Alisa u zemlji čuda

Poruke na profilima Najnovije aktivnosti Poruke O članu Blog

  • tadija se rodio 26.6 2009. ima 9 meseci.i veoma slabo spava nocu.i svaka sledeca noc je sve gora i gora...vise ne znam sta da radim.sve smo pokusavali ali nista ne pomaze.valjda ce i to jednom da prodje...nadam se da je milos dobra beba...
    Kad cemo opet u shetanje? Moram da pitam chisto da se hvalim kako imam lepog smajlija :mrgreen:
    ehej mila,ne šetkamo se trenutno previše,pošto okopavamo baštu i sadimo travu a to trajeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee....ali smo napolju ceo dan...slobodno pitaj šta te zanima u vezi alergije i candide...kiss za tebe i momke..
    ok. ja ostala bez kredita, pa te nisam zvala - dopunicu se sutra. i mi imamo ujutru da vijamo neku hranarinsku listu.
    Sutra imamo goste, ali mogli bi u sredu - ti javi u kakvom ste ritmu, pa da se nekako organizujemo.
    :lol: ...malo je falilo da odemo makar ispred arene da prislushkujemo.. :lol:
    ..obecao mi muz da me vodi chim sledeci put pridju na 500km od bg-a,
    deca ce sama da se chuvaju.. :zper:
    ..ljubim te i ljubi svoje velike dechake.. :cmok2:
    Pa, da, mi ulazimo u 8. ni ja ne mogu da verujem. :aha:
    Danas idem na UZ posle skolice, da vidim da li se okrenuo, bio je karlicno u 28. nedelji...
    I ja jedva cekam lepo vreme da setam puuunooo kako sam navikla. :)
    Ljubi decake! :heart:
    Ej, draga :cmok2:
    20. maja mi je termin, ali mislim da ce ranije posto na svakom UZ malo zurimo.
    Sad malo ne spavam, posto Andrej pravi zurku nocu, pa me sutira k'o blesav. :heart:
    Inace sam super!
    Ono na kraju jeste more, ne mogu da se setim tacno, mislim da je Senj, ali moze biti i Selce.
    Menjali smo svaki dan mesto, od Senja do Novog Vinodolskog i sva su prelepa. :)
    Kako si ti i tvoji decaci? :heart:
    Medeni su na slikama!
    sve najljepše za novog drugara Miloša i za mamu sretnicu, ipak je četvrtak kako si planirala:zurka::cmok:
    rekoh ja tebi sinoć da će on sad u inat da krene napolje:)
    ja plačem ko luda i molim boga da mi ne dođe sad ni jedna mušterija:lol:
    Добро, не волим што почињем да радим сутра, али сам савим О.К. Љубим те, одмарај, требаће ти снаге...Буди добро и јавни се...z:kiss:
  • Učitavanje...
  • Učitavanje...
  • Učitavanje...
  • Učitavanje...
Back
Top