Kradljivica knjiga

Poruke na profilima Najnovije aktivnosti Poruke O članu Blog

  • ništa mi ne reče, jesi sigurna da socijalno plaća i osiguranje 11 mjeseci, hajd plizzzzzzzzzzzzz provjeri:sad2:
    znači i osiguranje i platu plaća socijalno 11 mjeseci:klap:
    mi se vodimo na istu državu valjda :lol:
    ćao mila, samo da te pitam jesi gledala kako idu zakoni za trudnice, jeli sada poslodavac plaća jednu platu i jedan mjesec osiguranje a oastalih 11 mjeseci platu i i osiguranje plaća socijalno?
    ćao mila!evo da se javim na brzinu...prelepo je vreme pa smo sa Gabrielom ceo dan napolju...on već i sam tražio odmah ujutro da idemo u dvorište,nije hteo ni da doručkuje,jedva ga obuzdala,pa odmah nakon doručka trkom napolje...išli do pošte da uplatimo preostale račune,pa jedan veeeeeeliki krug prošetali,pa kada se vratili još se igrao u dvorištu,pa je čuo decu na ulici,onda smo morali da izađemo i na ulicu,pa se tamo vijali,igrali žmurke,uživao je momče..stao je i okrenuo lice prema suncu,zatvorio oči i samo tako uživao i smejao se na sav glas...kakva radost...kako je tiba?vidim počela da radiš,ali hvala Bogu samo pola radnog vremena...kako je Andrija?...kiss...
    ćao mila!evo mene na brzinu da se javim...nikako da postignem sve,imam izuzetan tempo u poslednjih 3 nedelje....zaista ništa ne stižem,ali mislim na vas,zaista...mi smo sasvim okej,mislim zdravi i sve to,samo jednostavno toliko sam malo sa njim,da je izuzetno nervozan i agresivan...sve se nadam još nekoliko dana i proći će i to,pa ćemo onda uživati zajedno,švrljaćemo puno i onda će se vratiti sve u normalu...ovde i sinoć takav sneg pao da je to nenormalno,ima barem 20cm,i to palo za pola noći,evo i sada paducka a usput se topi,pa će biti bljuzge do kolena...grrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr....ljubim vas.
    evo meni jedna premijera izašla,i moram reći da je prošlo super,svi su zadovoljni,uključujući i mene,baš sam happy što je ovako dobro prošlo..e sad još 17-og i ova druga da se završi,pa ću imati više vremena za svog vraga...evo danas gledam kroz prozor kako se mili sunce napolje,a danas imam samo dugačku probu,što znači u 2 završavam,pa ćemo popodne da švrljamo sa vragom...jedva čekam...ljubac za vas...a ti da se čuvaš,piješ puno tečnosti zbog bubrega i odmaraš..jesil čula?da da da,nemoj slučajno da moramo dojuriti i tući po dupetu,da budeš poslušna i misliš na sebe...inače kako je tata?jel skroz ozdravio?
    jel persusisten za trudove, jel ih još osjećaš ili su prošli, zašto urološki čaj, jest te sve snašlo a za pjesak
    i ja imam malo pjeska al mi ne predstavlja problem, zato je najbolje toplo pivce, ti ideš 18 kod doktora, mi smo išli juče, i neznamo dali je dječak ili djevojčica
    draga moja da se javnem na kratko...odbrojavanje je počelo,još 2 nedelje i napokon će doći mali luft,da i vrag i ja dođemo sebi,jer je ovaj tempo ubitačan poslednjih mesec i po dana...zaista sam sad već premorena i jedva čekam malo da budem kod kuće,pa da mogu na miru da posvetim Gabrielu i da švrljamo okolo,družimo se...odkad je ovaj tempo počeo ništa od toga nismo radili,ne mogu nikako da uklopim i baš mi je žao,fali nam društvo i druženje jako...inače smo super što se zdravlja tiče sada,oporavili se skroz,pa se nadam prolećnom suncu i švrljanjima sa njim..uffffffff,jedva čekam...ljubim vas...
    ti samo onako naletiš da vidiš šta ima novo, ne pišeš ništa, ja bila prehlađena pa nisam ni radila tek sutra krećem sa radom, kako si ti ,kako napreduješ?
    :cmok:
    malo prehlađeno, prešlo mi sa Lazara, on je baš baš prehlađen ali proći će i to, nikako nije ni bio nešto prehlađen ove zime, bebica udara i tako, imam još popiti onu jednu kutiju toteme i idem doktoru uh jedva čekam:aha:
    ti sad odmaraš kući, pa dobro sat vremena posla to nije ništa, to je kao otići negdje na kaficu....
    gdje si, nešto se slabo javljaš, nemoj da bi sad opet nešto razmještala po kući
    znam ja da ti to hoćeš, jer nemožeš sa mirom sjediti:tiganj:
    ćao draga!evo napokon da se javim..bili smo svi užasno bolesni kao što znaš,evo Gabriela vodila danas na kontrolu,on je već super,kaže doca sve normalno izgleda,a ja i dalje nemam glas,ovo je zaista užas,primam neku terapiju,do ponedeljka ne smem uopšte da govorim ili na bilo koji način da naprežem glasne žice,ma ne smem ni da šapćem...a sutra igram predstavu u Subotici,tako da ću najverovatnije morati da popijem kalcijum injekciju da bih odigrala predstavu,ali posle će danima biti još gore...ma zaista užas..inače sve po starom,ovaj mališa je zaista vrag,nova fora mu je da otvori vitrinu i onda se tamo lepo ugnezdi,prazno je pošto čekamo majstore da kreče,pa je sve u kutijama,ma haos pravi...kako ste vi?ljubac...
  • Učitavanje...
  • Učitavanje...
  • Učitavanje...
  • Učitavanje...
Back
Top