gsavic

Poruke na profilima Najnovije aktivnosti Poruke O članu Blog

  • Pa videcu,treba da skeniram stare,a nasla sam jos neke u kompijuteru...Tako da uskoro...:)
    hvala htela sam i pre da te pitam sta znace te bone koje pominju i ostale zene, ne zameri meni neide bas najbolje sa racunarom ali naucicu,osnovno znam
    gsacic, Vesna stvarno ne kaže koji sir, ali navodi da možeš koristiti bilo koji, pa čak i one skupe francuske tipa bree, gorgonzole...Od vrste sira zavisi i ukus. Ja sam, za početak, pravila od feta sira. Prvo sam sir stavila u secka i izmotila (izdrobila) zajedno sa ukusom (I - beli luk, II - cvekla i III - blitva) a ond ga tako jedan po jedan dodavala u skuvani želatin, promešala sipala u kalup i stavila u frižider. Dok se prvi sloj hladio ja sam pravila drugi sloj.
    Izvono što ti ranije nisam odgovorila ali ja vikendom nisam na forumu. Ako mogu još nešto da ti pomognem slobodno pitaj.
    Pozdrav Snezana
    HRISTOS VOSKRESNA!!!
    Za vera, nadez i spasenie na site nas.
    Tebi i tvojoj porodici srecni uskrsnji praznici, da ih provedete u zdravlju i blagostanju.
    Te saka Vera
    U rosnoj travi, zraka sunca blista. Crveno jaje na njemu ime Hrista. Blagost nam nosi i tugu blaži,jer ovo je danas dan najdraži. HRISTOS VOSKRESE!

    Tvojim anđelima, tebi i tvojoj porodice Srećni Uskršnji praznici!!!:heart::cmok::cmok2::zag:

    wheekn.jpg
    Ne daju da ti dam bonicu za tortu, pa te evo ljubim ovde, lepo si ih iznenadila...:heart:
    Hvala ti za recept.Ja sam od onih koji nikad ne zure, sve radim natenane, tako da nisi zakasnila.Pozdrav
    g savic ako moze pomoc, u kolikom plehu se pravi vas chese cake? Da li 26 premali? Ja sam prvo mislila u 28, ali ne znam da li ce biti pre niska.Hvala!
  • Učitavanje...
  • Učitavanje...
  • Učitavanje...
  • Učitavanje...
Back
Top