci:hvala::hvala::) nikad mi nebi palo na pamet da je citam :D
    prochitaj sve 4 strane. ne pada mi na pamet da chistim temu, nisam tolko dokon.
    I ne znam chemu toliko agresivno odgovaranje, ako imash problem, reci.
    oke hvala ti na preporuci, prvom prilikom kad budem isao kod babe pokupicu je i procitiati naravno : ))
    o
    meni je još veća.

    (uspeo sam da štikliram sve sa bivše liste, pa sam poslao oko 60 zahteva. nije za mene kompjuter)
    milico i anci jel vas dve zivite u Uzicu? planiram da 8 dodjem kod vas ugrad... ima neko narodno veselje u klubu 208 ili tako nesto pa das upoznamo ako ocete?
  • Učitavanje...
  • Učitavanje...
  • Učitavanje...
  • Učitavanje...
Back
Top